EnjinStarter’ın nihai incelemesi

EnjinStarter’ın nihai incelemesi

EnjinStarter’ın nihai incelemesi

EnjinStarter’ın nihai incelemesi Cryptorank’e göre, EnjinStarter IDO Launchpad’in 24 saatlik hacmi 5,8 milyon dolar ve piyasa değeri 49 milyon dolar olan 11x ATH ROI’si var. Öte yandan, EnjinStarter, Seedify ve GameStarter gibi en az 8000 $ yatırım yapmanızı gerektiren diğer platformlara kıyasla, çeyrek dönem boyunca katılmanıza izin verir.

Ancak yalnızca bu değil, yerel jetonu $EJS, devasa APY’ler kazanmak için istiflenebilir ve çiftçilik için kullanılabilir. Ancak önümüzdeki 5 gün içinde bu devrim niteliğindeki fırlatma rampasını şarj edecek daha çok şey var. Bu nedenle bu videoda Enjinstarter’ın en son güncellemelerini ve geliştirmelerinden nasıl yararlanabileceğinizi öğreneceksiniz. EnjinStarter’ın nihai incelemesi

EnjinStarter nedir?

Temelde blockchain oyunlarına, takas edilemeyen tokenlere ve ortaya çıkan meta veri kaynaklarına odaklanan bir fırlatma rampası olarak hareket eden EnjinStarter, 2021’de zemin ve tanınırlık kazandı.

4 Ekim 2021’de lansmanı yapıldı ve o zamandan beri bazı büyük isimler ve hatta daha büyük ROI’ler dahil olmak üzere 30’dan fazla IDO’yu tamamladı:

  • Killbox 53X
  • YolDAO 28X
  • 24X tanımla

EnjinStarter, Enjin’in JumpNet’inin omurgasını temel alır ve içerik oluşturucuların ve oyuncuların bağış toplama etkinlikleri düzenlemesine olanak tanır. Ayrıca platform, blok zincir teknolojisini kullanarak güçlü topluluklar oluşturmalarına ve sistemleri desteklemelerine olanak tanır. EnjinStarter’ın nihai incelemesi

Oyun fırlatma rampası alanını gözlemledik ve EnjinStarter’ın diğer fırlatma rampalarına kıyasla sunabileceği çok şey olduğunu hissettik. Bu nedenle, EnjinStarter oyununu Project Turbocharge ile geliştirmeye hazırlanıyor gibi görünüyor. Yedi girişim olacak 13-21 Ocak tarihleri ​​arasında açıklanacak ve tamamı bu projeye odaklanacak. Bu girişimlerden 4’ü şimdiden duyuruldu ve daha fazlası da yapım aşamasında.

Ancak Turbocharge Projesi’nin derinliklerine dalmadan önce, EnjinStarter’ın temel değer teklifini değerlendirelim. Başlatma paneli seçmek için dört ana kriter:

Bir fırlatma rampası seçmeden önce göz önünde bulundurulması gereken dört şey

1. Proje başlatma sıklığı

Aralık 2021’de EnjinStarter, 17 oyun jetonu lansmanına ev sahipliği yaptı. Ve Ocak 2022’nin son 15 gününde neredeyse 8 jeton piyasaya sürüldü. $EJS sahiplerini meşgul ediyor.

2. Garantili Tahsis Kriterleri

Kasım 2021’de EnjinStarter, 3 katmanlı bir sistemin en son sürümünü yayınladı. Bu nedenle, garantili bir tahsisat için en az 25.000 EJS’ye ihtiyacınız var, bu da yaklaşık 1.750 dolar.

Bu, Seedify gibi minimum 8.000 $ değerinde SFUND kilidi gerektiren platformlara kıyasla oldukça pazarlık.

3. Her seviye için havuz ağırlığı

EngineStarter’ın 3 garanti düzeyi vardır:

  • Evren – havuz ağırlığı 25
  • Metaverse – Havuz ağırlığı 125
  • Çoklu evren – Havuz ağırlığı 700

Havuz ağırlığı pastanın senin parçan. Yani 25.001 EJS stake ederseniz, havuz ağırlığının 25 olduğu ve token tahsisinizin çeşitli parametrelere göre belirlendiği Evren Havuzuna girersiniz. Ancak, havuz ağırlıklarına ek olarak, jeton artışı ve zaman artışı gibi faktörler ilişkilendirme yüzdenizi artırabilir.

Örneğin, Kasım 2021’de EnjinStarter, Zaman Artışı çarpanını 3 kat artırarak Aşama 3’ü güncelledi, yani EJS’yi ne kadar uzun süre tutarsanız o kadar fazla hibe alırsınız.

