Currency.com, kripto para birimi değişim hizmetlerini ABD’ye getiriyor

Currency.com, kripto para birimi değişim hizmetlerini ABD’ye getiriyor

invezz.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Currency.com, Amerika Birleşik Devletleri’ne açıldığını duyurdu. Yükselen kripto para birimi sektöründeki tüccarlara yardımcı olan yüksek büyümeli kripto para borsası, artık hizmetlerini ABD sakinlerine sunacak.

Currency.com ABD, 48 ABD eyaletine genişleyecek

Borsa, Mali Suçları Uygulama Ağı’nda bir Para Hizmetleri İşletmesi olarak kayıtlıdır. Artık sakinlerin çeşitli kripto para birimleri satın almasına, depolamasına ve yatırım yapmasına izin verecek. Genişletmenin ardından, Currency.com ABD artık 48 eyalette kullanıma sunulacak. Önümüzdeki aylarda müşteriler ve Hawaii ve New York, Currency.com ABD’ye eşit olarak erişebilecek.

Currency.com ABD CEO’su Steve Gregory şunları söyledi:

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki genişlememiz, basitleştirilmiş, sezgisel web tabanlı platformumuzu dünyanın en olgun kripto para birimi piyasalarından birine tanıttığımız için Currency.com’un büyümesinde bir dönüm noktasını temsil ediyor.

Currency.com’un ABD pazarına girişi, şirket için küresel çapta hızlı bir genişleme dönemini takip ediyor. Özellikle 2021’de Currency.com’un dünya çapındaki ortalama döviz alım satım faaliyeti yıllık bazda %445 arttı. Kripto para borsasında gerçekleştirilen toplam işlemler aynı süre içinde %409 arttı.

Kriptolar, küçük bir ilgiden daha fazlasıyla artan sayıda insanı kendine çekiyor. Currency.com, dağıtılmış defter teknolojisi çözümleri sunmak için yetkili ve kayıtlı bir site olarak müşterilere yollarında yardımcı olmak için daha iyi bir konumdadır. Gregory ekledi:

Güçlü büyümemiz bizi yeni pazarlara açılma, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve çözüm yelpazesini çeşitlendirme ve müşterilerimizin satın almaları için güvenli bir ortam sağlamaya devam etmemizi sağlamak için düzenleyiciler ve ticaret kuruluşları ile yakın uyum içinde çalışma yolunda ilerlememizi sağladı. kripto para birimleri satmak ve ticareti yapmak.

Müşterilerin verimli işe alım ve yürütmeden yararlanması

Currency.com ABD, özel bir kripto para cüzdanına, itibari paradan kripto para birimine ödeme kanallarına ve diğer borsalardan daha hızlı bir işe alım prosedürüne sahiptir. Müşterileri, daha verimli işe alım ve uygulamadan yararlanma konusunda dünyadaki öncüler arasında olacaktır. Kripto borsası, sıkı düzenleyici sınırlamalar içinde kalırken, patentli makine öğrenimi teknolojilerini kullanarak müşterilerinin genel riskini hızla analiz edecek ve değerlendirecektir.

Gregory yorumladı:

Uzun geri dönüş süreleri ve hantal kayıt süreçleri, çevrimiçi yatırımcılar için ana hayal kırıklığı kaynaklarından bazılarıdır. Currency.com’un yeni, basitleştirilmiş katılımıyla, genellikle rakiplerimizi birkaç gün süren bir süreç, saniyeler olmasa da sadece birkaç dakikamızı alacaktır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.