Deneyimli tüccardan büyük Ethereum uyarısı

Deneyimli tüccardan büyük Ethereum uyarısı

Deneyimli tüccardan büyük Ethereum uyarısı

Deneyimli tüccardan büyük Ethereum uyarısı 1970’lerde emtia ticareti işine giren kıdemli grafik uzmanı Peter Brandt, Cumartesi günü yayınladığı bir tweet’e göre Ethereum’un (ETH) zaten yeni bir ayı piyasasında olduğuna inanıyor.

Kripto Twitter’daki en etkili kişilerden biri, ikinci en büyük blok zincirini “aşırı karmaşık”, “pahalı” ve “garip” olarak tanımlıyor.

Kripto para biriminin önde gelen “Ethereum katillerinden” birinin arkasındaki karakter olan Solana’ya (SOL) karşı düşük performansının “tamamen haklı” olduğunu ekledi.

Ethereum $ ETH, NFT/özel jeton evreni/metaverse için çok karmaşık/pahalı/hantal bir platform olduğu için ayı trendinde. Aslında, $ ETH’ye karşı $ SOL’nin ayı eğilimi kesinlikle haklı.
NFT inekleri, “doğru” terminolojiyi kullanmadıysam lütfen kusura bakmayın pic.twitter.com/GDrCo8FwPH

– Peter Brandt (@PeterLBrandt) 8 Ocak 2022

SOL tokeni, 2021’de muazzam bir büyüme gördükten sonra piyasa değerine göre altıncı sırada yer alıyor, ancak Ethereum’u çevirmek için hala yapması gereken çok şey var.

Ethereum topluluğu, Brandt’ın düşüş analizini duymak konusunda isteksizdi ve bazı üyeleri tüccarın tweet’lerinin aksi bir gösterge olarak kullanılabileceğini iddia etti.

Brandt eleştiriyi çenesinden aldı ve aşağı yönlü bir şey söylediğinde (ve tam tersi) daha fazla satın alma zamanının geldiği konusunda şaka yaptı.

Aynı zamanda, öfkeli bir destekçiye yanıt olarak Cardano’ya yaptığı düşüş eğilimini de savundu.

Bu haftanın başlarında, tüccar ayrıca yakın zamanda Bitcoin Dip alıcılarını amiral gemisi kripto para biriminde devam eden düşüşün ortasında düşen bir bıçağı yakalamamaları konusunda uyarmaya çalıştı.

Deneyimli tüccardan büyük Ethereum uyarısı

JPMorgan, Ethereum’da düşüşte

Ether yeni yıla zorlu bir başlangıç ​​yaptı ve 1 Ocak’tan bu yana %20’nin üzerinde düşüş yaşadı. 8 Ocak’ta Coinbase’deki ETH fiyatı, 30 Eylül’den bu yana en düşük seviyesi olan 3.000 dolara düştü. O da zıttır. %6’lık Bitcoin düşüşü, bu yıl bir ara gerçekleşeceğini tahmin eden analistler için bir darbedir.

Brandt, aşağı yönlü itibarıyla elbette yalnız değil. U.Today tarafından bildirildiği üzere, JPMorgan Chase araştırmacısı Nikolaos Panigirtzoglou kısa süre önce Ethereum’un zayıf ölçeklenebilirlik nedeniyle merkezi olmayan finanstaki pazar payını kaybetmeye devam edeceğini tahmin etti. Deneyimli tüccardan büyük Ethereum uyarısıdaha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.