DYP kurucusu, DYP PAW NFT koleksiyonunun lansmanından önce bir BAYC-NFT satın aldı

DYP kurucusu

DYP kurucusu, DYP PAW NFT koleksiyonunun lansmanından önce bir BAYC-NFT satın aldı

DYP kurucusu DeFi Verim Protokolü CEO’su ve kurucusu Mihai Nicusor Busica’nın bir Twitter gönderisi, 3 Ocak’ta Bored Ape Yacht Club koleksiyonundan bir NFT satın aldığını açıkladı. Satın alınan Bored Ape Mihai, 304.000 $ olan 80 ETH ödediği 1112.

Duyurusu, DYP’nin Cats and Watches Society koleksiyonu olan NFT koleksiyonunun yayınlanmasından iki hafta önce geldi.

17 Ocak’ta başlayacak olan etkinlik, V2 pazaryerinin lansmanını da içerecek.

Bay Mihai’ye göre, BAYC koleksiyonundan ilk satın alması, NFT‘lere olan desteğini gösterme şeklidir. Ek olarak, BAYC hareketine katılmak için en iyi zaman olduğuna inanıyor. DERİN NFT koleksiyonu.

Bugüne kadar piyasada adından söz ettiren BAYC koleksiyonu, sektörde en çok aranan parçalardan bazılarını bünyesinde barındırıyor. Dune Analytics’in bir raporuna göre, koleksiyon satışa çıktığından beri 500 milyon doları aştı.

Koleksiyon, bazıları 700 ETH’ye kadar satılan 10.000 Bored Ape NFT’yi içeriyor. Bay Mihai, Snoop Dogg, Eminem, Jimmy Fallon, Post Malone, Steve Aoki ve daha fazlası gibi önemli isimleri göz önünde bulundurarak, BAYC’ye yatırım yapan birçok kişi arasında yer alıyor.

en Kedi ve Saat Topluluğu Koleksiyonu DYP protokolü fikridir ve Binance Akıllı Zincir, Avalanche ağı ve Ethereum blok zincirinin desteğini kullanır. PAW olarak da adlandırılan koleksiyon, ilgi duyan herkesin aralarından seçim yapabileceği, giyim, renk, saat gibi 182 özelliğe sahip 10.000 kediye sahip olacak.

Satış sırasında bozulmayı önlemek için protokol, her PAW’ın NFT’yi aynı fiyata satmasını sağlar; yani her kedi için 250 dolar, fiyat farklılıklarını önlemek için fiyat kademeleri ortadan kaldırılır.

Bir kediye sahip olmak, Pazaryeri ve Toplum Hesabına erişim de dahil olmak üzere yalnızca üyelere özel avantajlara özel erişim sağlar. Ancak işlemin tamamlanması için bir Metamask cüzdan hesabınızın olması gerekir. Ayrıca kedi sahipleri, her hafta yapılan tüm satışların %20’si (sikke ücretlerinden %10 ve satış ücretlerinden %10) oranında ödül alacaktır.

DYP ve ekibi, kripto meraklıları için NFT pazarının sunduğu daha yeşil çayırlardan yararlanıyor. Kurucunun hamlesi aceleci bir karar gibi görünebilir, ancak sektöre olan güveninin bir göstergesidir. DYP kurucusu

Ek olarak, Cats and Watches Society koleksiyonunun oluşturulması, geçerli bir yatırım fırsatı olarak Protocol için daha fazla kapı açabilir. Halihazırda, DeFi endüstrisindeki köklerini gömmeyi başardı ve yatırımcılarını piyasa manipülasyonundan korurken yüksek verimli çiftçilik için kazançlı fırsatlar sunuyor.

Koleksiyon, NFT’leri aracılığıyla yenilikten bahsetmek istiyor ve saat severlere mevcut moda öğelerinden en iyi şekilde yararlanma fırsatı sunuyor. Bununla birlikte, daha fazlası olacak, bu da PAW koleksiyonu için daha fazla potansiyel anlamına geliyor. DYP kurucusu

Yakında, kripto para birimi, bir PAW metaverse, sahipler için bir oyna-kazan fırsatı, PAW stake seçenekleri, ücretsiz madeni para ve daha fazlasını içeren daha fazlasını beklemelidir. Bu adımlar, pazarıyla birleştiğinde, DYP’yi mevcut ve gelecekteki NFT pazarının önemli bir parçası yapacak.

DeFi Verim Protokolü (DYP), verim çiftçiliği, staking ve NFT’ler için çözümler sunan ve kullanıcıların DYP’nin gelişmiş ticaret araçlarından yararlanmalarını sağlayan benzersiz bir platformdur. DYP, Ethereum’da kullanıcıları ödüllendiren ilk ve tek protokol olarak DeFi alanında tarih yazdı. Protokol, piyasanın kullanıcı ödüllerini ETH ve diğer yerel platform belirteçlerine dönüştürme üzerindeki etkisini sınırlamayı amaçlayan bir kurcalamaya karşı koruma özelliği kullanır.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.