En İyi Kripto Analisti, Bir Altcoin’in “Ömür Boyu Fırsatta Bir Kez” Düştüğünü Söyledi, Bitcoin ve Ethereum Tahminini Güncelledi

En İyi Kripto Analisti, Bir Altcoin’in “Ömür Boyu Fırsatta Bir Kez” Düştüğünü Söyledi, Bitcoin ve Ethereum Tahminini Güncelledi

Dailyhodl.com

30 m

Okuma süresi: ~2 m


Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) yükselmeden önce 24.000 $ aralığını test edebileceğini söylüyor.

Kripto tüccarı Michaël van de Poppe, 598.300 Twitter takipçisine BTC’nin 30.000 dolar aralığına geri dönmek için 29.600 doları aşması gerektiğini söyledi.

“Bitcoin, diplerin altındaki tüm likiditeyi temizledi ve 26.000 dolarlık bloğa düştü.

Hareket aşırı uzamış olsa da, test edilebilecek 24.000 dolar civarında bir seviye kaldı.

Yukarı doğru bir şey istiyorsa, 29.600 doların üzerinde bir kırılma gerekiyor.”

Bitcoin, yazı yazarken son 24 saatte %3,15 düşüşle 29,381 $’dan işlem görüyor. Piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı, son 30 günde %26 düştü.

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a bakan Van de Poppe, ETH’nin 11 Mayıs’ın düşüğü olan 1.824$’dan şu anki 1.982$’a doğru iyi bir sıçrama yaptığını söylüyor.

“İyi, Ethereum.

Zıplamaya devam edelim.”

Van de Poppe ayrıca, akıllı sözleşmeleri birbirine bağlayan ve herhangi bir blok zincirinin gerçek dünya verilerine erişmesine izin veren Chainlink ağının kullanımını teşvik etmek için tasarlanmış bir kripto olan blok zinciri oracle LINK hakkında da fikir veriyor.

“6 dolardaki LINK, hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir fırsattır.”

Chainlink, yazı yazarken son 24 saatte %15 ve geçen ay %52 düşüşle 6.59 dolardan işlem görüyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.