Darntons podcast’inde Kurt Wuckert Jr.: En iyi teknoloji her zaman zamanla kazanır ve BSV de öyle

Darntons podcast’inde Kurt Wuckert Jr.: En iyi teknoloji her zaman zamanla kazanır ve BSV de öyle

coingeek.com

2 saat

Okuma süresi: ~4 m


Kurt Wuckert Jr., en iyi teknolojinin zaman içinde her zaman kazanacağına ve büyük ölçüde ölçeklenen kurumsal blok zinciri ile Bitcoin SV’nin de kazanacağına inanıyor. Darntons podcast’inde konuşan Kurt, Bitcoin SV aracılığıyla Satoshi’nin vizyonu ve restorasyonu, BTC’nin neden başarısız olduğu, Lightning Network olan kartların evi, mikro ödemelerin neden önemli olduğu ve BSV’nin BTC tarafından neden bu kadar şiddetle saldırıya uğramaya devam ettiği hakkındaki düşüncelerini paylaştı. gerçek ve onların ahbapları.

Kurt, 2012’den beri Bitcoin’de ve geniş bir çekicilik kazandığını gördü, Satoshi’nin BTC’nin bugün ne olduğuna dair izini sürdüğüne tanık oldu, Bitcoin İç Savaşı sırasında büyük bloklar grubunu destekledi ve bugün CoinGeek’teki baş Bitcoin tarihçisi. Ayrıca, toplam veri ve işlem sayısıyla çıkarılan en büyük blok, şimdiye kadar çıkarılan en karlı blok ve şimdiye kadarki en düşük çıktı ücreti için dünya rekorunu elinde tutan bir BSV madencilik havuzu olan GorillaPool’u da yönetiyor.

Kurt, “Yapabileceğiniz veya yapmaya çalışabileceğiniz her şeyi GorillaPool’da yapıyoruz” dedi.

Kurt, BTC fraksiyonunun Mekke’si haline gelen bir etkinlik olan BTC 2022 Miami’ye katıldığını açıkladı. Max Keiser, Michael Saylor ve hatta Peter Thiel gibi insanlar, kalabalığı aynı eski BTC retoriğiyle yönetti, “Bu BTC ya da hiçbir şey.”

Bulduğu gibi, bu yılki etkinlikte “Değerlemenin artması dışında neyin önemli olduğunu kimse dile bile getiremedi”. Yine de, Jordan Peterson’ın, kalabalığın yanlış yönlendirilmiş bilgeliğine ironik göndermelerle dolu olduğuna inandığı sunumundan keyif aldı, kendisini neşelendiren aynı kalabalığa yönelik bir eleştiri.

Kurt ayrıca BTC’den ve neden bu kadar sefil bir şekilde başarısız olduğundan bahsetti. Ancak Darntons’a söylediği gibi, en büyük BTC aksiyomları ve söylemleri yeni bir şey değil. Satoshi, Bitcoin tanıtım belgesini yayınladıktan sonraki ilk birkaç gün içinde, kendisine zaten ölçeklenemeyeceği, herkesin bir düğüm ve diğer popüler söylemleri çalıştırması gerektiği söylendi.

Zamanla, Bitcoin topluluğu büyük ve küçük engelleyiciler arasında bölündü. Sivil takip edildi ve Satoshi’nin vizyonu Bitcoin SV aracılığıyla restore edildi. Küçük blokörler, binlerce projeye sahip bir endüstri için 2 trilyon dolarlık piyasa değeri olarak taçlandıran zaferleri ile BTC ve büyük parayı da elinde tuttu. Kurt’a göre başarısızlık böyle görünüyor.

“Bunun neredeyse tam bir başarısızlık olduğunu iddia ediyorum. Bu nedenle herhangi bir gerçek endüstriyi önemli bir anlamda işe almadık veya kesintiye uğratmadık ”dedi.

Kurt, Bitcoin SV’nin Bitcoin İç Savaşı’nın tartışmasız galibi olarak ortaya çıkacağına inanıyor çünkü en iyi teknoloji her zaman zamanla kazanıyor. 80’lerde Betamax ve Video Home System (VHS) arasındaki video kaset formatı savaşlarıyla paralellikler kurdu. Betamax daha kaliteli olsa da bir filmi tek bir kasete sığdıramazdı. VHS satın almak daha ucuzdu, daha rahat bir izleme deneyimine sahipti ve “insanların sorunlarını gerçekten çözdüğü” için savaşı kazandı.

BTC ve BSV arasındaki en büyük fark, ikincisi ile protokolün etrafında “içeride, üzerinde, yukarıda” oluşturabilmenizdir. BSV, genel amaçlı bir parasal bilgisayar gibidir.” BTC en iyi ihtimalle “oldukça kötü bir ödeme teknolojisi veya Lightning Network olan başka bir gereksiz ödeme teknolojisi oluşturmak için bir temel katman” dedi.

BTC topluluğu, kullanıcıların “beş dolara bir milyar dolar” göndermelerine izin vererek ağın parayı nasıl devrim yarattığını her zaman övdü. Ancak bu kullanıcı grubu, Bitcoin’i yaratırken Satoshi’nin aklındaki şey değildi. Bunun yerine, beş doları karşılayamayan ve bir kuruşun küsuratlarını alan bir ödeme teknolojisine ihtiyaç duyanlar oldu. Bu, BSV’nin gerçek zamanlı mikro ve nano işlemleri aracılığıyla hedeflediği demografidir.

Kurt ayrıca, BTC topluluğunun BTC ağında Katman 2 olarak göstermeye çalıştığı Lightning Network’ü de çürüttü.

“Hiç de L2 değil. 2. Katman, 1. Katmanın yığınında çalışan bir şeydir. Yıldırım bu şekilde çalışmaz. Temelinde buna 2. Katman teknolojisi demek kötü niyetli bir dürüstlüktür. İnsanların Bitcoin kullanmadıkları halde kullandıklarını düşünmelerini sağlıyor” dedi.

Ve BTC sadıkları, ölçeklendirme sorunlarının çözümü olarak Lightning Network’ten vazgeçerken, veriler, Ethereum’da (Warılmış BTC aracılığıyla) Lightning Network’te olduğundan daha fazla BTC olduğu için kendi müjdelerine inanmadıklarını kanıtladı. .

Kurt, BSV’ye karşı neden bu kadar çok düşmanlık olduğunu açıklayarak sözlerini tamamladı. Her şey Dr. Craig Wright, yıllarca alay ve hakarete maruz kaldıktan sonra ayağa kalkmaya karar verdi. BTC karteli, Bitcoin SV’yi kara listeye almaya ve bunun Dr. Diz çök. Changpeng Zhao, BSV’yi Binance’den ilk kaldıran oldu ve Kripto Suç Karteli de aynı şeyi yapacaktı, Kraken ve Shapeshift kısa süre sonra listeden çıkarıldı.

Rus kullanıcıları kara listeye almayı reddederek özgürlüğün ön saflarında yer aldığını iddia eden kuruluşlar için, tek bir adamdan hoşlanmadıkları için tüm bir topluluğu kovmakta kesinlikle hızlı davrandılar.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.