Cardano’dan Hoskinson, ‘Piyasanın En İyisi’ Kriptosunun Ekonomik ‘Çöküşün’ Önlenmesine Yardımcı Olabileceğini Söyledi

Cardano’dan Hoskinson, ‘Piyasanın En İyisi’ Kriptosunun Ekonomik ‘Çöküşün’ Önlenmesine Yardımcı Olabileceğini Söyledi

decrypt.co

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Charles Hoskinson, “uyanmanızı” istiyor.

Twitter’da yayın yapmak Salı gecesi, kardano kurucu ve Ethereum kurucu ortak, hiperenflasyonun ve hükümetlerin sadece para basmasının getirdiği “distopik bir gelecek” konusunda uyardı.

Hoskinson, “Dünya ekonomisi,” diye uyardı, “sağlıklı değil.”

Ve CoinMarketCap’e göre toplam piyasa değerinin son 24 saat içinde %10 düştüğü süregelen kripto çöküşü, kurumsal yatırımcılar ile Hoskinson’un görüşüne göre kripto kullanan perakende yatırımcılar arasındaki ayrıma ışık tuttu. “haksız olan küresel bir sistemden” vazgeçmeye çalışmak.

7⃣ Acının yerini hiçbir şey tutamaz

Bunu yaşayan insanlar, sonsuza kadar siyah kuğu olasılığının yüzdesini piyasalara yaklaşımlarına göre hesaplayacaklar.

Bugün yaşadığımız acı, tüccarlar olarak evrimimizin bir parçası

Birçoğunuzun bir dahaki sefere kar elde etmeyi başaramayacağından şüpheliyim.

— EllioTrades (@elliotrades) 11 Mayıs 2022

Hoskinson, “Kurumlar kripto paralarını boşaltıyor … çoğu buna yüksek riskli, yüksek getirili bir varlık olarak bakıyor.” Dedi. Bu, Wall Street tiplerini içeri davet etmenin her zaman tehlikesiydi.”

Mali stratejileri ve yaygın enflasyon nedeniyle, bankacılar ve VC’ler, Hoskinson devam etti, “kaderlerini çoktan seçtiler. Çökecek küresel bir ekonomiyle sandalye çalıyorlar. Kendini sürdüremez.”

Kripto, ekonomik çözümün bir parçası olabilir, dedi ve aynı zamanda, “piyasanın en iyisi” olmayabilecek, muhtemelen ilk piyasaya sürülen ürünlere karşı uyarıda bulundu. (Hoskinson ve LUNA’nın kurucusu Do Kwon yakın zamanda Twitter’da kelime alışverişinde bulundunuz).

Kripto tarihindeki en kötü olaylar.

1. Mt Gox Hack
2. Dao Hack (Ethereum)
3. Terra Luna Çöküşü

Öğreneceğiz ve uyum sağlayacağız.

Kripto her zaman geri döner.

— The DeFi Edge 🗡️ (@thedefiedge) 11 Mayıs 2022

Hoskinson, “iki kez ölç, bir kez kes” felsefesini savundu ve “diğerlerinin yapmadığını” çünkü onların “VC ustaları için kazanımları kovaladıklarını”, Kwon’un düşüşüne bir başka olası referans olduğunu öne sürdü. LUNA diğer algoritmik stabilcoin UST.

Kripto para birimlerinin kendileri zarar vermiyor; piyasaları alt üst eden ve fiyatları düşüren şey, kripto para birimlerinin manipülasyonu.

“Kripto para birimlerinin tüm amacı,” dedi, “dünya para sistemine bir miktar güven, güvenilirlik ve istikrarı geri kazandırmak.”


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.