Coinbase Hisse Senedi Neredeyse %9 Arttı, Kripto Çöküşü Ortasında Kırbaçlandı

Coinbase Hisse Senedi Neredeyse %9 Arttı, Kripto Çöküşü Ortasında Kırbaçlandı

decrypt.co

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Coinbase hissesi, Amerika’nın en büyük kripto para borsasının çok zorlu bir hafta geçirmesine rağmen bugün yaklaşık %9 oranında kapandı. stok kapalı işlem günü 24 saat içinde %8.9 artışla 58.50 $ seviyesinde.

NASDAQ’da COIN olarak işlem gören Coinbase, dün bazı zor haberlerin ardından 53,72 dolardan kapandı: dün San Francisco merkezli borsa çeyrek zarar açıkladı 430 milyon dolar ve ilk çeyrek için sadece 1,17 milyar dolar gelir elde etti.

2021’in 4. çeyreğinde 2,5 milyar dolar aldı; Analistler, 2022’nin ilk çeyreğinde 1,5 milyar dolarlık komisyon alacağını tahmin ediyorlardı. Sadece bu değil, aylık işlem yapan kullanıcılar da (değişimi dijital varlıkları satın almak ve satmak için kullanan kişiler) önemli ölçüde düştü – son çeyrekte 11.4’ten 1. çeyrekte 9.2 milyona.

Coinbase hissesi bugün her yerdeydi: bir noktada 41.85 $ ‘a kadar düştü – kapanış fiyatından %40 daha düşük. Hisse senetlerinde değil, altcoinlerde gördüğünüz volatilite budur.

Coinbase ve COIN’ler, tüm kripto para piyasasının mücadele ettiği bir zamanda ortaya çıkar. Piyasa değerine göre en büyük dijital varlık olan Bitcoin, şimdi 2020’den beri görülmeyen en düşük seviyelere düştü. Bazı analistlere göre Bitcoin, hisse senedi piyasasında satmakyatırımcılar riskli varlıkları kaydırdıkça.

Ancak bugün COIN geri döndü. Niye ya? Cathie Wood tarafından yönetilen yatırım şirketi Ark Invest ile bir ilgisi olabilir. yakalama Çarşamba günü Coinbase’in 546.579 hissesi – 2,9 milyon dolar değerinde.

Bir Bitcoin inananı olan Wood, dün, yıkıcı teknoloji yatırımlarına saplanıp kalmak için iyi bir zaman olabileceğini ima etti. Blockchain gibi gelişmekte olan teknolojilere bağlı hisse senetlerinin “derin değer bölgesinde” olduğunu gördüğünü tweetledi.

@freshjiva’ya teşekkürler. Teknoloji/telekom balonundan sonra hisseler satıldı çünkü “rüya” 20-25 yıl boyunca gerçek olmayacaktı. Genomik sıralama, uyarlanabilir robotik, enerji depolama, yapay zeka ve blok zinciri teknolojisi gerçeklerdir, hisse senetleri görünüşte derin bir değer bölgesindedir. https://t.co/RyhWF8hLLI

— Cathie Wood (@CathieDWood) 12 Mayıs 2022

Ancak Coinbase hissesi, şirketin başlangıcından bu yana oldukça kötü gidiyor. herkese açık listeleme geçen sene Borsanın hisseleri geçen yıl 381$’a ulaştı. Bugünkü kapanış fiyatı ile %84 düştü.

“Piyasalar kısa vadede irrasyonel ama uzun vadede değil. Bazen dünyanın en büyük şirketlerine yangın satış fiyatları sunuyorlar.” – @fredwilson

— Brian Armstrong – barmstrong.eth (@brian_armstrong) 11 Mayıs 2022

Coinbase’in vizyoner CEO’su Brain Armstrong, aşamalı görünmüyor. hey dün dedim Twitter’da, risk sermayedarı Fred Wilson’dan alıntı yaparak, kısa vadeli düşüşlerin “dünyanın en büyük şirketlerine yangın satış fiyatları sunabileceğini” söyledi.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.