Çığ (AVAX), Terra (LUNA) ve Zilliqa (ZIL) Yeni Valkyrie Trust’a Dahil

Çığ (AVAX), Terra (LUNA) ve Zilliqa (ZIL) Yeni Valkyrie Trust’a Dahil

u.bugün

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Alternatif varlık yönetimi firması Valkyrie Investments duyurdu Avalanche (AVAX), Binance (BNB), Terra (LUNA), Zilliqa (ZIL), Polygon (MATIC) ve diğer Katman 1 kripto para birimlerini içeren yeni bir egzotik güvenin lansmanı.

CIO Steven McClurg, şirketin kripto para birimi kapsamının derinliği ve genişliğinin, büyük bir kripto para sepetinin değerini izleyen bir ürün sunmayı mümkün kıldığını söylüyor.

Şirket tarafından denetlenen diğer yatırım ürünlerinden farklı olarak, çoklu jeton fonu, özellikle getirilere odaklanıyor. Yıllık ödüllerin yaklaşık %6’ya ulaşması bekleniyor.

Londra merkezli kripto para birimi sorumlusu Copper Technologies, fonların korunmasından sorumlu olacak.

Şubat ayında, Nashville merkezli şirket, yönetim altındaki varlıklarda 1 milyar doları aştı ve son 12 ayda %95’lik bir artış kaydetti.

Halihazırda Nasdaq borsasında işlem gören üç Bitcoin komşu borsada işlem gören fon başlattı.

Ekim ayında, ikinci vadeli işlem bazlı Bitcoin ETF’si Bununla birlikte, ABD’de, en büyük kripto para biriminin fiyatını doğrudan takip eden bir ETF başlatma önerisi, Aralık ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından reddedildi. Menkul kıymetler bekçisi henüz böyle bir ürünü onaylamadı.

Kasım ayında kripto varlık yöneticisi, yatırımcılara borç verme, stake etme ve çiftçilikten getiri elde etme fırsatı sunan merkezi olmayan bir fon (DeFi) fonu sunarak Mike Novogratz’ın Galaxy Digital’ini takip etti.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.