En Büyük Hareket Ettirenler: AVAX ve NEAR Cumartesi günü Do Kwon Tweetlerini Takip Eden LUNA %1,500 Tırmanıyor

En Büyük Hareket Ettirenler: AVAX ve NEAR Cumartesi günü Do Kwon Tweetlerini Takip Eden LUNA %1,500 Tırmanıyor

haberler.bitcoin.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Terra’nın kurucusu Do Kwon’un tweet’lerini takiben, LUNA Cumartesi günü %1,500’ün üzerinde artış gösterdi. Bununla birlikte, mevduat tutan birkaç borsa ile, yalnızca en alttan girenler bu kazançları gördü. Bu, AVAX ve NEAR’ın her ikisinin de %20’den fazla düşmesiyle ortaya çıkıyor.

Çığlar (AVAX)

LUNA şüphesiz bugünün en büyük kazananı olsa da, son dalgalanma ve fiyat hareketi gerçekten analiz etmeyi neredeyse imkansız kılıyor.

Bununla birlikte, bugünkü seansta görece bir diğer büyük hareketlilik, %20’ye kadar düşen AVAX oldu.

AVAX/USD, yazı an itibariyle Cuma günkü 37.72$’lık zirveden %20.83 daha düşük olan 29.55$’lık gün içi en düşük seviyesine geriledi.

En Buyuk Hareket Ettirenler AVAX ve NEAR Cumartesi gunu Do

AVAX/USD – Günlük grafik

Sadece on gün önce 65.60$’lık uzun vadeli destek seviyesinden çıkmasından bu yana, AVAX bu seansların sekizi için düştü ve şimdi yeni bir katta işlem görüyor.

Bu yeni destek, fiyatlarda dokuz ayın en düşük seviyesinin marjinal olarak üzerinde olan 28.80 dolar seviyesi gibi görünüyor.

Değerdeki bu son düşüşe rağmen, boğalar toparlanma konusunda iyimser, çünkü RSI aşırı satım bölgesinde geziniyor ve bu da bazılarının fiyat gücünün ancak buradan yükselebileceğine inanmasına neden oldu.

Yakın Protokol (YAKIN)

SOL da Cumartesi günü %20’ye yakın düştü, ancak NEAR’daki düşüş fiyatları dokuz ayın en düşük seviyesine yaklaştırdı.

Cuma günü 7,58$’ı takiben NEAR/USD, dünün fiyatından %21’in üzerinde bir düşüş olan 5,98$’lık gün içi dip seviyesine geriledi.

NEAR, son on gün içinde iki önemli destek seviyesinden ayrıldı – ilki 12.60$ noktası ve daha yakın zamanda 9.90$ seviyesi.

1652567669 365 En Buyuk Hareket Ettirenler AVAX ve NEAR Cumartesi gunu Do

YAKIN/USD – Günlük grafik

Bu düşüşlerin bir sonucu olarak, tüccarlar için yeni bir taban bulmak zor oldu, ancak bu 6,00 dolardan gelmiş gibi görünüyor.

Fiyatların bu hafta başında geçen Ağustos’tan bu yana en düşük seviye olan 3.57$’a düşmesine rağmen, AVAX yeni destek noktasında konsolide olurken hafif bir toparlanma gördük.

RSI ayrıca aşırı satım bölgesinde seyrediyor ve ilk AVAX tokeninin çıkarıldığı Eylül 2020’den bu yana en zayıf noktası olan 25.76’da yazıyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.