CryptoDep’e Göre Sosyal Aktiviteye Göre En İyi 3 Polkadot Ekosistem Parası

CryptoDep’e Göre Sosyal Aktiviteye Göre En İyi 3 Polkadot Ekosistem Parası

thenewscrypto.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Polkadot son 24 saatte %11,86 değer kaybetti.
  • Takaslar, Polkastarter’daki akıllı sözleşmelerle otomatik olarak uygulanır.

CryptoDep’e göre sosyal aktiviteye göre ilk 3 Polkadot ekosistem parasına bakalım.

⚡️ Sosyal Aktiviteye Göre #Polkadot #DOT Ekosistem Paraları
14 Mayıs 2022$DOT $POLS $CAPS $KSM $MOVR $GLMR $DIA $OCEAN $FIS $ANKR pic.twitter.com/kVUVwBdYGD

— 🇺🇦 CryptoDep #StandWithUkraine 🇺🇦 (@Crypto_Dep) 14 Mayıs 2022

Puantiyeli (DOT)

Açık kaynaklı, parçalanmış çok zincirli bir protokol olan Polkadot, yalnızca tokenlerin değil, herhangi bir veri veya varlık türünün aktarımını destekleyerek farklı blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirliğe olanak tanır. Web3 olarak bilinen merkezi olmayan bir blok zinciri interneti oluşturmak için Polkadot oluşturuldu.

CMC’ye göre, bugün Polkadot fiyatı $9.86 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 1.341.464.123 USD. Polkadot son 24 saatte %11,86 değer kaybetti.

Polka Başlangıç ​​(POLS)

Polkastarter, zincirler arası token havuzlarını ve açık artırmaları kolaylaştırmak için bir blok zinciri platformudur. Fon toplamayı ve jetonlarını hızlı bir şekilde dağıtmayı hedefleyen erken aşama blok zinciri işletmeleri, bu platformun en popüler kullanıcılarıdır. Takaslar, Polkastarter’ın zincirler arası takas havuzlarında akıllı sözleşmeler tarafından otomatik olarak uygulanarak projelerin güvenli bir şekilde para üretmesine ve yatırımcıların risk almadan katılmalarına olanak tanır.

CMC’ye göre bugün Polkastarter fiyatı 0,578523 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 5,485.673 USD. Polkastarter son 24 saatte %10.09 düştü.

Ternoa (CAPS)

Açık kaynaklı, merkezi olmayan ve demokratik olan teknolojinin ilkelerine sadık kalan bir blok zinciri mimarisi. Capsule Corp, kullanım durumu açıklamasına göre özel bir yan kuruluş aracılığıyla “Application Ternoa” adlı SDK’yı kullanarak kendi uygulamasını oluşturacaktır. “Zaman Kapsülleri”, Ternoa Uygulamasını kullanarak verileri uzun bir süre boyunca güvenli bir şekilde şifrelemek, depolamak ve taşımak için kullanılabilir. Ternoa blok zincirinde Zaman Kapsülleri verilebilir.

CMC’ye göre bugün Ternoa fiyatı $0.017768 USD ve 24 saatlik işlem hacmi $339,579 USD. Ternoa son 24 saatte %6,36 düştü.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.