En İyi Kripto Analistine Göre Merkezi Olmayan Finansın Geleneksel Sistemi Neden Tamamen Devralacağını İşte İşte?

En İyi Kripto Analistine Göre Merkezi Olmayan Finansın Geleneksel Sistemi Neden Tamamen Devralacağını İşte İşte?

Dailyhodl.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Yakından takip edilen bir kripto analisti, merkezi olmayan finansın (DeFi) geleneksel finansal sistemi bozması için büyük bir potansiyel görüyor.

Kripto analisti Benjamin Cowen’in YouTube kanalıyla ilgili yeni bir tartışmada, InvestAnswers sunucusu, DeFi’nin hala insanların 2020’de söylediği kadar devrimci olduğunu söylüyor.

“DeFi’ye çok düşkünüm. Artık bir tradFi adamıyım, bu yüzden potansiyeli görebiliyorum. Gerçekte neler olduğunu canlı olarak görebiliyorum, ödeme işinden borçlanma, borç verme, finansman ve türev ürünlere kadar her şeyde kelimenin tam anlamıyla devrim yaratan DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) gelişimini görebiliyorum. Her şey zincire doğru hareket edecek. Her şey tokenize edilecek.”

Analist, merkezi olmayan finans protokollerinde kilitlenen toplam değerin 2020’de 30 milyar dolardan şu anki 71,59 milyar dolara yükselmesiyle sektörün büyümeye devam edeceğini söylüyor.

Ayrıca, DeFi’nin geleneksel finansal sistemi devralacağı beklentisi nedeniyle akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) üzerinde yükselişe geçtiğini söylüyor.

“DeFi çok büyük olacak. 40 trilyon dolarlık bir pazarın peşinden gidiyor. Bu yüzden sorunlarına, gecikmelerine ve diğer her şeye ve Solana’ya rağmen Ethereum gibi şeyler konusunda çok iyimserim.

Geleneksel bankaları, Visa ve Mastercard’ları, borç verenleri, borç verenleri, sermaye piyasalarını kelimenin tam anlamıyla bozacak bir sürü şey yapmak için daha sonraki birçok kişiye yer olacağını düşünüyorum. Her şey üzülecek. Sadece bir devrilme noktasının ne zaman geleceğini bilmiyoruz.

Bugün Ethereum ve Solana gibi şeylerin işlem hacimlerine baksanız bile, bu şaşırtıcı ve aslında Ethereum gibi şeylere değer vermek için temel geleneksel değerleme modellerini kullanabilirsiniz ve bunlara göre, Ethereum aslında bugün düşük değerde.”


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.