CK1 nedir? Shiba Inu Geliştiricileri SHIArmy’yi Yaklaşan Bir Güncelleme Hakkında Bilgilendirdi

CK1 nedir?  Shiba Inu Geliştiricileri SHIArmy’yi Yaklaşan Bir Güncelleme Hakkında Bilgilendirdi

thecryptobasic.com

5 saat

Okuma süresi: ~3 m


Görünüşe göre Shiba Inu geliştirme ekibi, bir yükseltme veya yaklaşmakta olan bir işbirliği hakkında yeni bir duyuru yayınlamaya yakın.

Shiba Inu’nun resmi Discord çekirdek personelinin Twitter hesabı Shiba Kraken tarafından yakın zamanda yayınlanan ve yeni bir SHIB özelliğinin veya ortaklığının halka açıklanacağını öne süren çok fazla yaygara var.

hey shib ordusu!!!! 👀 #CK1 #SHIBARMY pic.twitter.com/zITeFlLg2m

— ShibaKraken (@ShibaKraken) 9 Mayıs 2022

16 saniyelik uzun video, “Hey SHIArmy” yazısıyla ilk birkaç saniyede Shiba Inu topluluğunun dikkatini çekti.

Shiba Inu Lider geliştirici ayrıca CK1 yazan bir tweet yayınladı:

CK1 👀

— Shytoshi Kusama™ (@ShytoshiKusama) 9 Mayıs 2022

CK1 Nedir, Topluluk Tahminleri

Ancak teaserın en önemli kısmı videonun 10. saniyesinde eklenen “CK1” ifadesiydi. Bu ifade, Shiba Inu topluluğundaki herkesin konuşmasını ve birçok insanın geliştirme ekibinin “CK1” ile ne anlama geldiğini tahmin etmeye çalışmasını sağladı.

Çok fazla ayrıntı paylaşılmadan, SHIArmy’nin bazı üyeleri, Shiba Inu geliştirme ekibinin videoda Calvin Klein’dan bahsettiğini öne sürdü ve birçoğu, ekibin önde gelen moda tasarım markasıyla işbirliği yapıyor olabileceğini ima etti.

Ayrıca Google aramaları, “CK”nin Calvin Klein tarafından geliştirilen bir parfüm kokusu olduğunu da ortaya çıkardı. Ne yazık ki, Shiba Inu ekibinin “Calvin Klein değil… #SorryNotSorry” diyerek bu tahmini reddetmesi uzun sürmedi.

İşlerde Yeni Bir Özellik veya Ortaklık

Bu gönderiden sonra, yaklaşmakta olan yükseltmenin veya ürünün şu an için Calvin Klein ile hiçbir ilgisi olmadığı ve bu nedenle hala birçok insanı düşündürdüğü açıktır.

Ekip ayrıca “CharlieKilo 1 #SHIBARMY” askeri kodunu tweetlediğinde daha fazla kafa karışıklığına neden oldu, bu kod çözüldüğünde hala “CK1” anlamına geliyor.

Ekip hala “CK1” ifadesinin anlamını çözmediğinden, topluluğa resmi bir duyuru beklemekten başka çare kalmadı.

İlginç bir şekilde, yaklaşan duyurunun hala Shiba Inu’nun bir meme parası olmadığını kanıtlamanın bir parçası olması bekleniyor.

Bu arada, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın topluluğa önümüzdeki haftalarda daha fazla güncellemenin açıklanacağını ima etmesinden üç günden kısa bir süre sonra geldi.

“Gün batımını izlemek, ancak $Shib’in geleceği hiç bu kadar parlak olmamıştı. Harika bir hafta sonu geçirin #shibarmy; Önümüzdeki haftalarda ve aylarda çok heyecanlanacak çok şey var. ÇOK.”

Gün batımını izlemek, ancak $Shib’in geleceği hiç bu kadar parlak olmamıştı. Harika bir hafta sonu geçirin #shibarmy; Önümüzdeki haftalarda ve aylarda çok heyecanlanacak çok şey var. ÇOK.

— Shytoshi Kusama™ (@ShytoshiKusama) 7 Mayıs 2022


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.