CZ, Terra ($LUNA) İle İlgili ‘Kripto Twitter’da Dolaşan Yanlışlıkları’ Ele Aldı

CZ, Terra ($LUNA) İle İlgili ‘Kripto Twitter’da Dolaşan Yanlışlıkları’ Ele Aldı

www.kriptoglobe.com

15 Mayıs 2022 12:09 UTC

Okuma süresi: ~2 m


15 Mayıs Pazar günü, Binance Kurucu Ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao (“CZ”) kripto alanındaki en yüksek profilli projelerden birinin son zamanlardaki başarısızlığı hakkındaki son düşüncelerini paylaştı.

Önde gelen dijital varlık piyasası veri sağlayıcısı CryptoCompare’in 13 Mayıs’ta yayınlanan kapsamlı bir raporda (başlıklı: “UST’nin Grace’den Düşüşünü Keşfetmek”) dediği gibi, “Terra ekosistemindeki son patlama, kripto tarihindeki en etkili olaylardan biri oldu. – 2014’teki Gox Dağı’nın çöküşü ve Ocak 2018’deki ve Mart 2020’deki keskin piyasa çöküşüyle ​​karşılaştırılabilir.”

15 Mayıs’ta gönderilen bir dizi tweet’te CZ şunları söyledi:

  • Binance Labs “2018’de Terra’ya (katman 0 blok zinciri) 3 milyon ABD doları yatırım yapmış” olsa da, stabilcoin TerraUSD ($UST) o sırada mevcut değildi ve Binance “Luna’nın fon toplamasının 2. turuna katılmadı” veya katılmadı. “herhangi bir KDV elde eder”.
  • Binance Labs, “son 4 yılda borsa ‘rakipleri’ ve birçok ‘rakip’ blok zinciri dahil olmak üzere yüzlerce projeye yatırım yaptı.” Birkaçı “yol kenarına düştü” ve birkaçı “son derece başarılı oldu”.
  • “Son birkaç gün içinde” Binance “Terra topluluğunu desteklemek için çok uğraştı.” Tweetlerinde, duruma ilişkin anlayışına dayalı olarak çeşitli konulara değinmeye çalışmıştı.
  • Terraform Labs’den “tüm fonların belirli zincir üstü işlemleri (txidler) dahil” “çok daha fazla” şeffaflık görmek istiyor.
  • “Başarısızlıklar olabilir/olacak” olsa da, “şeffaflık, hızlı iletişim ve topluma karşı sorumluluk sahibi olmak” “son derece önemlidir”.
  • Sonunda hangi çözüm seçilirse seçilsin Binance, elinden gelen her şekilde “topluluğu desteklemeye” hazırdır.

Her Cuma günü, o haftanın en popüler haberlerinden öne çıkanları içeren ÜCRETSİZ bir haber bülteni aldığınızdan emin olmak için burayı tıklayın.

sorumluluk reddi

Yazar veya bu makalede adı geçen herhangi bir kişi tarafından ifade edilen görüş ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım veya diğer tavsiye niteliğinde değildir. Kripto varlıklara yatırım yapmak veya alım satım yapmak, finansal kayıp riskiyle birlikte gelir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.