En İyi Tüccar, Kripto Piyasaları Tersine Dönmeye Hazırlanırken Balinaların Uzun Pozisyonlarda İkiye Katlandığını Söyledi

En İyi Tüccar, Kripto Piyasaları Tersine Dönmeye Hazırlanırken Balinaların Uzun Pozisyonlarda İkiye Katlandığını Söyledi

Dailyhodl.com

32 m


Popüler bir kripto analisti, son zamanlarda piyasa genelindeki fiyat çöküşünün ortasında derin cebe sahip yatırımcıların uzun pozisyonlarda ikiye katlandığını söylüyor.

Takma adlı tüccar Light, 157.800 Twitter takipçisine, Bitcoin (BTC) risk-ödül oranının, BTC’nin 30.000 dolara çok yakın işlem gördüğü için çekici göründüğünü söylüyor.

“Buraya kadar geldiyseniz, uzun bir pozisyon ifade etmeniz gerekiyor. Ya burada dibe vuracak ya da 30.000 dolarda, ama üç ay sonra bunun bir önemi kalmayacak. ‘Bana inanmıyorsan ya da anlamıyorsan, seni ikna etmeye çalışacak zamanım yok, üzgünüm’.”

Analist ayrıca deneyimli tüccarların BTC’nin mevcut fiyatından uzun pozisyonlar oluşturduğunu söylüyor.

“Geçen haftaki bozgundan sonra düşüş eğilimi gösterenlerin siren şarkısına teslim olmak cazip gelebilir.

Ancak, bu boşluktan dokuz veya daha fazla rakam yapan tanıdığım herkesin bu aşağı harekette uzunlara ekleme yapması gerçeğinde cesaret bul.”

Light, kripto borsası Bitfinex’teki uzun pozisyonların tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükseldiğini söylüyor.

“Bitfinex balinaları, geçen yıl Temmuz’da yaptıkları gibi, tekrar kapitülasyonunuzu satın alıyor, twap [time-weighted average price] teklif duvarlarını sınırlamaya ek olarak.”

En Iyi Tuccar Kripto Piyasalari Tersine Donmeye Hazirlanirken Balinalarin Uzun

Kaynak: Işık/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 30.889 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde %9’dan fazla düştü.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.