3 Ocak – 9 Ocak 2022 arasında görülecek en iyi 3 madeni para

3 Ocak - 9 Ocak 2022 arasında görülecek en iyi 3 madeni para

3 Ocak – 9 Ocak 2022 arasında görülecek en iyi 3 madeni para

3 Ocak – 9 Ocak 2022 arasında görülecek en iyi 3 madeni para Yeni yıl çok yakında – 2021’deki rekor seviyelere ulaşmak zor olsa da, kripto projelerinin bu yıl harika ürünler sunacağından eminiz. Yılın başlangıcı genellikle sakin geçse bile, kripto para birimi alanında hala birçok ilginç şey oluyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde yakından izlenmeye değer ilk 3 kripto paraya bir göz atalım.

1. Evren (ATOM)

Cosmos, sorunsuz varlık ve veri alışverişi yoluyla farklı blok zincirlerinin birlikte çalışabilirliğini sağlayan bir platformdur. Cosmos ekosisteminin çekirdeği, merkezi olmayan ticaret, dijital varlıkların gözetimi ve Cosmos ekosisteminin dışındaki blok zincirlerle köprü oluşturma gibi önemli görevleri yerine getirmek için tasarlanmış bir blok zinciri olan Cosmos Hub’dır. Cosmos Hub, blok zincirinin yerel varlığı olan ATOM tarafından desteklenen bir hisse kanıtı konsensüs mekanizması ile güvence altına alınmıştır.

Neden Kosmos? ATOM’un güçlü performansı ve 2022 projesinin hedefleri

Kripto para piyasası genel olarak son birkaç gündür bunaltıcı olmasa da, ATOM önemli bir aykırı değerdi ve kripto para, yazı yazılırken 7 günlük +% 21,1’lik bir değişiklik görüyor. Katman 1 blok zincirleri, yatırımcılar Ethereum’a alternatifler ararken, kripto para birimi alanında hala önemli bir anlatı. Cosmos, Solana, Avalanche ve Polkadot gibi diğer güçlü Katman 1’lerle birlikte bu anlatıdan yararlanmak için iyi bir konumdadır. ATOM 2021’in SOL ve AVAX’tan çok daha sessiz bir yıl geçirdiğini belirtmekte fayda var, bu da tankta hala biraz daha yukarı potansiyele sahip olabileceği anlamına geliyor. 3 Ocak – 9 Ocak 2022 arasında görülecek en iyi 3 madeni para

Geliştiriciler Interchain Security gibi blok zincirlerin güvenlik için Cosmos ekosistemindeki diğer blok zincirlerine güvenmelerini sağlayacak temel özellikler üzerinde çalıştıkça, 2022 Cosmos için heyecan verici bir yıl olacak. Bu, başlangıçtan itibaren güçlü bir doğrulayıcı grubundan yararlanabildikleri için yeni blok zincirlerinin zeminden çıkmasına yardımcı olacaktır. Zincirler arası hesaplar ve likit staking, Cosmos’ta 2022’de göreceğimiz iyileştirme örnekleridir. 2022 proje planlarına daha iyi bir genel bakış için bu blog gönderisini okuyabilirsiniz.

ATOM piyasalarında son dönemde yaşanan olumlu fiyat hareketlerinin yanı sıra, Cosmos’a gösterilen yoğun ilginin bir başka göstergesi de toplamda 2 bine yakın katılımcının 100’den fazla Cosmos tabanlı proje sunduğu HackAtom VI Hackathon oldu.

 

 

2. Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu, piyasadaki kripto para biriminde en başarılı “meme parası” olan Dogecoin’den büyük ölçüde etkilenen Ethereum tabanlı bir simgedir. SHIB jetonu, Ağustos 2020’de “Ryoshi” takma adıyla oluşturuldu ve Dogecoin piyasalarındaki viral bir rallinin ” sonraki DOGE”. 2021’deki patlayıcı performansın ardından SHIB, şu anda 18,6 milyar dolarlık piyasa değeri ile piyasadaki en büyük 20 kripto varlığı arasında yer alıyor.

Neden Shiba Inu? DOGGY DAO projeyi merkezden uzaklaştırmaya başladı

31 Aralık’ta Shiba Inu ekibi, projenin ademi merkeziyetçiliğini yönlendirmeyi amaçlayan DOGGY DAO’yu duyurdu. Merkezi olmayan özerk organizasyon, farklı aşamalarda kullanıma sunulacak. İlk aşama DAO 1 (BETA) olarak adlandırılır ve Shiba Inu topluluğu üyelerinin ShibaSwap’ın WOOF likidite havuzlarına hangi tokenlerin ve ticaret çiftlerinin dahil edilmesi gerektiğine karar vermelerini sağlar. DAO’nun yönetişim süreci, BONE belirteci aracılığıyla gerçekleştirilir. DAO 2, topluluk üyelerinin Shiba Inu projesi hakkında genel öneriler sunmasına olanak tanıyan daha esnek bir yönetişim sistemi sunar. 3 Ocak – 9 Ocak 2022 arasında görülecek en iyi 3 madeni para

DOGGY DAO, Shiba Inu’yu yalnızca bir Dogecoin klonundan daha fazlası yapmak için önemli bir adımı temsil ediyor ve projenin, gerçek taleple oluşturmak için güçlü zincir üstü ürünler oluşturmak için meme jeton çekiciliğini kullanıp kullanamayacağını görmek ilginç olacak. 3 Ocak – 9 Ocak 2022 arasında görülecek en iyi 3 madeni para

3. Bitcoin (BTC)

Bitcoin şimdiye kadar icat edilen ilk kripto para birimiydi ve bu güne kadar hala piyasadaki en değerli kripto varlığıdır. Bitcoin, kullanıcıların dünyanın her yerinde günün her saatinde birbirlerine değer göndermelerine olanak tanıyan, sansüre dayanıklı ve son derece güvenli bir ağ sağlayan blok zinciri teknolojisine öncülük etti.

Neden Bitcoin? Bitcoin blok zinciri 13. yılını kutluyor

3 Ocak 2021’de Bitcoin blok zinciri, Bitcoin blok zincirindeki ilk bloğun 13. yıldönümü olan önemli bir sembolik dönüm noktasına ulaştı. Genesis bloğu, blok zincirinin başlangıcını anan bir mesaj içeren Bitcoin mucidi Satoshi Nakamoto tarafından çıkarıldı. Haberde, The Times’ın 3 Ocak 2009 tarihli sayısından bir manşet olan “Bankalar için İkinci Kurtarma Paketinin Eşiğinde Şansölye” yazıyor. Satoshi’nin haberi ilk Bitcoin bloğuna dahil etme kararı, birçok kişi tarafından bir eleştiri olarak görüldü. geleneksel yorumlanmış finansal sistem.

BTC şu anda 50.000 dolar fiyat seviyesinin altında bir konsolidasyon geçirdiği için 2022’ye belirsiz bir pozisyonda giriyor. Bitcoin’in hakimiyeti şu anda tüm zamanların en düşük seviyelerine yakın olan %38.3 civarında. Bu, Bitcoin’in trendi tersine çevirmesi ve geçen yıl BTC’den önemli ölçüde daha iyi performans gösteren altcoinlerde zemin kazanması için bir fırsat olabilir.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.