DappRadar’da Listelenen Tetra Stake Cüzdanı, Orbs DeFi’de Hızlanıyor

DappRadar’da Listelenen Tetra Stake Cüzdanı, Orbs DeFi’de Hızlanıyor

coinquora.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Merkezi olmayan bir kamu blok zinciri olan Orbs, çok önemli bir dönüm noktası yaratma yolunda. Orbs’un Tetra stake cüzdanı artık DappRadar’da listeleniyor. Bununla, Orbs kullanıcıları Tetra dapp sayfasında gerekli tüm bilgileri alacaklar. Buna bir açıklama, sıralama, GitHub bağlantıları, sosyal bağlantılar ve daha pek çok şey dahildir.

Ek olarak, DappRadar, Polygon ve Ethereum’da dağıtılan akıllı sözleşmeleri belirleyen Orbs’u izlemeye başladı. Bu sözleşmelerin toplam Kilitli Toplam Değeri (TVL), Tetra kullanılarak ORBS’nin stake edilmesinde 200 milyon doları aştı. Bu, akıcı bir kullanıcı deneyimi sunduğu için birçok kullanıcının stake cüzdanını takdir ettiğini gösterir.

Ayrıca, DappRadar’daki listeleme, Tetra’yı daha geniş bir blok zinciri kitlesi için keşfedilebilir hale getiriyor. Verileri şeffaflık getirdiğinden, ilgili tüm kullanıcılar Orbs ekosistemindeki benzersiz aktif cüzdanları ve işlem hacimlerini görebilir. Ayrıca, kullanıcılar Tetra cüzdanının yardımıyla ORBS’yi Polygon ve Ethereum’da stake edebilirler. Bu cüzdan, kullanıcıların oy verme yetkilerini devretmesi ve stake işlemine katılması için bir Guardian seçmesine yardımcı olur.

Polygon’daki ORBS stake seçeneği, Orbs platformunun daha erişilebilir olmasını sağlar ve jeton sahiplerinin daha geniş katılımını sağlar. Ayrıca bu seçenek, Orb’ları çok zincirli bir protokol olarak sağlamlaştırmaya yardımcı olur ve bu da geliştiricilere Çokgen üzerinde yeni özellikler oluşturma şansı verir.

2017 yılında kurulan Orbs, Proof-of-Stake (PoS) konsensüsünü kullanan, merkezi olmayan, izinsiz doğrulayıcılar ağı tarafından yürütülen, halka açık bir blok zinciri altyapısıdır. Platform, ana ağını ve jetonunu Mart 2019’da başlattı. Orbs, Tel Aviv, Londra, Tokyo, Singapur ve Seul’de ofisleri bulunan 30’dan fazla kişiden oluşan özel bir ekip tarafından geliştiriliyor.

Orbs, merkezi olmayan düğüm ağı ile birlikte EVM uyumlu blok zincirlerle birlikte çalışabilirlik için tasarlanmış benzersiz özelliklere sahiptir. Bu, Kürelerin EVM akıllı sözleşmelerinin yeteneklerini geliştirmek için çalışan ayrı bir yürütme katmanı (Katman3) olarak kurulmasına olanak tanır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.