Dolaşımdaki arz 400 milyarın üzerine çıkarken Luna token fiyatı 0,0001 doların altında kraterler

Dolaşımdaki arz 400 milyarın üzerine çıkarken Luna token fiyatı 0,0001 doların altında kraterler

www.theblockcrypto.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Perşembe günü erken saatlerde The Block, Terra’nın yerel varlığı Luna’nın dolaşımdaki arzının, artan bir davranış döngüsünün ortasında balonlandığını bildirdi.

Yaklaşık 11:15 ET itibariyle, bu rakam kabaca 25 milyar LUNA idi. Şimdi, bu rakam Terrascope verilerine göre yaklaşık 401.6 milyar. Bu, yalnızca 13 Mayıs’ta 225 milyar LUNA’dan fazla bir değişikliği temsil ediyor.

İşlerin durumu, savaş halindeki algoritmik stabilcoin TerraUSD (UST) ve UST’yi LUNA ile takas edebilecekleri geri ödeme mekanizması ile ilgili. The Block’tan Tim Copeland’ın daha önceki haberinde açıkladığı gibi: “Sahipler UST’yi Luna için kullandıkça, Luna arzını artırırlar ve muhtemelen bu jetonları piyasada satarlar. Bu, Luna’nın fiyatını daha da düşürür, bu da bir sonraki kişinin kullanacağı anlamına gelir. UST’leri daha da fazla Luna yaratıyor – piyasaya daha da büyük bir aşağı doğru güç katıyor.”

Bu nedenle, LUNA’nın fiyatı son bir saatte çarpıcı bir şekilde düştü ve Binance’de 0,0004$’a düştü. Token şu anda 0,0005 dolardan işlem görüyor. Binance’in LUNA/USDT sipariş defteri, en düşük satın alma siparişini 0.00002$ olarak gösteriyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.