ChainLink zıplıyor ancak kalıp direncini kırmıyor

ChainLink zıplıyor ancak kalıp direncini kırmıyor

ChainLink zıplıyor ancak kalıp direncini kırmıyor

ChainLink zıplıyor ancak kalıp direncini kırmıyor ChainLink (LINK), Temmuz 2021’den beri yürürlükte olan bir modelin ortasında işlem görüyor. Merkez çizgisi tarafından yeniden yakalanması veya reddedilmesi, takip eden hareketin yönünü belirleyebilir.

LINK, 13.38$’a düştükten sonra toparlandığı 20 Temmuz’dan bu yana yükseliyor. Yukarı hareket, 10 Kasım’da 38.31 dolarla yüksek bir seviyeye ulaştı. Bu, tüm hareketi içeren yükselen paralel bir kanalın (kırmızı simge) direnç çizgisini doğruladı.

4 Aralık’ta token, 15.32$’a düştükten sonra toparlandı ve çok uzun bir alt fitil (yeşil simge) yarattı. Bu satın alma baskısının bir işareti olarak görülüyor. LINK o zamandan beri yükseldi.

Şu anda bu paralel kanalın tam ortasında işlem görüyor. Onu geri talep etmesi veya reddetmesi ve düşmesi, muhtemelen uzun vadeli eğilimin yönünü belirleyecektir.

ChainLink LINK zipliyor ancak kalip direncini kirmiyor

TradingView’e göre grafik

Teknik göstergeler

Reddetmeye rağmen, teknik göstergeler günlük zaman diliminde hala yükselişte.

Kısa vadeli ve uzun vadeli hareketli ortalamanın (MA) oluşturduğu MACD pozitif bölgeye girdi. Bu, kısa vadeli MA’nın uzun vadeden daha hızlı olduğu anlamına gelir ve bu, yükseliş trendlerinin bir işaretidir.

Benzer şekilde bir momentum göstergesi olan RSI 50’nin üzerine çıktı (yeşil sembol). Bu aynı zamanda yükseliş trendlerinin bir işareti olarak kabul edilir.

ChainLink LINK zipliyor ancak kalip direncini kirmiyor

TradingView’e göre grafik

Bu nedenle, en olası senaryo, LINK’in kısa vadede destek bulması, daha yüksek bir dip yapması ve ardından yukarı hareketine devam etmesi olabilir.

Bu durumda, en yakın destek alanı 20.4 ile 22 dolar arasında olacaktır. Bu, 0,5-0,618 Fib geri çekilme destek alanıdır ve ayrıca artan bir destek çizgisiyle çakışmaktadır.

1642163011 945 ChainLink LINK zipliyor ancak kalip direncini kirmiyor

TradingView’e göre grafik

BAĞLANTI dalga numarası

Kripto para tüccarı @Altstreetbet, bir LINK tablosunu tweetledi ve tokenin 43,5 dolara yükselmesinin beklendiğini belirtti.

ChainLink LINK zipliyor ancak kalip direncini kirmiyor

Kaynak: Twitter

En olası dalga sayısı, LINK’in bir ABC düzeltici yapısının C dalgasında olduğunu gösterir. B dalgası (vurgulanmış) standarttır ve düşüşün her iki parçası da bu tür yapılarda yaygın olan 1:1.61 (siyah) oranına sahiptir.

Hareketin zirvesi için en olası hedefler 38 dolar ve 52 dolar. Bunlar A:C dalgalarına sırasıyla 1:1 ve 1:1.61 (beyaz) oranlarını verir.

1642163011 711 ChainLink LINK zipliyor ancak kalip direncini kirmiyor

TradingView’e göre grafik


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.