En Büyük Taşıyıcılar: Cuma Günkü Selloff Sırasında Yakın, EOS ve RUNE Düşüşü

En Büyük Taşıyıcılar: Cuma Günkü Selloff Sırasında Yakın, EOS ve RUNE Düşüşü

haberler.bitcoin.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


NEAR, fiyatlar Cuma günü neredeyse %10 düştüğünden, bugünkü işlem seansının en büyük hareketlerinden biriydi. RUNE ve EOS da seansta çift haneli düşüşlerle haftanın sonuna doğru geriledi.

Yakın Protokol (YAKIN)

NEAR, haftayı sona erdirmek için kripto para piyasalarında kırmızı bir dalga süpürürken Cuma günü düşen en büyük tokenlerden biriydi.

Perşembe günkü 17.12$’lık zirvenin ardından NEAR/USD, bugünkü işlem seansında 15.12$’ın altına düştü.

Fiyattaki bu düşüşün bir sonucu olarak NEAR, hafta başından beri ilk kez 15.45 dolarlık son destek seviyesinin altına düştü.

En Buyuk Tasiyicilar Cuma Gunku Selloff Sirasinda Yakin EOS ve

YAKIN/USD – Günlük grafik

Tavanın 17.50$’da kırılmasının ardından fiyatlar son zamanlarda Çarşamba günü bir haftanın en yüksek seviyesi olan 17.77$’a yükseldi, ancak bu yukarı yönlü ivme kısa sürdü.

Geri dönüş, fiyatların art arda üç seans düşmesine neden oldu ve 14-RSI’nin altı haftanın en zayıf noktasında seyretmesine yol açtı.

Şimdi aşırı satım bölgesinde, ayılar muhtemelen fiyatları daha da düşürmeye çalışacak, boğalar ise bunu düşük bir satın alma fırsatı olarak görebilir.

EOS

NEAR’a benzer şekilde, EOS da son bir direnç seviyesinde sabit kaldı ve bugünkü seansta bir satış dalgasına yol açtı.

EOS/USD, 24 saatten kısa bir süre önce 2.84$’ın üzerinde işlem gördükten sonra Cuma günü 2.48$’a düştü.

2,75 dolarlık tavanın yanlış bir şekilde kırılmasının ardından, EOS art arda iki seans düştü ve bugünkü düşüş bizi kısa vadeli bir tabana götürdü.

1650656749 443 En Buyuk Tasiyicilar Cuma Gunku Selloff Sirasinda Yakin EOS ve

EOS/USD – Günlük grafik

Grafikte görüldüğü gibi, 2,45$ son zamanlarda düşen fiyatlar için ilk savunma hattı olarak hareket etti ve ayıların bu noktayı aşması durumunda 2,20$’a bir düşüş görebiliriz.

Buna rağmen, sırasıyla 10 günlük ve 25 günlük hareketli ortalamalar, yakınlıkta yükseldi ve geçiş şansını artırdı.

Bu gerçekleşirse ve 14 günlük RSI şu anki 48.9 tabanının üzerinde kalırsa, o zaman hafta sonu başlamak için fiyatların güçlü bir şekilde toparlandığını görebiliriz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.