4. Çapraz zincir desteği

EnjinStarter şimdilik Ethereum kullanıyor, ancak Turbocharger projesinde şu anda CANLI olan BSC köprüsünü kullandılar. ETH-BSC Köprüsü aracılığıyla Ethereum ve BSC ağları arasında EJS ve wEJS belirteçlerinin çift yönlü aktarımı.
Ancak amaç her zaman tam olarak konuşlandırıldığında Jumpnet ve Efinity’yi geliştirmek olmuştur.

$EJS tutmanın faydaları

Öte yandan, $EJS tutmanın artık daha fazla faydası var. Project Turbocharge girişiminin bir parçası olarak, stake etme ve çiftçilik projesi büyük getirilerle başladı:

  • Farklı sürelerde 5 stake havuzuna sahip olacaktır (hem ERC20 EJS hem de BEP20 EJS için).
  • Stake süresi, minimum APY’ler %50 ila %500 ve ilk APY’si %5.000 ila %50.000 olmak üzere 30 ila 1800 gündür. Staking 17 Ocak’ta başlıyor.
  • 1 Şubat 2022’den itibaren, kullanıcıların IDO’lara katılmak için $EJS stake etmesi gerekiyor.

Gördüğünüz gibi, çiftçilik canlıdır ve verim etkileyicidir. Ayrıca THisse havuzunun boyutu ETH %APY neredeyse %500 ve BSC APY neredeyse %300 ile büyüyor.

İşte mevcut Farming (Liquidity Mining) APY’leriyle ilgili bir GÜNCELLEME:
TH ETH: %448
💰 BSC: %297

🌱 ŞİMDİ ÇİFTLİK: https://t.co/7cGMAu0gJC
🌱 Adım adım çiftçilik kılavuzu: https://t.co/aIDsLGfSeV
🌱 Tarım ve İDO Tahsisi Hakkında Açıklama: YAKINDA

* 15 Ocak UTC saat 2:30’dan itibaren

1/2 pic.twitter.com/Igxr6w7MvE

— ENJINSTARTER (@enjinstarter) 15 Ocak 2022

Turboşarj projesi nedir?

Şimdi EnjinStarter’ı bir fırlatma rampası olarak değerlendirdiğimize göre, bu çok ilginç Project Turbocharger girişimini hızlıca gözden geçirelim ve bunun $EJS’nin faydasını nasıl artıracağını ve potansiyel bir fiyat pompasıyla sonuçlanacağını anlayalım.

İlk girişim olarak EnjinStarter, Uniswap EJS-ETH likidite havuzuna 200.000 $ yatırım yaptı.Turboşarj Projesi. Bu 12 Ocak’ta tamamlandı.

Buna ek olarak, bu proje yine 12 Ocak’ta başlayan ve önümüzdeki 4 gün içinde tamamlanacak olan 100.000$’lık bir geri alıma sahipti. Bu bütçeden 24.000 $ değerinde EJS zaten geri getirildi ve bir miktar fiyat baskısının başladığını görmek üzere olmalıyız.

⚡Proje Turboşarjı⚡

Staking 2 gün sonra başlıyor – 17 Ocak!

👉 Ödülleri en üst düzeye çıkarmak için ERKEN bahis yapın!
👉 %50.000’e kadar ilk APY (kilitlenme süresine bağlı olarak)!

Hisseye daha fazla katılımcı katıldıkça, APY azalır ve sonunda minimum %500’e kadar gider.

1/2 pic.twitter.com/AZFuYtrPVg

— ENJINSTARTER (@enjinstarter) 15 Ocak 2022

EnjinStarter hakkında daha fazla bilgi

EnjinStarter, $EJS yazma mekanizmasını tanıtıyor. Bu, daha büyük bir arz sıkılaştırmasının fiyatı daha da yükseltebileceği anlamına geliyor. Ayrıca EnjinStarter, her ay ödül havuzlarından ve ücretlerden daha fazla EJS yakmak için mükemmel bir yol gibi görünen bir EJS loncası ve turnuvalar kuracak. EnjinStarter’ın nihai incelemesi

Ayrıca platform Şubat 2022’de gelen bazı üst düzey katil IDO’lardan oluşan bir boru hattına sahip. Bunların çok büyük olacağına söz veriyorlar ve bunları kaçırmak istemeyeceğinizi düşünüyoruz.

EnjinStarter’ın bundan sonra, sektördeki en büyük isimlerden bazılarını destekleyen önde gelen bir kripto girişim fonu tarafından desteklenen 5 milyon dolardan 3 milyon dolarla Seri A’yı tamamlayacağını belirtmek önemlidir.

Listede sonuncusu oyun IDO’larını geçiyor. Ekip, DAO’lar da dahil olmak üzere daha fazla eğlence temalı projeyi desteklemek için odağı genişleteceğini söylüyor. Dolayısıyla bu gelişmelerin bir parçası olmak istiyorsanız Twitter, Telegram ve Discord kanallarını takip etmelisiniz. EnjinStarter’ın nihai incelemesidaha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.