Coinbase kullanıcıları, borsaya gönderdikten sonra Wormhole LUNA, UST’yi kaybetti

Coinbase kullanıcıları, borsaya gönderdikten sonra Wormhole LUNA, UST’yi kaybetti

kriptoslate.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Son zamanlarda UST ve LUNA’nın ölüm sarmalıbirçoğu jetonlarını Coinbase cüzdanlarına göndermeye çalıştı ve sonunda onları tamamen kaybetti.

Sorun, ana Terra köprüsünün solucan deliği LUNA ve UST’yi otomatik olarak aktarma eğiliminden kaynaklandı. Coinbase, solucan deliği LUNA ve UST’yi desteklemediğinden, kullanıcıların jetonları ortadan kayboldu.

Zor durumdayken birçoğunun aynı sorunu yaşadığı çabucak keşfedildi. gönderildi sosyal medyada.

Son zamanlarda coinbase’deki $UST hesabınıza UST (solucan deliği) göndermeye çalışan başka biri var mı?

Öyleyse, lütfen benimle iletişime geçin, böylece bunu çözmenin bir yolunu bulmak için gerekli taraflarla birlikte çalışabiliriz.@coinbase @CoinbaseSupport @wormholecrypto

— Radiofriendly123 (@radiofriendly12) 10 Mayıs 2022

Coinbase yardım etmeyi reddediyor

Sorun ilk olarak 10 Mayıs’ta halka açıldı. O zamandan beri Coinbase konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Hem Reddit hem de Twitter’daki çoğu gönderi, Coinbase’in solucan deliği LUNA ve UST’yi eklemeyi veya kullanıcılarına geri ödeme yapmayı reddettiğini belirtiyor. Bir Reddit gönderisinde şunlar yazıyor:

“Coinbase bana bu konuda hiçbir şey yapmayacaklarını ve fonların kilitli olduğunu söylüyor ve ayrıca bir gün Wormhole LUNA/UST’yi listelerlerse fonların otomatik olarak ortaya çıkacağını iddia ediyor…Açıkçası durumu düzeltebilecekler, ama kendi istekleriyle yapmamayı seçiyorlar. Ayrıca bunu daha da büyütmek istemiyorlar.”

Konuyla ilgili ilk Reddit gönderisi, Binance’in benzer bir durumda küçük bir ücret karşılığında kaybolan fonları geri alabileceğinden bahsediyor.

Coinbase, ERC-20 cüzdanlarına erişmek için solucan deliği LUNA ve UST’yi eklerse sorunu çözmeniz yeterli olacaktır. Solucan deliği varlıklarının ticareti de dahil olmak üzere tam ölçekli bir güncelleme gerekli değildir.

Şimdiye kadar, bireysel deneyimler umutsuz görünüyor ve Coinbase CEO’su Brian Armstrong sorunu önler.

Alınan ancak hesabıma aktarılmayan $UST erc-20’yi (solucan deliği) iade edebilir misiniz? Solucan deliğine neden olmayacağı söylendi ama para yatırıldığında $ust almamakla ilgili bir şey söylemiyor sadece solucan deliği olan ethereum türü

– Haile Selassie I (@FlyHigh407) 11 Mayıs 2022

Topluluk harekete geçiyor

Etkilenen kullanıcılar dikkat çekmek amacıyla Twitter hesabı altında harekete geçiyor. radyo dostu123. Hesap, tüm Coinbase hesaplarını etiketleyerek her gün sorunu çözmelerini istiyor. Şu an için bir yanıt alamadı.

1. Gün, madeni para tabanından UST (wormhole)@brian_armstrong @wormholecrypto @coinbase @CoinbaseSupport’u desteklemesini istemek

https://t.co/zXFHBbmqfI$UST adresinde yapılan değişikliklerden habersiz/alışık olmayan tek kişinin ben olmadığımı biliyorum.

— Radiofriendly123 (@radiofriendly12) 10 Mayıs 2022


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.