Çokgen fiyat analizi: Ayı baskısı MATIC’i 0,804 dolara kadar bastırıyor

Çokgen fiyat analizi: Ayı baskısı MATIC’i 0,804 dolara kadar bastırıyor

www.kriptopolitan.com

1 saat

Okuma süresi: ~3 m


Poligon fiyat analizi bugün güçlü bir düşüş hareketi gösteriyor, çünkü madeni para şu anda 0,811 dolarlık desteği kırıyor. Ayılar piyasaya hakim olduğu için fiyat son birkaç haftadır düşüyor. Düşüş eğilimi, madeni paranın 1,68 dolardan işlem gördüğü 4 Nisan 2022’de başladı ve o zamandan beri kripto çifti, aralığı sürekli olarak aşağı doğru kaplayarak muazzam bir değer kaybetti. Fiyat bugün, 21 Temmuz 2021’den sonraki en düşük seviye olan 0.804 $’a ulaştı.

MATIC/USD 1 günlük fiyat tablosu: Ayı baskısı piyasayı alt üst ediyor

Poligon fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, bugün büyük miktarda değer kaybı olduğunu gösteriyor. MATIC/USD fiyatı yazının yazıldığı sırada sonraki değerde işlem gördüğünden, ayılar bugün 0.889$ ile 0.804$ arasında geniş bir aşağı yönlü aralığı kapsıyor. MATIC/USD, son 24 saat içinde yüzde 14’ten fazla değer kaybetti ve kripto çifti, bugün başka bir piyasa çöküşü gözlemlendiğinden, geçen hafta yüzde 26,32’lik yüksek bir kayıp bildirdi. İşlem hacmi yüzde 13,8 azalırken, piyasa hakimiyeti yüzde 0,47 olurken, piyasa değeri yüzde 13,43 azaldı.

Cokgen fiyat analizi Ayi baskisi MATICi 0804 dolara kadar bastiriyor

MATIC/USD 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Vollinger bantlarının genişlemeye başladığı 25 Nisan 2022’de oynaklık artmaya başladı, ancak fiyat Bollinger bantlarının alt sınırına doğru düşmeye devam etti, alt bant fiyat seviyesinin 0,77 $ altında bulunuyor ve MATIC için destek görevi görüyor fiyat. SMA 20 eğrisi SMA 50 eğrisinin altında işlem görmeye devam ederken, hareketli ortalama (MA), 0,98 dolardan işlem görüyor.

Göreceli güç endeksi (RSI) bugün yine düşük alım bölgesinde işlem görüyor ve hala 27 endeksinde aşağı doğru bir eğri üzerinde olup, piyasadaki aşırı düşüş baskısı nedeniyle satış faaliyetine işaret ediyor.

Poligon fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

Poligon fiyat analizi için 4 saatlik fiyat grafiği, fiyatın son 20 saatte düşmesi ve son dört saatte yoğunlaşan düşüş momentumu nedeniyle fiyatın sürekli düştüğünü ve satış baskısının çok büyük olduğunu gösteriyor. önümüzdeki saatlerde fiyatta daha fazla düşüş.

1652262110 984 Cokgen fiyat analizi Ayi baskisi MATICi 0804 dolara kadar bastiriyor

MATIC/USD 4 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

4 saatlik grafik ayrıca kripto çifti için oynaklıkta bir artış gösteriyor. Üst bant 1.039 dolara ulaştı ve alt bant 0.798 dolarda bulunuyor. MA ayrıca fiyat seviyesinin 0.885 $ üzerinde işlem görüyor. Sürekli düşüş aktivitesi nedeniyle endeks 31’e inen RSI, az alım bölgesi yakınında aşağı doğru eğrisini koruyor.

Poligon fiyat analizi sonucu

Poligon fiyat analizi, geçen haftadan itibaren MATIC/USD fiyat trend çizgisinin aşağı yönlü bir eğri üzerinde olduğunu gösteriyor, bu nedenle önümüzdeki günlerde fiyatta daha fazla düşüş beklenebilir. Önümüzdeki saatler için fiyat, 0,77 dolarlık desteğe ulaştığından birkaç saat daha fazla düzelmeye devam edebilir.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.