Cardano Kurucusu Kriptonun Ayı Piyasasında Olduğunu Söyledi

Cardano Kurucusu Kriptonun Ayı Piyasasında Olduğunu Söyledi

u.bugün

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yakın tarihli bir tweet’te, yerel ADA tokeninin düşük performansı sorulduğunda kripto para birimlerinin bir ayı piyasasına girdiğini iddia etti.

Hoskinson, hiçbir duyurunun bir fark yaratamayacağını kabul ediyor. Bu nedenle, protokolün gelişen teknik işlevlerine ve artan sayıda topluluk üyesine rağmen, ADA fiyatı herhangi bir çekiş elde etmek için mücadele etmeye devam edecek.

2021’de büyük kazanımlar kaydettikten sonra ADA, bu yıl önemli ölçüde düşük performans gösterdi ve yılın başından bu yana %43’ten fazla düştü. Şimdi, çok beklenen akıllı sözleşme lansmanı öncesinde Eylül başında ulaşılan rekor seviyesinden %77,44 düştü.

Girdi Çıktısına göre, şu anda yaklaşık 900 Cardano tabanlı proje çalışıyor. Şubat ayında, ADA cüzdanlarının sayısı üç milyonu aştı.

Bununla birlikte, Messari tarafından sağlanan verilere göre, blok zincirinin aktif adresleri Ağustos ayından bu yana en düşük seviyeye geriledi.

ADA

DefiLlama verilerine göre Cardano, şu anda toplam değer kilitli (TVL) açısından 31. sırada yer alan muhteşem uygulamasını şu ana kadar başlatmayı başaramadı. DefiLlama tarafından sağlanan verilere göre Minswap ve SundaeSwap bir ay içinde %41 ve %36 kaybetti.

Bugün erken saatlerde, Bitstamp borsasındaki Bitcoin fiyatı, acımasız bir satışın ortasında 24 Ocak’tan bu yana en düşük seviye olan 33.265 dolara düştü.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.