En Büyük Taşıyıcılar: SOL, NEAR ve AVAX Çarşamba Günü %20’den Fazla Düştü

En Büyük Taşıyıcılar: SOL, NEAR ve AVAX Çarşamba Günü %20’den Fazla Düştü

haberler.bitcoin.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Solana, NEAR ve AVAX, küresel kripto pazarları düşüş gününde düşmeye devam ederken, Çarşamba günü %20’nin üzerinde düşüşle işlem gördü. Tüccarlar LUNA ve UST fiyatlarındaki son düşüşü sindirmeye devam ederken, kripto para piyasa değeri şu anda %6,35 düştü.

Solana (SOL)

LUNA’daki çöküşün neden olduğu ayı piyasası piyasalarda şok dalgaları göndermeye devam ederken Solana Çarşamba günkü işlem seansında %20’nin üzerinde düştü.

Salı günü 70.90$’lık zirvede işlem gördükten sonra, SOL/USD günün erken saatlerinde 49.69$’a düştü.

Fiyattaki bu düşüş, bu yılki en büyük bir günlük hareket ve SOL’u geçen yıl Ağustos’tan bu yana en düşük seviyesine gönderdi.

SOL/USD – Günlük grafik

Genel olarak, fiyatlar, Fed’in faiz kararından bir gün önce gelen 93 dolarlık direnç noktasının başarısız kırılma girişiminden bu yana düşüş eğiliminde.

Grafiğe bakıldığında, 14 günlük RSI grafikleri okuyor ve şu anda yaklaşık beş aydır kaydettiği en zayıf seviye olan 24.87’de seyrediyor.

Daha önceki kayıpların hafiflemesine rağmen, tüccarlar hala istikrarlı bir destek noktası bulmaya çalışırken, fiyat dünkü zirveden hala %24.30 düştü.

Çığlar (AVAX)

Bugünkü seansta %90’ın üzerinde düşen LUNA’nın yanı sıra, AVAX bugün %30’un üzerinde düştüğü için dikkate değer bir başka hamle oldu.

Token, dünkü seansta 48.52 $’lık bir zirvenin ardından Çarşamba günü 27.85 $’a düştü.

Hareketin bir sonucu olarak, fiyatlar neredeyse 20$’ın altına düştüğü için AVAX/USD yaklaşık dokuz ayın en düşük seviyesine geriledi.

AVAX/USD – Günlük grafik

Genel olarak, AVAX, Nisan ayının başından bu yana 70 doların üzerinde düştü ve bugünkü taban, geçen Ağustos’tan bu yana en düşük seviyeli fiyatlar oldu.

Grafiğe bakıldığında, 14 günlük RSI, AVAX’ın başlangıcından bu yana bu göstergenin ulaştığı en zayıf seviye olan 23’ün altında seyrediyor.

Boğalar, fiyatların aşırı satıldığı gerçeğini olumlu olarak kullanacak, ancak net bir fiyat tabanı olmadığı için önümüzdeki seanslarda daha fazla belirsizlik görebiliriz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.