Eminem, Bored Ape Yacht Club Ethereum NFT’yi 450.000 Dolara Satın Alacak

Eminem, Bored Ape Yacht Club Ethereum NFT’yi 450.000 Dolara Satın Alacak

Eminem, Bored Ape Yacht Club Ethereum NFT’yi 450.000 Dolara Satın Alacak

Efsanevi Detroit rapçi , Bored Ape Yacht Club’ı (BAYC) taklit etti.

Perşembe gecesi 123.45 ETH (452.000 $) karşılığında Ethereum tabanlı maymunlardan birini satın aldı ve o zamandan beri maymunu Twitter’da profil resmi yaptı. Bu arada OpenSea’de adı altında en az 15 NFT toplamış görünüyor.

tüm zamanların en çok satan müzik sanatçılarından biridir ve dünya çapında 220 milyondan fazla plak sattı. Ayrıca, “8 Mile” filminde “Lose Yourself” ile kazandığı En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar ve Altın Küre Ödülü kazanan tek rapçidir..“Ayrıca çok sayıda Amerikan Müzik Ödülü ve 15 Grammy Ödülü kazandı.

BAYC meslektaşı GeeGazza, sarışın maymunu  sattı ve bugün gerçekleşen satışın “çılgın” olduğunu duyurdu ve “Bir simülasyonda yaşıyorum” dedi. Eminem henüz satış hakkında kamuoyuna açıklama yapmadı.

Bir simülasyonda yaşıyorum.

Maymunumu satın aldığın ve kulübe katıldığın için @Eminem’e teşekkürler!

Delilik. Bir sonraki single’ın için bir metin yazayım 🤣 pic.twitter.com/myGNRmMLeD

– GeeGazza  (@Gee__Gazza) 31 Aralık 2021

Aslında GeeGazza aylardır bu maymunu Eminem’e satmayı umuyordu. Kasım’da, “Hala Eminem’in bir gün Bored Ape’imi satın alacağına inanıyorum” dedi. “Eminem’in maymunumu satın aldığını ne kadar süredir ortaya koyduğumu anlamıyorsun.”

Hala @Eminem’in bir gün @BoredApeYC’mi satın alacağını düşünüyorum. pic.twitter.com/JuoNdE446Q

– GeeGazza  (@Gee__Gazza) 2 Kasım 2021

Dijital ajans Six, BAYC NFT’nin Eminem’e satışını fark etti ve Twitter’da içerik oluşturucu odaklı ajanslarının sahip oldukları maymunun güvenliğini sağlamaya yardımcı olduğunu yazdı. “(Maymun aslında rapçiye benziyor.) Ajans daha önce rap grubu Wu-Tang Clan ve elektronik sanatçıları Tycho ve Galantis ile başka projelerde çalıştı.

Eminem, Bored Ape Yacht Club Ethereum NFT'yi 450.000
Eminem, Bored Ape Yacht Club Ethereum NFT’yi 450.000

Eminem, yeni EminApe ile ikinci en büyük NFT projesine resmi olarak katıldı. BAYC bugüne kadar ikincil satışlarda 11.705.97 ETH (43 milyon $) ticareti yaptı ve rezerv fiyatı şu anda 60 ETH (220.000 $) seviyesinde. Eminem, NBA yıldızı da dahil olmak üzere şimdiye kadar maymunluk yapan diğer birçok ünlüye katıldı. Stephen Curry ve talk show sunucusu Jimmy Fallon.

BAYC kısa süre önce CryptoPunks’tan daha iyi performans gösterdi OpenSea genel sıralamasında ve minimum fiyatta, Nisan 2021’de yeni başlayan bir proje için büyük bir başarı.


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.