En Değerli 5 NFT Koleksiyonu ve Bunları İzlemek İçin Bir Araç

En Değerli 5 NFT Koleksiyonu ve Bunları İzlemek İçin Bir Araç

www.newsbtc.com

5 saat

Okuma süresi: ~4 m


Bu NFT koleksiyonlarından bazıları o kadar her zaman mevcuttur ki, zaten kollektif bilinçaltının bir parçasıdırlar. Diğerleri, kamuoyunun haberi bile yok. Bir NFT koleksiyonunu değerli yapan nedir? Piyasa değeri, tüm koleksiyonun, büyüklüğüne ve tek tek parçaların değerine bağlı olarak potansiyel değeridir. NFT’ler söz konusu olduğunda, tam olarak belirlemek zordur, çünkü bu, gün boyu her gün çok sayıda eylemin olduğu değişken bir piyasadır.

En değerli #NFT koleksiyonlarının hangileri olduğu konusunda anlaşmak kesinlikle zor.

“En Değerli NFT Koleksiyonları” adlı bir matris oluşturduk ve bu matris, piyasa değerlerine göre sıralanmış en değerli 20 koleksiyonu gösteriyor.

Bu verilere buradan ücretsiz olarak erişin: https://t.co/wXJyMCmRBD pic.twitter.com/PyzbPMDKCk

— IntoTheBlock (@intotheblock) 21 Nisan 2022

IntoTheBlock listelerini açıkladıklarında, “Hangi NFT koleksiyonlarının en değerli olduğu konusunda anlaşmak kesinlikle zor” diyerek sundular. Piyasa kapitalizasyonunun yanı sıra, “En Değerli NFT Koleksiyonları” listesi sahiplerin sayısını, ticaret hacmini, ortalama fiyatı ve satış sayısını izler. NFT’leri tartışırken bu istatistiklerin tümü oldukça yaygındır, ancak hepsinin etkileşimli bir veritabanında olması kesinlikle yararlıdır.

Sayfa ayrıca, “Tüm Zamanların En Çok İşlem Gören Koleksiyonlar”, “En Benzersiz Sahiplere Sahip Koleksiyonlar” ve “Booming NFT Koleksiyonları” gibi her şeyi perspektife sokan faydalı grafikler de görüntüler. Bununla birlikte, ilk 5’teki koleksiyonların her birine dalalım ve onlar hakkında biraz fikir verelim.

#1 NFT Koleksiyonu: Fored Ape Yacht Club

Şu anda BAYC, en değerli NFT koleksiyonu olarak güçlü Cryptopunks’ı geride bıraktı. Bu şaşırtıcı değil, çünkü Sıkılmış Maymunlar popüler kültürün bir parçası haline geldi ve ana akım olma yolunda ilerliyor. Açık onların resmi sitesi, kendilerini “Sınırlı bir NFT koleksiyonu olarak tanımlıyorlar, burada jeton, maymunlar için bir bataklık kulübüne üyeliğiniz olarak ikiye katlanıyor. Kulüp açıldı! Maymun bizimle birlikte.”

En başarılı ürünlerde olduğu gibi, Yuga Labs kreasyonu da tartışma payı.

#2 Kriptopunk

İlkler olmayabilirler, ancak Cryptopunks kesinlikle NFT hareketine öncülük etmekten ve popülerleştirmekten sorumludur. İlk başta, onları ücretsiz olarak basabilirsin. Günümüzde ortalama fiyat 76.64 ETH. Açık onların resmi sitesikendilerini “Kriptopunklar, Ethereum’daki “Fungible Olmayan Simge”nin en eski örneklerinden biridir ve çoğu dijital sanat ve koleksiyona güç veren ERC-721 standardı için ilham kaynağı olmuştur.”

Son zamanlarda yaratıcılar tüm koleksiyonu sattı Yuga Labs’a. Ve tabi ki, tartışma takip eder bu proje de. Ve onlar da yoldalar ana akım evlat edinme.

En Degerli 5 NFT Koleksiyonu ve Bunlari Izlemek Icin Bir

Capital.com’daki ETH fiyat tablosu | Kaynak: TradingView.com’da ETH/USD

#3 NFT Koleksiyonu: Mutant Ape Yat Kulübü

İlk başta, bunlar da ücretsizdi. BAYC üyelerini ödüllendirmenin bir yolu olarak olay yerine geldiler. Sahipler, bir “Mutant Serum” hava damlası aldılar, bunu kullanarak maymunlarının mutant bir versiyonunu tamamen yeni bir NFT olarak basabilirlerdi. Günümüzde ortalama fiyat 32.99 ETH’dir. Resmi bir siteleri yok ama bu NFT koleksiyonunun Açık Deniz’i sayfa. Bu listedeki yerinden de görebileceğiniz gibi, Bu koleksiyona ilgi artmaya devam ediyor.

#4 KlonX

Efsanevi Japon sanatçı Takashi Murakami ile “dijital eserler” yaratıcısı RTFKT arasındaki işbirliği, benzeri olmayan bir başarıdır. Bunun ile ilgisi olabilir Nike’ın son satın alma Şirketin. en NFT koleksiyonunun resmi sitesi kendini anlatmıyor ama NFT Haberleri “CloneX NFT koleksiyonu yalnızca Metaverse için donatılmamış ve üst düzey avatarlara sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda topluluk odaklı bir ortamın başlangıcını da işaret ediyor”

#5 NFT Koleksiyonu: Ay Kuşları

Grubun yeni üyesi Moonbirds NFT Koleksiyonu. Resmi siteleri, onları “zengin çeşitlilikte ve benzersiz bir nadirlik destekli özellikler havuzuna sahip, yardımcı program özellikli 10.000 PFP koleksiyonu” olarak tanımlıyor. Çok yeni oldukları için günlük satış sayısında diğer tüm koleksiyonları kolayca geçiyorlar. Tabii ki, HaberlerBTC ekibi oldu hikayeyi kapsar olduğu gibi.

İlk 10’daki diğer NFT koleksiyonları: Azuki, Sandbox’s LANDs, Doodles, Veefriends ve Meebits.

Öne Çıkan Görsel: Bu tweet’ten alınan en değerli liste | TradingView’e Göre Grafikler


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.