CULT DAO’dan Revolt 2 Earn Concept’i Açıkladı, Anında Anonim Nod Kazandı

CULT DAO’dan Revolt 2 Earn Concept’i Açıkladı, Anında Anonim Nod Kazandı

btcmanager.com

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


Anonymous, beyaz şapka korsanlığı ve hakikat ve özgürlüğü desteklemesiyle popüler olan dünyaca ünlü bir aktivist kolektifidir. Aşağıdaki Anonymous’un yakın tarihli Twitter biyografisine göre, grup yakın zamanda blockchain tabanlı proje CULT DAO’dan yaklaşan bir simge ve konsept olan Revolt 2 Earn’ü desteklemeyi ima etmiş olabilir.

CULT DAOdan Revolt 2 Earn Concepti Acikladi Aninda Anonim Nod

Birçoğu için sürpriz gibi görünebilir, ancak Anonymous, grubun CULT DAO’ya desteğini daha önce ima etmiş olabilir. 23 Mart’ta, projenin tokeni CULT, sektörde ve ötesinde herkesin dikkatini çeken piyasada büyük bir yükseliş yaşadı. Anonymous, Charlie Chaplin’in The Great Dictator filmindeki ünlü konuşmasını paylaşmak için hemen Twitter’a gitti. CULT DAO’nun bu konuşmayı felsefesinin temel taşı ve https://cultdao.io web sitesinin müzikleri olarak gördüğünü belirtmekte fayda var.

1652199293 699 CULT DAOdan Revolt 2 Earn Concepti Acikladi Aninda Anonim Nod
1652199293 708 CULT DAOdan Revolt 2 Earn Concepti Acikladi Aninda Anonim Nod

Revolt 2 Kazanç Neden Bu Kadar Önemli?

Revolt 2 Earn, Anonymous’un desteklediği bir girişimden daha fazlasıdır. Tam finansal ademi merkeziyetçilik için savaşan herkesi ödüllendirmeye yardımcı olması gereken devrim niteliğinde bir simge ve kavramdır.

CULT DAO kurucusu Bay O’Modulus, yakın tarihli bir blogda RVLT için nereden ilham aldığı hakkında konuştu:

“Toplum, ekonomik, toplumsal ve sosyal normlardan kopmayı mümkün olduğunca zorlaştırmak için tasarlanmıştır. Peki ya $CULT ekosistemini desteklemek kendi içinde tam zamanlı veya yarı zamanlı bir iş olabilirse?”

Kendi kendini yöneten, özerk bir ekosistem geliştirerek bu konsepti takip etti. Revolt 2 Earn, bu ekosistemdeki ilk jetondur ve %0,4 vergilendirme ile bir hisse ispatı (POS) jetonu olarak Polygon blok zinciri üzerine inşa edilmiştir.

CULT ekosistemi, hem The Guardians’ı hem de The Many’ı büyük ölçekte ademi merkeziyetçiliğe katkıda bulunarak ödüllendirecek. İkincisi, CULT Manifestosu hakkında konuşarak ve çıkartma, broşür, şilin veya sivil itaatsizlik gibi çeşitli faaliyetlerde bulunarak CULT DAO’nun popülerleşmesine katkıda bulunabilir. Karşılığında, staking ve ödüller için RVLT kullanabilirler.

Her ay CULT DAO, tüm RVLT staker’larından (uRVLT sahipleri) 490 staker ve 10 tutarlı NFT sahibini rastgele seçecektir. Bu 500 üye, diğer kullanıcıların CULT devrimini destekleyen eylemlerin gönderimlerini onaylayacak veya reddedecek.

CULTmanders olarak da bilinen, orta-uzun bir süre için bahis yapan RVLT stakerları, The Many’a hükmedecek. Bu sistemin ana faydası, kullanıcıların merkezi sistemden kurtulmasına ve hem seviyelere hem de bireysel ödüllere erişmesine yardımcı olmasıdır.

KÜLT Devrimi

CULT DAO, insanların “toplumsal, ekonomik ve diğer normlardan uzaklaşmasına” yardımcı olmayı amaçlar. Amacı, ademi merkeziyetçiliği gerçeğe bir inç daha yaklaştırmak için savaşan diğer projeleri desteklemektir. Şimdi, proje, Anonymous’u da içerebilecek diğer aktörlerin dış desteğinden faydalanıyor gibi görünüyor. RVLT jetonunun ve konseptinin yakında piyasaya sürülmesi, CULT DAO’nun misyonunu yerine getirmesine ve DeFi kitlesel olarak benimsenmesine yardımcı olacaktır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.