En İyi 5 Solana Metaverse Oyunları

En İyi 5 Solana Metaverse Oyunları

En İyi 5 Solana Metaverse Oyunları

En İyi 5 Solana Metaverse Oyunları  Cryptorank’e göre, en yüksek ortalama ICO / IEO / IDO ile ilk 6 sektörde kripto oyun nişi mi? Bu nedenle, kripto oyun, DeFi’den sonra en fazla ikinci projeye sahiptir.

Ama neden Solana? Bunun nedeni Web 3 oyunları, düşük maliyeti ve yüksek işlem hızları nedeniyle Solana’nın özellikle ilgi görmesiyle birlikte, son aylarda blok zinciri yatırımcıları için ana cazibe merkezi oldu.. Bu yazıda, tanımlayabileceksiniz bir sonraki Solana Metaverse Oyunları ve hangi blok zincirinde.

1. Kryowar

Listemizde ilk sırada yer alan Cryowar, Unreal Engine’de geliştirilmiş gerçek zamanlı çok oyunculu bir PVP arena NFT oyunudur. En iyi oyuncular kaynaklar, bölgeler ve dünya hakimiyeti için sürekli savaşıyor.

bendeYerli token $ CWAR, Ekim 2021’deki IDO’sunun ardından değerini 169 kat artırdı ve yatırımcılardan ve oyunculardan büyük ilgi gördü. Ancak şu anda $ CWAR, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 1,07 $’a çok yakın işlem görüyor.

CRYOWAR’da fark ettiğimiz şey, geleneksel PVP oyunları ile blockchain dünyasındaki en iyi uygulamalar, DAO oylaması, NFT’ler ve DeFi arasındaki deneyimdir.

Cryowar hakkında daha fazla bilgi

Öte yandan yol haritası, Q1-2021, pek çok şey yapmak için $ CWAR için bir rokette olacak:

 1. 2. Teknik beta
 2. Açık Deneme sürümü
 3. Arazi satışları.
 4. Jeton ve NFT staking

Selam! Açık beta, 2022’nin ilk çeyreği için planlanıyor. #Cryowar oyununun resmi lansmanı, 2022’de açık betanın başarıyla tamamlanmasını takip edecek.

Bizi izlemeye devam edin çünkü ekip gerçekten işin içinde ve heyecan verici şeyler olmak üzere! $ CWAR # P2E #NFT

– Cryowar (@CryowarDevs) 4 Ocak 2022

Ek olarak, 2022’nin ana etkinliği, resmi oyun lansmanı ve 1st Cryowar Live World Championship 100.000 $ garantili kazanç olacak.

Nihayet, oyun Solanium Launchpad’de başarıyla başladı, 224x ATH ROI ile 140.000 USDC sert sınırına ulaşma hedefine ulaşmak. Bu IDO başlatma paneline katılamadıysanız, yine de KuCoin’de $ CWAR jetonunu satın alabilirsiniz. ve bybit.

2. Bu tür hileler

SolChicks, Solana’nın blok zincirine dayalı en iyi fantezi NFT oyun ortamını yaratır. Oyun, benzersiz oyun metaverse’inde oyuncular için avatar görevi gören büyüleyici SolChick NFT bibloları etrafında dönüyor.

Ayrıca oyun, tokeni $ CHICK olan bir IDO’ya sahipti ve 13x ATH ROI’si oluşturdu. Ancak bu oyunun inşa edilenlerle sağlam bir potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz.

SolChicks’i seviyoruz çünkü Oyuncular, tam bir 3D gerçek zamanlı savaş RPG’sinde PvP savaşlarında ve PvE baskınlarında savaşır, ödüller kazanır ve karakterlerini geliştirir. AyrıcaOyun, oyuncuların SolChick’lerini benzersiz bir oyun metaverse’inde karakter olarak kullandıkları sevimli SolChick NFT koleksiyonları hakkındadır.

SolChicks hakkında daha fazla bilgi

Ek olarak, SolChicks aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Sanatçılar tarafından tasarlandı: Her SolChick, son derece yetenekli sanatçılar tarafından inşa edilir ve birincil SolChick modelinde önceden yapılmış çok sayıda kalite üst üste bindirilerek özenle özelleştirilir.
 • Metaverse ile entegre: Tam entegre bir oyun meta veri tabanında heyecan verici özellikler. SolChicks, yaygın olarak en çığır açan NFT oyun ekosistemlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Yakında SolChicks ek özelliklere sahip olacak: üreme, fSilahlanma vb.meslek, mPazar yeri, diğerleri arasında.
 • kazanmak için oyna: Oyunculara bu yeni yıkıcı oyun paradigmasında oynamaları için ödeme yapılır. Burası $ CHICKS jetonları ve oyun içi ödüller kazanabileceğiniz yerdir.

