Düşüş trendinin sonunu işaretlemek için Solana fiyatının 112 doları aşması gerekiyor

Düşüş trendinin sonunu işaretlemek için Solana fiyatının 112 doları aşması gerekiyor

www.fxstreet.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Solana fiyatı henüz düşüş geçersiz kılma seviyesini yeniden test etmedi.
  • SOL fiyatı, ihlal edilmiş bir üçgen modelini yeniden test ediyor.
  • Düşüş tezinin geçersiz kılınması, 112 doların üzerinde bir kırılma olacaktır.

Solana fiyatı, düzeltme onayının sonuna doğru ilerliyor. SOL fiyatında parayı riske atmak, 112$’lık ihlal gerçekleşene kadar yüksek bir ticaret riski olarak kabul edilir.

Solana fiyatı onay için bekleyin diyor

Solana fiyatı, geçen haftaki düşüş tezinin 112$ geçersiz kılma seviyesini geçemediği için önemli bir direnç görüyor. Bu hafta meydana gelen karşı trend rallisi, “Merkezileştirilmiş Ethereum Katili” değerlendirilirken kesinlikle göz önünde bulunduruluyor, ancak yükseliş trendi için en iyi senaryo henüz gerçekleşmedi.

Solana fiyatı şu anda 105 dolardan işlem görüyor ve ayılar tarafından iyi bir baskı görüyor.

SOL fiyatının önümüzdeki günlerde 101 dolardan üçgenin zirvesini yeniden test etmesi muhtemel. Solana meraklıları bu seviyedeki fiyatlardan bir miktar pay alabilir, ancak giriş yüksek riskli olarak değerlendirilecektir. Solana fiyatının, düzeltmenin bittiğini güvenle söyleyebilmesi için önceki 112 dolarlık konsolidasyon bölgesini aşması gerekiyor.

TM/Sol/4.20.22

SOL/USDT 6 saatlik grafik

Bu yükseliş senaryosu gerçekleşirse aşağı yönlü düzeltme sona erecektir. SOL fiyatı 120 dolara doğru yükselebilir ve ardından başka bir geri çekilme gelebilir. Analistler daha sonra Solana fiyatını 150$’a geri çekmek için gelecekteki yükseliş trendine katılmaya çalışacaklar ve bu da mevcut SOL fiyatından %40’lık bir artışla sonuçlanacak.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.