Çığ fiyat analizi: AVAX 94 dolara yükseldi

Çığ fiyat analizi: AVAX 94 dolara yükseldi

Çığ fiyat analizi: AVAX 94 dolara yükseldi

Çığ fiyat analizi: AVAX 94 dolara yükseldi Bugünün Çığ fiyat analizi, bir yükseliş trendinin ivme kazandığına dair işaretler gösteriyor. AVAX/USD şu anda son 24 saatte %3.91 artışla 93.5$’dan ve 551.318.334$’dan işlem görüyor. Piyasa dün yükseliş ivmesi ile kapandı ve bugün, dünkü 94 doların üzerindeki yükselişi güçlendiren önemli yükseliş işaretleri ile açıldı. Ayrıca, direnç azalıyor gibi görünüyor, bu da boğaların kayıpları telafi etmesinde zorluklara neden olabilir.

Dün, bir gecede dağılan boğa hacminde keskin bir artış gördü, bu da Avalanche’ın satış baskısının nispeten yüksek kaldığını gösteriyor. Bu artan satış baskısı, AVAX’ın kısa süreliğine değer kaybetmesine neden olabilir. Çığ fiyat analizi: AVAX 94 dolara yükseldi

AVAX/USD 4 Saatlik Analiz: Son Gelişmeler

Çığ fiyat analizi, düşüş eğilimini takip eden piyasa hareketliliğini gösteriyor; bu, AVAX/USD fiyatlarının dalgalı hareketliliğe karşı giderek daha savunmasız olduğu anlamına geliyor. Bollinger Bandının üst limiti, AVAX için ana direnç görevi gören 95 $’dır. Tersine, Bollinger Bandı için alt sınır, kilit destek görevi gören 88 $ ‘dır.

AVAX/USD fiyatı, yukarı doğru hareketi gösteren hareketli ortalama eğrisini geçiyor gibi görünüyor. Boğalar son birkaç saattir piyasa için telaşlanıyor ve bu faktörü korumuş görünüyor. Ancak destek ve direnç bantlarının aralarındaki farkı kapatması, önümüzdeki günlerde piyasada olası bir baskıya işaret ediyor.

AVAX/USD 4 saatlik fiyat tablosu Kaynak: TradeView

Göreceli Güç Endeksi (RSI), kripto para birimini istikrarlı bir kategoriye yerleştiren 56’dır; üst tarafsız bölgeye düşer. Bu nedenle, RSI puanının, sabit bir değeri gösterebilen ve satış faaliyetinin satın alma faaliyetine karşılık gelen tamamen doğrusal bir yön izlediğini görebiliriz.

1 günlük çığ fiyat analizi: Piyasa yükseliş ivmesi gösteriyor

Çığ fiyat analizi, hafif bir düşüşün ardından piyasa hareketliliğini gösterir, bu da AVAX/USD’nin hareketlilik ile dalgalanma yaşama olasılığının daha düşük olduğunu ve fiyatın hareketlilik dalgalanmalarına kadar kaldığını gösterir. Bollinger Bandının üst limiti, AVAX için ana direnç görevi gören 115$’dır. Tersine, Bollinger Bandı için alt sınır, AVAX için temel destek görevi gören 79 $’dır.

AVAX/USD fiyatı, yukarı yönlü bir hareketi gösteren hareketli ortalama eğrisini geçiyor gibi görünüyor. Ancak son birkaç gündür piyasanın yönü değişiyor gibi görünüyor. Boğalar, AVAX kripto para biriminin tutumunu güçlendiren piyasayı ele geçirdi. Öte yandan, ayılar geri gelip fırsatlar yaratmaya çalışıyor, ancak boğalar piyasadaki hakimiyetlerini sıkılaştırdığı için hepsi boşuna.

AVAX/USD 1 günlük fiyat tablosu Kaynak: TradeView

Göreceli Güç Endeksi (RSI), istikrarlı bir kripto para birimini gösteren 46’dır. Fiyat, düşük fiyat kategorisinde veya aşırı alım kategorisinde değil ve RSI’nin alt nötr bölgesinde yer alıyor. RSI puanı, satış faaliyetinin denkliğini ve satın alma faaliyetinin denkliğini gösteren doğrusal bir yol izler.

Çığ fiyat analizinin sonucu

Çığ fiyat analizi sonucu, kripto para biriminin davranışının, geri dönüş şansı olmayan mükemmel bir yükseliş trendi izlediğini gösterdiğini gösteriyor. Kripto para birimi yakında 94 dolara ulaşabilir. AVAX/USD sorunsuz bir şekilde hedefine doğru ilerliyor.

Grafik analizi, yükseliş momentumunu ve daha fazla yükseliş aktivitesi için büyük kapsamı gösterir. Tahminler, Avalanche’ın hızla 94 dolarlık alana girebileceğine inanmamızı sağlıyor, ancak bu destek hareketliliğine bağlı; Mevcut destek düşerse, mevcut fiyatlarda 87 dolara kadar bir düşüş görebiliriz. Son gelişmeler ve piyasa koşulları göz önüne alındığında bu pek olası bir durum değil. Çığ fiyat analizi: AVAX 94 dolara yükseldi

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanılarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya nitelikli bir profesyonelden tavsiye almanızı şiddetle tavsiye ederiz.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.