En ünlü 10 NFT projesi

En ünlü 10 NFT projesi

En ünlü 10 NFT projesi

En ünlü 10 NFT projesi Shiba Inu ve Dogecoin gibi meme paraları kendilerini kurarken, NFT projeleri de güç kazanıyor. 10 kat performans elde edebilecek en düşük piyasa değeri olan 10 NFT projesine göz atın. 10 kat geri dönüşün garanti edilmediğine dikkat etmek önemlidir, ancak küçük piyasa değeri ve birçok NFT projesinin henüz başlangıç ​​aşamasında olduğu gerçeği göz önüne alındığında, hacim ve fiyat için hala bol miktarda alan vardır.

KriptoPunklar

CryptoPunks, 2017 yılında Larva Labs tarafından kuruldu ve Ethereum ETH kullanan ilk NFT koleksiyonlarından ve “mavi çip” NFT girişimlerinden biri olarak kabul ediliyor. Koleksiyondaki 10.000 NFT, dokuz uzaylı ve en nadir 24 maymun olmak üzere çeşitli özelliklere sahiptir. Ünlülerin ve sporcuların CryptoPunks’a sahip oldukları bilinmektedir ve en ünlü punk sahipleri arasındadırlar.

The Bored Ape Yat Kulübü

Nisan ayının sonlarında başlayan 10.000 maymundan oluşan bir koleksiyon olan Bored Ape Yat Kulübü’nün piyasaya sürülmesi ve büyümesi, 2021’de NFT’ler için belki de en inanılmaz hikayeydi. 0,08 Ethereum fiyatıyla oluşturulan maymunların her birinin artık minimum 59 ETH fiyatı var. , yakın zamanda CryptoPunks’ı geride bıraktı.

En ünlü 10 NFT projesi

Zombi hayvanat bahçesi

Ya çocuklarınızın çizimleri buzdolabına hiç girmediyse ve bunun yerine kendilerini yüzlerce dolara Ethereum’da alınıp satılabilecekleri blok zincirinde bulduysa? Zombie Zoo bu soruya korkusuzca yaklaşıyor. Her Zombie Zoo NFT, deniz sümüklü böcekleri, kelebekler ve koalalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hayvanlar krallığındaki yaratıkların zombileştirilmiş bir yorumudur.

Kripto baristalar

Crypto Barista’nın 1. Sezonu, sahip oldukları dünyanın ilk NFT tarafından finanse edilen kafesini tasarlamaya ve inşa etmeye yardımcı olan 60 kafein seven insanı tanıtıyor. Kripto barista sahipleri, gelecekteki tüm kafelerde ve web sitelerinde kafeinli yaşam faydalarına sahiptir. Proje gelirlerinden gelecekte kahve sektöründe kullanılmak üzere sağlanacak yüzde 15’lik bir fon olan “Barista Bank” da sahiplerinin kontrolünde. Barista Bank, kahve endüstrisi ile ilgili hayır kurumlarını desteklemek, Crypto Barista girişimini teşvik etmek veya tamamen yeni bir şey başlatmak için kullanılabilir.

NBA en iyi atış

NBA, bir dizi dijital jeton sunmak için ilk NFT oyunlarından biri olan Crypto Kitties’in geliştiricisi Dapper Labs ile ortaklık kurdu. Top Shot NFT’ler, NBA oyunlarından en unutulmaz anların öne çıkarıldığı ve en iyi oyuncuların en yüksek fiyatları aldığı anların video kliplerini içerir.

Mutant Maymun Yat

Orijinal Bored Ape koleksiyonundaki 786 milyon dolara kıyasla 418 milyon doları aşan satışlarla, Bored Ape Yacht Club koleksiyonundan üretilen Mutant Ape NFT’ler kendi başlarına büyük bir pazar yarattı.

Kurban

Vine’ın ortak yaratıcısı Dom Hofmann, NFT alanı ve projesinin bir ön tadımı. Loot, blockchain tarafından mümkün kılınan bir başka dünya inşası örneğidir. Loot, rol yapma oyunlarında bulunabilecek şeylerin bir listesini yaptı – bir pelerin, kılıç veya belki bir Grimes müzik videosundan rastgele bir aksesuar – ve koleksiyoncuların eşyalarını birçok oyunda kullanmalarını mümkün kıldı. İlgilendiğiniz şey buysa, bunu blok zinciri tabanlı zindanlar ve ejderhalar olarak düşünün.

MekaAyet

Japonya’nın meka evrenlerinden esinlenen 8888 meka üreten bir kütüphanedir. İki 3D sanatçısı arkadaş olan Mattey ve Matt B, bu NFT projesinde çalıştı. MekaVerse projesinin yol haritası, yüksek kaliteli 3D baskılı oyuncaklarla Mekas’a hayat vermek. MekaVerse projesi, karakterlerin kurucuları ve sahiplerinin planı ileriye taşımasıyla hala devam ediyor. Projenin gelecekteki hedefleri arasında ünlü sanatçılarla sokak giyimi işbirlikleri ve karakterlerle ilgili kısa filmlerin potansiyeli yer alıyor.

Havalı kediler

Ethereum blok zincirinde Cool Cats, rastgele üretilmiş 10.000 kedi fotoğrafından oluşan bir kitaplıktır. İlk nesil kedilerin benzersiz renk, yüz ve kıyafet kombinasyonları vardı ve tüm topluluklar en yüksek fiyatları getiriyordu. Her yavru kedide bulunan şeylerin nadirliği, üç ila on puan arasında değişen puanını belirler. Puanlar, ikinci nesil sürümü üretmek ve belirli yarışmalara katkıda bulunmak için gereklidir.

enfes arazi

Enfes arazi ile, büyük cesetlerin gerçeküstü yöntemi NFT tedavisini alır. Her koleksiyoncuya, tuhaf ama uyumlu bir sanat eseri yaratmak için çevredeki sanatın açılarıyla çalışması ve çizim yapması için bir karo verilir. Bir döşeme oluşturmak için, kullanıcıların belirli bir madeni paranın PNG dosyasını yüklemeleri gerekir; bu, tüm “sağ tıklama kaydet” klişesine sahip akıllı bir oyundur.

Son düşünceler

NFT’lerin mevcut değeri göz önüne alındığında, muhtemelen uzun bir süre buralarda olacaklar. NFT’lerin ve kripto pazarının büyümesinin önümüzdeki yıl hızlanması bekleniyor. Sonuç olarak, tüketiciler, en iyi getiri fırsatlarıyla yatırım yapabileceklerine inandıkları daha yeni girişimler arayışında olacaklar.


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.