En İyi 7 Kripto Kitle Fonlaması Platformu

En İyi 7 Kripto Kitle Fonlaması Platformu

kriptoknowmics.com

4 saat

Okuma süresi: ~5 m


Kitle fonlaması, fon toplama yoluyla başlangıç ​​projelerine yardımcı olma fikirleri etrafında dönen bir kavramdır. Günümüzde, yükselen ekonomiyle birlikte, bir projeye başlamak için gereken yatırımların sayısı başa çıkamayacak kadar fazla olabilir. İşte burada kitle fonlaması devreye giriyor. Bu itibarla, kripto kitle fonlaması, kripto para birimleri kullanarak fon toplama ve bağışlama anlamına gelir. Üstelik bu, diğerleri arasında Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi paraları kullanan yatırımcılarla bir trend haline geldi. Bireyler ve diğer küçük işletmeler, projelerini kripto kitle fonlaması platformları aracılığıyla finanse etmek için fırsatlar ararlar. Bu platformların ana odak noktası, yatırımcıların fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için erken aşamadaki desteğine yardımcı olmaktır.

En İyi Kripto Kitle Fonlaması Platformları

Blockchain teknolojisi, kitle fonlamasını büyük ölçüde etkiledi. Teknolojinin getirdiği avantajlar, hem bağışçıların hem de yaratıcıların etkileşimlerinin korunmasını sağlayan güvenlik ve şeffaflığı içerir. İş modelleri, farklı pazar değişiklikleri nedeniyle zamanla gelişmeye devam ediyor. Bununla birlikte, bir dizi kripto kitle fonlaması platformu mevcuttur. Bu makaledeki en iyi 7 kripto kitle fonlaması platformuna bir göz atın. Farklı yatırımcı gereksinimlerini anlamak ve proje bağış toplama için gereksinimlerinize hangi platformun uyduğunu bilmek.

1) Madeni Para Başlatıcı

bozuk para başlatıcı kripto kitle fonlaması sunan en büyük platformlar arasındadır. Web sitelerine göre, dünyanın her yerinden bireyler Coinstarter topluluğunun bir parçası olabilir ve nitelikli Coinbox üyeleri olabilir. Platform, başlangıç ​​yaratıcılarının Metamask (Ethereum blok zincirine bağlı tarayıcı bağlantısı) ile bağlantı kurmasını sağlar ve Coinbox kullanarak para toplayabilirler. Ancak, platform aylık abonelik ücretleri gerektirir. Ayrıca, Ethereum ağına bağlantı sağlamak için işlem ücretlerinin silinmesi gerekir. Akıllı kişilere erişime ve Coinbox platformlarından madeni paraların toplanmasına izin verir. Coinsterter, yatırımcıları için esnek ve güvenilir bir platformdur, bu nedenle yatırımcıların kampanya başlatmak için yüksek teknik bilgiye sahip olmaları gerekmez. Kullanıcı dostu özellikleri göz önüne alındığında, platform aynı zamanda yatırımcıların ve yeni başlayanların mevcut kripto trendlerini takip etmelerini sağlayan bir kripto haber bölümü de sunuyor.

2) KickICO

en KickICO Platform ayrıca, kullanıcıların erken aşamalarda yaklaşan girişimlerin jetonlarını satın almalarına izin verilen kripto kitle fonlamasının en iyileri arasındadır. Kripto tabanlı başlangıç ​​projeleri için ekosistem, proje fonlarının toplanmasında kullanılacak mükemmel bir platformdur. Ayrıca 2017’de Bitcoin CIS’den “Yılın ICO’su” ödülünün de sahibiydi. KickICO, büyük kripto değişim platformları üzerinden işlem yaptı ve 60.000’den fazla kayıtlı kullanıcısı var. Ayrıca, CryptoSpace Moskova adında yıllık bir etkinlikleri var. Odak noktası, 50’den fazla uluslararası endüstriyi ve 3.000’den fazla kişiyi bir araya getirmektir.