#Metaverse’deki ilk sanal K-Pop Idol / P2E oyunu

Seoul Stars Mint 2, 16 Ocak’ta! 1x Yuna Nadir (5 SOL değeri) veriyoruz

1⃣Takip edin @SeoulStarsNFT
2⃣Retweetle ve Beğen
3. gün 2 arkadaş
4⃣ Discord’a Katılın: https://t.co/XFBcLF4mNE

72 saatte kazanan 🎉 #nfts #yuna #hediye pic.twitter.com/J0NseEgoue

– SolChicks (@SolChicksNFT) 7 Ocak 2022

Öte yandan, şimdiye kadar elde edilen en önemli kilometre taşları şunlardır:

 • 2500 NFT’nin ilk basım başlangıcı
 • Pazar yerlerinde NFT listeleme
 • Ortaklıklar (Chainlink, Brave, vb.)

Q1-2022’de bunlar da hedefler olacak:

 • Alfa sürümünün yayınlanması
 • SolFox mücadelesi için savaşın.

Nihayet, 7 Ocak’ta Gate.io’da $ CHICKS listelenecek. Orada biraz alabilirsin.

3. Proje tohumu

Proje tohumu bir GameFi Metaverse Ecosystem, bir AAA oyun stüdyosu tarafından, mobil cihazlara yönelik blockchain oyunları geliştiriyor. Oyun, blok zincir teknolojisinden yararlanarak ve oynayarak kazanarak mobil oyun endüstrisini tamamen yeni bir seviyeye taşımayı hedefliyor.

Aynı şekilde, Yerel tokeni $ SHILL, Kasım ayı başlarında 752x değerinde artışla bir IDO’ya sahipti. İlginç Aksiyon Rol Yapma Oyunu’nu (ARPG) ve dört ana işlevini beğendik.

Ek olarak, platformun dört ana işlevi vardır:

 • oyun stüdyosu: Harika sanatçılar, yetenekli tasarımcılar ve birinci sınıf oyun geliştiricilerinden oluşan dinamik bir grup.
 • NFT: Takas edilebilir NFT’ler, zed’ler, silahlar, zırhlar ve aksesuarlar gibi oyuncaklar için basılmıştır.
 • OyunFi: Oyun programına girip çıkabilir ve oradan NFT Marketplace’e (P2P ve Rental) erişebilirsiniz.
 • DAO: Oyun dünyasına ve çevresine hükmetmek için halka açık bir oylama yöntemi kullanın.

Proje Tohumu hakkında daha fazla bilgi

Project Seed, NFT’yi meta veri deposuyla bütünleştirir ve ürün sahiplerine iki türden kurcalanmaya karşı açık özelliği ile yardımcı olur:

 1. Oyunda: Oyun içi pazar yeri, oyundan ayrılmadan NFT satın almak, satmak, kiralamak veya ödünç vermek isteyen kullanıcılar için gidilecek yer olacaktır.
 2. Web tabanlı: Oyun Dışı Pazar Yeri, oyunda değilken veya daha kolay gezinme ve gezinme için daha büyük bir ekranla NFT satın almak, satmak, kiralamak veya ödünç vermek isteyen deneyimli kullanıcılar için ilk duraktır.

🧩 𝗡𝗙𝗧 𝗠𝗮𝗿𝗸𝗲𝘁𝗽𝗹𝗮𝗰𝗲 dünyada vs SEED Metaverse projesinde

#ProjectSEED Metaverse ekosisteminde, bir NFT pazar yeri, Outland Odyssey’den başlayarak, oyunlarımızdan en sevdikleri NFT’leri takas etmeleri için kullanıcıları tek bir platformda bir araya getiriyor

Daha fazla ayrıntı: https://t.co/H83JPaoMyg pic.twitter.com/jY0VEVeTQO

– Proje SEED (@ProjectSeedGame) 19 Kasım 2021

Öte yandan tSEED Projesi’nin 2022’nin ilk çeyreğinde ulaşacağı en önemli kilometre taşı, Açık Alfa’sı. Son olarak Kucoin, Gate.io, Bitmart, Raydium ve Bybit üzerinden $ SHILL tokenleri satın alabilirsiniz. En İyi 5 Solana Metaverse Oyunları

4. Aurory

Aurory, oyuncuları devasa ve çeşitli bir ortamı keşfetmeye davet eden ücretsiz bir masaüstü oyunudur. KullanıcılarÇeşitli NPC’ler ve nefties ile tanışacağınız iki farklı konum ve biyom olan Antik ve Cryptos dünyalarında seyahat edin.

Bağımlılık yapan bu JRPG oyununda, yakalanabilen veya değiştirilebilen bu mistik hayvanlar, çeşitli heyecan verici oyun türlerinde size eşlik ediyor.

