Cion Digital, araba satıcılarının kriptoyu kabul etmesine yardımcı olmak için Kanada pazarına giriyor

Cion Digital, araba satıcılarının kriptoyu kabul etmesine yardımcı olmak için Kanada pazarına giriyor

invezz.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Daha fazla insanın kripto varlıklarını kullanarak araba satın almasına yardımcı olmayı amaçlayan kripto odaklı bir firma olan Cion Digital, Kanada pazarına genişledi.

Şirket Pazartesi günü yaptığı bir duyuruda, Kanada’ya girişinin otomobil satıcılarının kripto para birimi kullanılarak ödenen araba alımlarını kabul etmeye başlayacağını göreceğini söyledi. Şirket, bayilerin kripto ödemelerini kabul etmesi için ihtiyaç duyduğu işlem desteğini sağlayacak.

Firma ayrıca, alıcıların kripto varlıklarını düşük faiz oranlarında sunulan krediler için teminat olarak kullanabilecekleri pazarı aracılığıyla borç verme düzenlemelerini ele alarak otomobil satıcılarına yardımcı olacak.

Cion Digital’in Başkanı ve Kurucu Ortağı Fred Brothers bir basın açıklamasında şunları söyledi:

Millennials’ın neredeyse yarısı artık kriptoya sahipken, Kanadalı bayilerin bayilerde daha fazla finansman ve satın alma seçeneği talep eden bu hızlı büyüyen alıcı pazarını desteklemesine yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Cion Digital’in halihazırda iki Kanadalı bayiyle – Ontario merkezli Budds’ ve Toronto’daki Farquhar Chrysler ile ortaklık anlaşmaları var. Budds’, bunu Subaru, Cadillac ve Buick gibi markalara genişletmeden önce BMW, Land Rover ve Jaguar lokasyonlarında otomobiller için kripto kabul etmeye başlayacak.

Kanada’daki genişleme, otomotiv endüstrisinde lider bir dijital perakendeci olan Cion Digital ile CarNow arasında yakın zamanda yapılan bir anlaşmanın ardından geldi. Ortaklık, müşterilerin yaklaşık 5.000 CarNow’a bağlı bayide kripto ile araba satın almalarına izin verdi.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.