Cardano ve Poligon Serbest Düşme Riski Altında

Cardano ve Poligon Serbest Düşme Riski Altında

kriptobriefing.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Kripto para piyasasındaki kan banyosunun sonu gelmeyebilir ve Cardano ve Polygon zayıflık belirtileri gösteriyor.

Kenarda Cardano ve Çokgen

Cardano’nun ADA’sı ve Polygon’un MATIC’i, piyasa koşulları kötüleştikçe yeni bir düşüş trendine girmiş görünüyor.

Cardano, son 36 saat içinde acımasız bir düzeltme yaşadı. Fiyatının %40’tan fazla düştüğünü gördü ve 0,66 dolardan en düşük 0,38 dolara çıktı. ADA, destek olarak 0,47 dolar geri almak için toparlansa da, daha fazla düşmek için yeri var.

Teknik açıdan bakıldığında, son düşüş, Cardano’nun Eylül 2021’den bu yana günlük grafiğinde gelişen azalan bir paralel kanaldan çıkmasına izin verdi. Modelin alt sınırının ihlali, ADA’nın 0,28 dolara, hatta 0,28 dolara doğru %50’lik dik bir düşüş trendine girdiğini gösteriyor. 0,21 ABD doları.

0,47 doların altında sürekli bir günlük kapanış, karamsar görünümün teyidi olarak hizmet edebilir.

Cardano 0,47 ABD doları destek seviyesini savunabilirse, kanalın alt sınırını 0,55 ABD dolarında yeniden test etmek için kısa bir yükseliş beklenebilir. Ancak orta vadeli düşüş tezinin geçersiz kılınması için ADA’nın günlük 0,97 doların üzerinde bir kapanış yapması gerekecek.

Cardano fiyat tablosu

Polygon’un MATIC’i, yeni bir düşüş trendine girmiş gibi görünen başka bir altcoin. Katman 2 tokeni, Mayıs 2021’den bu yana üç günlük grafiğinde gelişen Adam & Even çift zirvesinden kısa süre önce çıktı.

MATIC’in son 36 saatte gördüğü %49’luk düzeltme, formasyonun vadi tabanını 0,62 $’dan kesmesine izin verdi. Mevcut fiyat seviyeleri etrafındaki daha fazla satış baskısı, 0,13 ABD dolarına ve hatta 0,08 ABD dolarına doğru %78’lik bir geri çekilmeyle sonuçlanabilir.

MATIC, düşüş görünümünü geçersiz kılma şansına sahip olmak için 0,87 ABD dolarını geri almak zorunda kalacak.

Çokgen fiyat tablosu

Kripto para piyasası büyümeye devam ediyor kanama Katman 1 blok zinciri Terra’nın bu hafta erime moduna girmesinden sonra. KDV kayıp dolar karşısında sabitleniyor ve şu anda sadece 0,46 dolar değerinde, ağın diğer tokeni LUNA ise 0,006 dolar civarında işlem görüyor. Dünyanın en büyük sabit parası Tether (USDT), yani kayıp Perşembe günü erken saatlerde, aşırı piyasa koşullarında 0,95 dolara düştü ve ardından 0,99 dolara yükseldi.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı BTC ve ETH’ye sahipti.

Daha önemli piyasa trendleri için YouTube kanalımıza abone olun ve lider bitcoin analistimiz Nathan Batchelor’dan haftalık güncellemeler alın.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.