Chainlink 10,66 Doların Üzerinde Mücadele Ediyor ve Mevcut Desteği Aşıyor

Chainlink 10,66 Doların Üzerinde Mücadele Ediyor ve Mevcut Desteği Aşıyor

coinidol.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Kripto para birimi 30 Nisan desteğinin üzerinde gezinirken Chainlink (LINK) fiyatı düşüş trendinde. 30 Nisan’da Chainlink 10.66$’a düştü ve mevcut desteğin üzerinde yatay hareketine devam etti. Yukarı hareket 12.28 $ direnç seviyesinde durduruldu.

Boğalar mevcut direnci kırmış olsaydı, Chainlink hareketli ortalamaların üzerinde toplanabilirdi. Bugün, LINK fiyatı 10.54$’a düştü. Ayılar mevcut desteği kırmak için can atıyor. Aşağı yönde, mevcut destek kırılırsa piyasa 8.45 dolara daha da düşecek. Tersine, mevcut destek devam ederse altcoin 10.66 ile 12.28 dolar arasında hareket etmeye zorlanacak.

Zincir bağlantı göstergesi okuması

Chainlink, 14. dönem için Göreceli Güç Endeksinin 33. seviyesinde. Kripto para birimi düşüyor ve piyasanın aşırı satım bölgesine yaklaşıyor. Alıcılar ortaya çıktığında ve fiyatları 12.28 $ ‘a kadar çıkardığında pazar zaten aşırı satım bölgesine ulaştı. Şu anda altcoin, günlük stokastiğin %20’lik alanının altında.

Chainlink 1066 Dolarin Uzerinde Mucadele Ediyor ve Mevcut Destegi Asiyor

Teknik göstergeler:

Ana Direnç Seviyeleri – 55 $ ve 60 $

Başlıca Destek Seviyeleri – 20$ ve 15$

Chainlink için bir sonraki hamle ne olacak?

Ayılar mevcut desteğin hemen altında olduğu için Chainlink düşüş eğiliminde. Fiyat göstergesi olası bir düşüşe işaret ediyor. Bu arada, 30 Nisan düşüş trendi, %61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesini test eden bir mum gövdesine sahip. Geri çekilme, LINK’in 1.618 Fibonacci uzatma seviyesine veya 8.44 dolara düşeceğini gösteriyor. Fiyat hareketi, altcoinin 10.54$’a düştüğünü gösteriyor.

1652030373 603 Chainlink 1066 Dolarin Uzerinde Mucadele Ediyor ve Mevcut Destegi Asiyor

Sorumluluk Reddi Bu analiz ve tahmin, yazarın kişisel görüşleridir ve kripto para birimi satın almak veya satmak için bir tavsiye değildir ve Coin Idol tarafından bir onay olarak görülmemelidir. Okuyucular, fonlara yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.