En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) İçin Dip İçeride ve Tersine Dönüş Devam Ediyor

En İyi Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC) İçin Dip İçeride ve Tersine Dönüş Devam Ediyor

Dailyhodl.com

7 saat

Okuma süresi: ~2 m


Popüler bir kripto tüccarı, Bitcoin’in (BTC) yerel dibe vurduğunu ve trendin tersine dönmesi için “bir temel oluşturduğunu” düşünüyor.

Takma adlı kripto analisti Credible, 326.900 Twitter takipçisine Bitcoin’in önemli bir destek seviyesine doğru bir yükseliş sapması sağladığını söylüyor.

Credible ayrıca, Bitcoin’in 30.000 dolardan düşük 40.000 dolara geri dönüş için bir temel oluşturduğuna inandığını, ancak “gelişmesinin birkaç gün alacağı” konusunda uyardığını söyledi.

Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, mevcut yatay ticaret seviyelerine düşmeden önce Nisan ayının başında 46.900 dolara ulaştı. BTC, yazı yazılırken son 24 saatte %1,6 ve geçen hafta yaklaşık %3 artışla 41.369.83 dolardan işlem görüyor.

Credible ayrıca, on yıl boyunca satın almak ve elinde tutmak için bir kripto varlığı seçmesi gerekseydi, merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin Convex Finance’i (CVX) seçeceğini söylüyor.

Para çekme veya minimum performans ücreti sunmayan Convex, Curve Finance borsasında likidite sağlayıcılarını ve Curve (CRV) stake edenlerini ödüllendirir. CVX, Curve’nin likidite havuzu kazançlarından bir pay almak için Convex Finance’e yatırılabilir.

Hmmm muhtemelen $CVX. $CRV, $FXS’ye maruz kalma sağlar (ve yolun aşağısındaki diğer protokolleri araştırır) ve iki haftalık rüşvetler/teşvikler, size ödenen sabit “temettüler” gibidir, bu da bir ayıyı tutmayı daha az acı verici hale getirir. https://t.co/AI1jW6VbNM

— Güvenilir Kripto (@CredibleCrypto) 18 Nisan 2022

CVX, yazı yazılırken 28.03 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 73. sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde %2,5 düştü.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.