$ AURY oyuncuların PvE ve PvP oyun türlerine katılarak ve aynı zamanda stake yaparak elde edebilecekleri çok amaçlı bir ekosistem para birimidir. 3 Ocak, yarısından fazlası $ AURY Sirkülasyon kaynağı işaretlenmiş ve kilitli havuzda yaklaşık 1/4’ü. En İyi 5 Solana Metaverse Oyunları

Ek olarak, token standart bir CEX / DEX’te ve Aurory’nin oyun içi pazarında değiştirilebilir. İleride, Aurory’nin yönetim simgesi olarak hizmet edecek ve sahiplerinin kritik oyun geliştirme kararlarında oy kullanmasına izin verecek. AURY $ satın alabilirsiniz. FTX, KuCoin, AEX, Bitget ve Huobi. En İyi 5 Solana Metaverse Oyunları

Aurory hakkında daha fazla bilgi

$ AURY aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

 • NFT canavarları, nesneleri, kozmetikleri ve kartları alınıp satılabilir.
 • Oyuncuları Solo PvE modunda ilerlemeleri için ödüllendirin.
 • Oyuncuları diğer şeylerin yanı sıra savaştaki zaferler için ödüllendirin.

Üstelik, Aurory’nin The Solana Foundation, Animoca Brands ve GenBlock Capital gibi önde gelen ortakları vardır. Günümüzde her $ AURY sahibi jetonlarını kullanabilir. Başlamak için, yukarıda birkaç satırda açıklanan herhangi bir platformda $ AURY jetonları satın almanız gerekir.

2021 harikaydı ama 2022 daha da iyi olacak! ️

Bazı kilometre taşlarımız:

• Aurorian koleksiyonu için 100 milyon doların üzerinde hacim
• Twitter’da 172.000, Discord’da 50.000 takipçi
• 35’ten fazla ekip üyesi
• Başlıca DEX ve CEX fiyatları
• AURY’nin 130 milyon dolarlık piyasa değeri

Tüm destek için teşekkürler! 🙏.

– Aurory (@AuroryProject) 1 Ocak 2022

Nihayet, Ücretleri karşılamak için cüzdanınızda biraz SOL olması gerekir. O zaman bahis platformuna gitmelisin ve cüzdanı bağlayın. Esnek havuz %33’lük bir APR sağlarken, kilitli havuz %70’lik bir getiri sağlar. En İyi 5 Solana Metaverse Oyunları

5. Tekrar aç

genopetler dünyanın ilk hareketle kazanılan NFT oyunu, Bu, zihninizi ve bedeninizi çalıştırdığınız için sizi ödüllendirir. Özel beta 20 Ocak’ta yayına girerken bunun nasıl çalıştığını görmek için oldukça heyecanlıyız.

Bir genopet, kişiliğiniz ve zindeliğiniz hakkında bilgilerle kodlanmış NFT güç hayvanınızdır. Giyilebilir sağlık cihazları aktif kalmanıza yardımcı olabilir.

En Iyi 5 Solana Metaverse Oyunlari En Iyi Makaleler

Kaynak: Genopets

Genopet’iniz, NFT biçiminde dijital arkadaşınız olarak ömür boyu sizinle birlikte kalır. Genopets bir üreme oyunundan daha fazlasıdır; Aynı zamanda bir evrim oyunudur. Oyundaki ve gerçek dünyadaki eylemlerle kaderini kontrol ediyorsun ve bu süreçte $ AI jetonları topluyorsun. Bu aşamalardaki kararlarınız, arkadaşınızın görünüşünü, yeteneklerini ve hareketlerini etkileyecektir. En İyi 5 Solana Metaverse Oyunları

Genopet jetonu kullanım durumu

Genopet, Solana varlıklarını birden fazla para biriminde destekleyen $ GENE ve $ KI adlı çift jetonlu bir sistem tarafından desteklenmektedir. Oyun yerel ve değiştirilebilir GENE belirteçlerimiz tarafından kontrol edilir ve desteklenir:

 • Kılavuz: Hem yardımcı program hem de yönetişim belirteçleri olarak kullanılırlar.
 • VIP erişimi: GENE jetonlarınız varsa, oyundaki içeriğin gelecek sürümleri hakkında ilk bilgileri alacaksınız.
 • ayırmak: Kullanıcılar, merkezi olmayan bir ödül havuzuna katılarak oyun içi $ AI parası kazanabilirler.

🎉#Genopets için güçlü bir yıldı ve bunu SİZE borçluyuz. 💪.

Bu sabah Belediye Binası’nı kaçırdıysanız, Özel Beta Aşama 1A çıkış tarihi ve daha fazlası hakkında en son bilgileri alın!

# Genoverse🐺🚀https’de #MoveToEarn için hazırlanın: //t.co/juELG1c0Qy

– Genopets (@genopets) 17 Aralık 2021daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.