3) Hızlı Başlangıçlar

kickstarter’lar Aynı zamanda en iyi kripto kitle fonlaması platformu olarak kabul edilen ünlü bir sitedir. 2009 yılından itibaren platform tüm kripto yatırımcıları tarafından desteklenmektedir. Yaklaşık 18 milyon kişiden 180.000’den fazla proje için 5 milyar doları aşan en güvenilir platformlar arasında yer alıyor. Geçen yılın Aralık ayının başlarındaki son haberler, Kistearter’ın açık kaynaklı bir protokol sunarak blok zinciri endüstrisine bahis yapma niyetini gösteriyor. Bu protokolün ana gündemi, platformun temel işlevselliğinin merkezi olmayan bir versiyonunu oluşturmaktır.

4) Oyun Dosyası

IGO kitle fonlaması mekanizmaları arasında, OyunFi en büyükleri arasındadır. Özel nişini takiben, IGO platformu, bireylere belirli projelerini başlatmaları için uygun fırsatlar sunar. Blockchain oyuncuları farklı şekillerde finanse edilir. Ayrıca GameFi, kullanıcıların oyun içi varlıkların yanı sıra IGO projesinde jeton satın almalarına izin veren birkaç IGO fırlatma rampasından biridir. Kullanıcılar, jeton veya bilet sistemleri satın alarak kakalara kolay erişim sağlayabilir.

5) Gözleme Takas

İlk Çiftlik Teklifi geliştirmesi için, KrepTakas en popüler olanıdır. IFO Development, yaklaşan DeFi projelerinin sermaye artırabileceği ve kazanabileceği bir ICO geliştirme halefidir. Burada kullanıcılar ödül kazanır ve platform proje sahipleri platformun sağladığı likidite havuzundan faydalanabilir. Bir kullanıcının IFO kitle fonlaması geliştirmeye katılması için, proje sahiplerinin profillerinin IFO geliştirmeyi de destekleyen merkezi olmayan bir borsada kayıtlı olması gerekir. Kullanıcılar daha sonra BNB jetonlarının CAKE’sini paylaştırır. Çiftçilik süreci likiditesi kullanıcılardan talep edilmektedir. IFO geliştirme, katılımcılarının jeton ödülleri kazanmasını sağlar ve PancakeSwap farklı değildir.

6) ILO kutusu

İlk Likidite Teklifi geliştirme, yeni projelerin başlatılmasını kolaylaştıran en popüler kripto kitle fonlaması seçenekleri arasındadır. ILO Kutusu farklı değil. Çeşitli ilgili alanlardan uzmanlara ILO’nun gelişimine ilişkin bilgi ve anlayış sağlamak için yardımcı olur. Burada, likidite sağlayıcıları, AMM’nin çalışması için havuza likidite katkısı karşılığında yeni jetonları alır. Basitçe, yatırımcılar yeni paralar satın alır ve getiri adı verilen bonus ödüller alırlar. Yeni belirteçler için hazır bir pazar sağlar.

7) Zab Teknolojileri

Zab Teknolojileri ayrıca, kullanıcıların çeşitli özel listelerde belirli kripto varlıklarını satmalarına olanak tanıyan popüler bir ICO kripto kitle fonlaması geliştirme platformudur. ICO geliştirme platformunun ana odak noktası, uzun vadede değerlerini artırarak yeni tokenler için bir talep yaratmaktır. Birkaç başarılı ICO projesi başlattı ve bu nedenle proje karlarını artırarak yeni proje sahiplerine yardımcı oldu. Platformun ana odak noktası Akıllı Sözleşmeler, ERC belirteçleri, ICO web siteleri ve Dijital Cüzdan Geliştirmenin oluşturulmasıdır.

Çözüm

Kripto alanında her gün birçok yeni gelişme görülüyor. Şu anda, kripto kitle fonlaması, gelecek işletmelerin blok zinciri tabanlı projeler başlatması için fırsatlar sağlıyor ve bunları güvence altına alıyor. Bu platformlar aracılığıyla proje sahipleri, projelerini desteklemek için kitle fonlaması geliştirme platformlarındaki talebe ulaşabilirler. Yeni kripto projelerini desteklemek için fon ihtiyacı olan herkes yukarıdaki platformlardan fonlara erişebilir. Hem proje sahiplerine hem de blockchain endüstrisine fayda sağlar.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.