Charles Hoskinson, Cardano’nun Herkes İçin Üretildiğini Söyledi, ADA Kötü Zamanlarda Dayanıklı Olmak İçin Tasarlandığı İçin Sürecek – The Crypto Basic

Charles Hoskinson, Cardano’nun Herkes İçin Üretildiğini Söyledi, ADA Kötü Zamanlarda Dayanıklı Olmak İçin Tasarlandığı İçin Sürecek – The Crypto Basic

thecryptobasic.com

3 saat

Okuma süresi: ~5 m


Cardano CEO’su Charles Hoskinson, Mevcut Piyasa Atmosferinin Ciddi Yatırımcılara Neden Engel Olmadığına Dair Yorum Yapıyor.

Piyasalar kırmızıya dönerken, Cardano’nun kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson’ın piyasa katılımcılarının son davranışları hakkında içinden çıkması gereken birkaç şey var.

Öncelikle Cardano, sektördeki yüksek potansiyelli blok zincir ağlarından biri olarak selamlandı. Hatta bazı insanlar Cardano’yu nihai “Ethereum katili” olarak ilan etmeye devam etti.

Ancak Cardano, piyasanın geri kalanıyla birlikte hem fiyat hem de piyasa değerinde bir gerileme yaşadı. içinde Video Bugün CEO Charles, piyasadaki mevcut durum ne olursa olsun yatırımcıların neden dirençli olması gerektiğini açıklıyor.

Uzun Süre Dayanmak İçin Tasarlandı ve Topluluğun Anladığı

Charles, iyi bir sistemin uzun süre dayanacak şekilde inşa edildiğine inanıyor. Bitcoin’in tarihsel boğa koşularını ve dezavantajlarını anlatıyor. Yine de, madeni para esnek ve güçleniyor. Bu kaliteyi Cardano’nun hem geliştirme hem de topluluktaki artan gücüyle karşılaştırıyor. Onun sözleriyle, Cardano topluluğu artık büyüyen bir kullanıcı tabanıyla her zamankinden daha büyük.

Şaşırtıcı bir şekilde, Cardano’nun büyümesi medyada geniş bir şekilde yer almıyor ve bunun nedeni, başarının özellikle şu anda fiyat artışı veya piyasa duyarlılığı açısından mutlaka yansıtılmaması olabilir.

Ancak CEO, Cardano topluluğunun, sistemin geliştirilmesinin arkasındaki gerçek fikri anlayan bir topluluk olduğundan emin. Cardano, değerler ve uygulanabilirlik ile ilgilidir.

Bu arada, bu 48 saatten daha kısa bir süre sonra geliyor Hoskinson kripto medyayı eleştirdi ve Cardano’yu desteklemediği için risk sermayedarları.

Hoskinson, bunun mutlaka pazardaki bu tür sistemlerin ilki olmadığını, ancak sonunda en iyisi olacağını kaydetti.

Cardano patronu, bu konsepti anlamayanların açık bir şekilde bırakacağını ve sadıkları görkemli bir gelecek beklemeye bırakacağını ekledi.

“Yine, temel ilkeler, eğer herkes için bir şeyler inşa ediyorsan ve onu kalıcı olacak şekilde inşa ediyorsan, onu iyi inşa et. Biraz daha para ve biraz daha zaman alsa da, tekrar tekrar, piyasaya ilk çıkan olmaz, piyasaya çıkan en iyisi olur, istikrar sergileyen ve sergileyen her zaman söylemişimdir. hayatta kalan kötü zamanlarda dayanıklılık.

Bu yüzden bugün proje tarihinde hiç olmadığımız kadar güçlüyüz. [Cardano]. Projenin tarihinden beri sahip olduğumuzdan daha fazla insan. Ancak bu, korku, açgözlülük ve temel ilkeleri umursamayan bir durum olduğu için medyaya, fiyatlara ve mevcut atmosfere yansımayacaktır.

İşte mesele şu ki, güzel havadaki insanlar ve tüm o psikopatlar, boğuluyorlar ve geride kalan insanlar uzun süre buradalar.” Hoskinson’ın sözleri kaydedildi.

Birincisi, Cardano, sistem içinde karar verme sürecine yatırımcı katılımını artırmak için ağında bir fikir birliği işlevi sunmayı planlıyor.

“İnsanların Cardano’nun risk sermayedarı (VC’ler) olmadığını söylediğini duyuyorum. kapitalist nedir? 700 milyon dolar, sizin, topluluğun kontrolündeki şartlarla sorumlu bir şekilde dağıtılmaya hazır ve her bir oylama turu gerçekleştiğinde daha fazla katılım görüyoruz, birçok harika projede daha fazla oylama görüyoruz” dedi. dedi Hoskinson.

Bu, ana oyuncular için büyük bir anlaşma olabilir ve Cardano ekosistemine daha fazla fon akışı çekebilir. açık sözlü Cardano kurucusu katma.

Hoskinson, ekosistem projelerine topluluk katılımı arttıkça, topluluk tarafından kontrol edilen fonlardan yıllık olarak uzun vadede binlerce projenin başlatıldığını göreceğimizi söyledi.

dedi ki:

“Ve benim görüşüme göre topluluğumuz en iyisi, çünkü anladılar, en başından beri aldılar. Daha iyisini yapmalıyız, bizden sonra gelenlere bulduğumuzdan daha iyi bir şey bırakmalıyız.

Bu yüzden geleceğe bakıyoruz, fikir birliği geliyor ve topluluk orada olacak. İnsanlara ekosistemin ne kadar güçlü olduğunu zaten gösterdim. Sadece gelmekle kalmayıp zaten burada olan ama göz ardı edilen birçok başka şeyden bahsedeceğiz.

Katılım arttıkça, her yıl sadece topluluk tarafından kontrol edilen fonlardan uzun vadede başlatılan binlerce proje göreceğiz.”

ADA Ayakta Güçlü Amid Piyasası Dip

Cardano piyasada esnek bir madeni para oldu. Boğa koşuları sırasında diğerlerine kıyasla çok fazla kazanmamış olsa da, esnekliği yatırımcıları büyük fiyat düşüşlerinden korudu.

Örneğin, piyasadaki kriptoların çoğu son birkaç gün içinde %50’nin üzerinde düşüş kaydetti, ancak ADA makul bir denge oluşturmak için mücadele etti.

Veri Coingecko’dan, bir noktada, ADA’nın fiyatının, işaretin üzerine çıkmadan önce 0,59 doların altına düştüğünü gösteriyor.

Şu anda kripto para 0,645 dolardan işlem görüyor ve hala ilk 10 coin arasında küresel kripto para sıralamasında. ADA, 21.8 milyar dolarlık piyasa değeri ile sekizinci en büyük kripto para birimi olarak yer alıyor.

Cardano’nun grafiklerdeki komşularına bir bakış, esnek bir madeni paradan bahsediyor. Örneğin, ADA 7 günlük %23’lük bir geri çekilmeye sahipken, 8. konumda olan Solana, aynı dönemde %28’lik bir gerileme kaydetti.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.