Cartesi, Ürünlerini Blockchain İşletim Sistemine Nasıl Yeniden Markalaştırıyor?

Cartesi, Ürünlerini Blockchain İşletim Sistemine Nasıl Yeniden Markalaştırıyor?

www.altcoinbuzz.io

4 saat

Okuma süresi: ~4 m


Cartesi, The Blockchain OS olarak yeniden adlandırıldı. Her şey yeni bir makyaj aldı. Logolarından fotoğraflara, görsellere, marka çizgisine ve videolara kadar. Blockchain işletim sistemi kapsayıcı bir platform olacak. Ancak, bir markayı nasıl değiştirebilirsiniz? Temel, karmaşık bir teknolojidir ve teknoloji uzmanlarına yöneliktir. Şimdi herkes için açık ve erişilebilir olmak istiyorlar.

Bu oldukça zor. Cartesi bunu adım adım yapıyor. Önce Blockchain OS’yi yarattılar, Şimdi aktif olarak kelimeyi yayıyorlar. Ana hedefleri, CTSI belirteçleri için uzun süreli değer yaratmaktır. Öyleyse, bunu nasıl yaptıklarına bir göz atalım.

Cartesi Urunlerini Blockchain Isletim Sistemine Nasil Yeniden Markalastiriyor

Kaynak: Cartesi blogu

Dünya Çapında Konferanslarda Sözü Yaymak

Cartesi, Blockchain OS’yi herkesin dikkatine sunuyor. Bunu yapmanın bir yolu, dünyanın her yerindeki konferansları ziyaret etmektir. Kirli bir iş ama birinin yapması gerekiyor. Yani, ekiplerinden bazıları yola çıktı. Aşağıdaki kripto ile ilgili konferansları ziyaret ettiler.

Ethereum Rio 2022, Güney Amerika’yı Hedefleyecek

Bu Brezilya’nın ilk Ethereum etkinliğiydi. Bu konferans Mart 2022’nin ortalarındaydı. Üstelik, daha fazla Güney Amerikalı izleyiciyi hedeflemek için harika bir fırsat. Ancak Cartesi bunu bir adım öteye taşıyarak kurucu sponsor oldu. Bu, Cartesi’nin daha yüksek bir profile ve kendi standına sahip olmasına neden oldu. Böylece, Blockchain OS’yi tanıtmak için daha iyi bir şansa sahip olmak.

Sonuç olarak, yerel topluluğa Blockchain OS’nin nasıl kullanılacağını gösterebilirler. Odak noktalarından biri, geliştiricilerin Python’da nasıl daha havalı oyunlar geliştirebileceğini gösteren bir atölye çalışmasıydı.

Bu, Linux üzerinde kodlamaya odaklandı. Örneğin, blockchain teknolojisi ile birleştirilmiş ana dilleri içerir. Konferansın sonunda, Cartesi’nin düzenlediği bir buluşma ve sosyalleşme etkinliğine geçildi.

Ethereum Dubai 2022, Orta Doğu’yu Hedefleyecek

Rio’dan hemen sonra Blockchain OS ekibi Dubai’ye gitti. Bu konferans Mart ayının sonlarına doğru gerçekleşti. Bir kez daha, ekibin profilini yükseltmek için bir standı vardı. Birçok insan uğradığı için bu başarılı bir hamle oldu. Tıpkı Rio’da olduğu gibi, bu Birleşik Arap Emirlikleri veya BAE’deki ilk Ethereum konferansıydı. Örneğin, Ethereum, DeFi veya oyunlar ve NFT’lerle ilgili her şey gündemdeydi.

Blockchain OS, ETH Dubai 2022 sırasında iki çalıştaya ev sahipliği yaptı. Bir çalıştay, Blockchain OS’de dApp’lerin oluşturulmasıyla ilgili Rio çalıştayı gibiydi. Ancak, yeni bir atölye, Makine Öğrenimi kullanarak dApp’ler oluşturmakla ilgiliydi.

Blockchain OS, katman 2 ve yan zincirleri tartışan bir panele katıldı. Örneğin, özetlerin geleceği bu panelde bir merkez noktasıydı. Diğerlerinin yanı sıra Optimism ve Syscoin bu panele katıldı.

Yakında, CTSI belirteci Ledger Live ile entegre olacak. Bu, Ledger ve diğerlerinden insanlarla ilginç sohbetlerle sonuçlandı. Ekip toplantıları kaydetti, kısa süre içinde paylaşacaklar.

Paris NFT Günü 2022, Avrupa’yı Hedefleyecek

Bu konferans 12 Nisan 2022’de Fransa’nın başkentinde yapıldı. Daha büyük Paris Blockchain Hafta Zirvesi’nin bir parçasıdır. Ana tartışma noktası, Web 2.0’dan Web 3.0’a geçiştir. Ancak, bu değişim sırasında NFT’lerin önemini açıklığa kavuşturmak.

CEO Erick de Moura ana sahnede bir açılış konuşması yaptı. Öte yandan yazılım mühendisleri Gabriel Coutinho bir panelde yer aldı. NFT’lerin katmanlar arasında nasıl köprü oluşturabileceğini tartıştı.

Bu konferans kasırgasında, Cartesi’nin Austin, Teksas’taki March SXSW’de olduğunu belirtmekte fayda var. ‘Başsız Markaların Yükselişi’ panelinde yer aldılar.

Gelecek Blockchain İşletim Sistemine Ne Getirecek?

Gelecek, IoTex ile işbirliği görecek. Bu, 2017’de piyasaya sürülen katman 1 blok zinciridir. Sensörlerden güvenilir veriler sağlarlar. Örneğin, cihaz kimliği ve oracles. Kimlik, blok zincirine veri gönderen cihazın güvenilir olmasını sağlar. Oracle, blok zincirinin verileri anladığından emin olur. IoTex teknolojisine sahiptir. Öte yandan, Blockchain OS, çeşitli programlama dillerini getirebilir.

Bu, Blockchain OS’nin karmaşık denklemleri hesaplama gücüne sahip olduğu Web 3.0’ı geliştirmekle ilgilidir. Ölçeklenebilirlik de önemli bir rol oynar. Aşağıdaki video, Cartesi’deki Çekirdek Geliştirici Milton’ı içeriyor. IoTeX’in Baş İşletme Sorumlusu Larry ile konuşuyor. IOTT veya güvenilir şeylerin interneti hakkında konuşuyorlar.

Çözüm

Cartesi, The Blockchain OS olarak yeniden adlandırıldı. Bu sözü duyurmak için yoğun bir programları ve yol haritaları var. Çabalarının bir kısmı çeşitli kripto konferanslarını içeriyor. Bu yazıda bunlardan bazılarını vurguladık. Ayrıca geleceğin neler getireceğine baktık, umut verici ve heyecan verici görünüyor. Ölçeklenebilirlik ve IOTT bunun bir parçasıdır. Sonuç olarak, bu, CTSI belirteçleri için uzun vadeli değer yaratacaktır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.