Dragon War, Magic Eden ile Ortaklığını Onayladı

Dragon War, Magic Eden ile Ortaklığını Onayladı

kriptoknowmics.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Bir NFT strateji oyunu olan Dragon War, Solana’nın hızla genişleyen NFT pazarı Magic Eden ile işbirliği yaptığını duyurdu. Magic Eden, anlaşmanın bir parçası olarak, 16 Mayıs 2022’de sitede yayınlanması planlanan 5.000 misli olmayan token (NFT) ile oyna-kazan projesinin tercih edilen INO fırlatma rampası olacak. Dragon War birkaç haftadır test modunda ve birkaç yüksek profilli lonca, VC ortakları ve KOL’ler oyunu araştırmak ve hataları bildirmekle meşgul. Yaklaşan NFT satışı, bu çeyrek için planlanan tam ana ağ lansmanı ile oyuncuların savaşları kazanmak, görevleri tamamlamak, liderlik tablosuna tırmanmak ve başarılı bir şekilde ticaret yapmak için ihtiyaç duydukları jetonları satın almaları için mükemmel bir fırsat. https://twitter.com/meiling13316644/status/152396294010482690

Mamut Satışı, Magic Eden

Eylül ayında piyasaya sürülen Magic Eden, ikinci sıradaki Solanart’ın neredeyse üç katı hacmiyle Solana NFT’ler için en popüler pazar yeri haline geldi. DappRadar’a göre, mekan, haftalık 5 milyon dolardan fazla işlem hacmiyle güçlü bir tüccarlar ve NFT toplayıcıları topluluğuna ev sahipliği yapıyor. Sonuç olarak Magic Eden, Dragon War’ın geniş NFT koleksiyonu için ideal bir yerdir. Epic Dragons ve Body Parts, Exclusive Epic Dragon koleksiyonunun bir parçası olarak 5.000 jetonun piyasaya sürülmesiyle ilk kez 16 Mayıs’ta topluluğa tanıtılacak (oyun içinde, her ejderha, vücut tarafından tanımlanan öğelerine dayalı benzersiz bir forma sahiptir). parçalar ve füzyon). Şimdiye kadar, ‘Nadir’ seviye, Oyun ve Pazar Yeri aracılığıyla sunulan tüm Ejderhaları ve Vücut Parçalarını içeriyordu.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.