Cardano, Zincirleme KYC’yi Düzenleyici Gerekliliklere Uygun Olarak Entegre Edecek Ortaklığını Duyurdu

Cardano, Zincirleme KYC’yi Düzenleyici Gerekliliklere Uygun Olarak Entegre Edecek Ortaklığını Duyurdu

u.bugün

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Cardano’nun ticari kolu EMURGO, düzenleyici uyumluluk teklifinde zincir içi KYC’yi yerleştirmek için Blockpass ile ortaklığını açıkladı. Bu işbirliği sayesinde Blockpass, Blockpass uygulamasına Cardano kripto adresleri ekleyecek ve KYC gereksinimlerini optimize ederek Cardano ekosistem projeleri için zincir üstü KYC hizmetleri sunacak.

Yakın tarihli bir sürümde ortaklığın arkasındaki mantığı açıklayan EMURGO, özellikle DeFi ve NFT alanında, Cardano’nun blok zinciri teknolojisi üzerinde çalışan ve geliştirilen merkezi olmayan uygulamalarla Web3 dünyasına doğru önemli bir geçişin sürdüğünü belirtiyor.

EMURGO, “Bu uygulamalar topluluklarını büyüttükçe ve Cardano ekosistemine daha fazla kullanıcı getirdikçe, zaman içinde belirli proje ve kuruluşların, kullanıcılarının düzenlemeye tabi sektörlere erişmesi için uygulamalarında hızlı ve kolay KYC hizmetleri sunmalarına ihtiyaç duyulacak” dedi. kurucusu ve CEO’su Ken Kodama.

IOHK tarafından paylaşılan son güncellemelerde, ağ üzerinde geliştirilmekte olan yaklaşık 900 proje var. Rakam, IOHK Başkan Yardımcısı Tim Harrison’ın toplamın 500 civarında olduğunu paylaşmasının ardından Mart ayından bu yana yaklaşık 400 arttı.

Cardano ekosisteminde önümüzdeki aylarda büyüme bekleniyor

Daha önce U.Today tarafından ele alındığı üzere, SingularityNET ile birlikte geliştirilen AGIX ERC-20 Dönüştürücü Gelin bu hafta yayına girdi. Ağın DeFi sektörünün önemli bir yararlanıcı olması beklenirken, kullanıcıların Cardano’da kullanım için Ethereum tabanlı ERC-20 belirteçlerini köprülemelerini sağlar.

Kurucu Charles Hoskinson kısa süre önce YouTube kanalında yayınlanan bir videoda, Haziran ayında yapılacak olan Vasil Sert Çatal yükseltmesinin “Cardano’ya büyük bir performans artışı” ve akıllı sözleşme yetenekleri sağlayacağını belirtti.

Vasil hard fork’un 29 Haziran 2022’de yapılması planlanıyor ve uygulandıktan sonra Cardano (ADA) kullanıcıları ve geliştiricileri için akıllı sözleşme yeteneklerini ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi hedefliyor. Bu da Cardano tabanlı DeFi protokolleri Ardana (DANA), Liqwid Finance vb. için bir sonraki teknik ilerleme dalgasını tetikleyecektir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.