Cardano Kurucusu Ezildi Mike Novogratz VC’lerin Cardano’dan Neden Nefret Ettiğini ve LUNA’yı Sevdiğini Anlamadığını Söyledi

Cardano Kurucusu Ezildi Mike Novogratz VC’lerin Cardano’dan Neden Nefret Ettiğini ve LUNA’yı Sevdiğini Anlamadığını Söyledi

thecryptobasic.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


Hoskinson, VC’lerin ve kripto medya kuruluşlarının neden Cardano’ya diğer altcoinler kadar sevgi göstermediğini merak ediyor.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, popüler blok zinciri ağında Girişim Kapitalistleri (VC’ler) ve kripto para medya kuruluşları tarafından yıllar boyunca uygulanan sert muameleden yakındı.

Hoskinson, Blockchain’in 2017’deki başlangıcından bu yana Cardano ağının VC’lerden ve medya kuruluşlarından aldığı destek eksikliği konusundaki hayal kırıklığını dile getirmek için mikroblog platformu Twitter’a gitti.

Cardano patronunun yorumları, Galaxy Digital Investments CEO’su Mike Novogratz’ın 5 Mayıs 2022’de Terra (LUNA) kripto para birimini tasvir eden kolunun dövmesini şu yorumla paylaşmasından bir haftadan kısa bir süre sonra geldi:

“Ben resmen bir Deliyim!!! Teşekkürler @stablekwon ve Smith Street Tattoos’daki arkadaşlarıma teşekkür ederim.”

Hoskinson’ın tepkisi

Hoskinson başlangıçta gelişmeyi umursamadı. LUNA’nın yatırımcıların projeye olan güven eksikliği nedeniyle değerinin önemli bir yüzdesini kaybettiğine dair takip eden trend raporlarına tepki vermesi yaklaşık bir hafta sürdü.

Hoskinson, Novogratz’ın bugün erken saatlerde yaptığı tweet’ten alıntı yaparak şunları söyledi:

“VC’lerin ve kripto medyanın neden bazı alternatifleri sevdiğini ve Cardano’dan neden nefret ettiğini hep merak etmişimdir. Bir türlü anlayamıyorum…”

VC’lerin ve kripto medyanın neden bazı alternatifleri sevdiğini ve Cardano’dan neden nefret ettiğini hep merak etmişimdir. Bir türlü çözemedim….. https://t.co/zAfHQYrAFN

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) 10 Mayıs 2022

Charles’ın yorumları, LUNA’nın son 24 saatte 69$’dan 24$’a düştüğünü gördüğünde geldi. Basın zamanında, LUNA büyük borsalarda 34$ civarında işlem görüyor ve geçen gün %52.4’lük bir düşüş trendini temsil ediyor.

yeni değil

Bu arada, Hoskinson, mikroblog platformunda Novogratz’a karşı öfkesini ilk kez ifade etmiyor. Popüler bir Bitcoin savunucusu olan Novogratz, Cardano topluluğu üyeleri tarafından popüler blok zinciri projesine hiç sevgi duymamakla suçlandı.

Geçen yıl Novogratz, bir kripto blog yazarının kripto para topluluğunun Cardano hakkında piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olduğunu öğrenmesi gerektiği çağrısına yanıt olarak, açıklamanın zor olduğunu söyledi.

Görünüşe göre Cardano topluluğunu kızdıran yorum, bir kullanıcının Novogratz’a ya proje hakkında bilgisayarından daha fazla bilgi edinmesi ya da sadece bir çiftliği ziyaret etmesi için iki seçenek önerdiğini gördü ve Galaxy CEO’sunun şaşırtıcı bir şekilde hiçbirini seçmediğini ekledi.

Kullanıcının yorumlarına kızan Novogratz yanıt olarak şu tweeti attı:

“Doğru değil. Uzayda tanıdığım en zeki yirmi kişiyle konuştum ve hiçbiri Cardano’nun geliştiricilerle çekiştiğini gördü.”

Doğru değil. Uzayda tanıdığım en zeki yirmi kişiyle konuştum ve hiçbiri cardano’nun geliştiricilerle çekiştiğini gördü.

— Mike Novogratz (@novogratz) 15 Ağustos 2021

Novogratz ve Cardano topluluğu üyeleri arasındaki karşılıklı alışveriş, Galaxy Digital CEO’su tarafından yapılan yoruma bir düzeltme öneren Hoskinson ile pek iyi gitmedi:

“Uzayda tanıdığım en zeki yirmi bankacıyla konuştum ve bunların hiçbiri kripto para birimlerinin çekici olduğunu gördü.” ekleme:

“Her yıl tweetine geri dönelim. Check-in günü 15 Ağustos’ta Mike’ı arayacağız.”

İşte bu ifadeyi sizin için düzeltebilirim Mike: “Uzayda tanıdığım en zeki yirmi bankacıyla konuştum ve bunların sıfırı kripto para birimlerinin herhangi bir çekiş gücü olduğunu gördü” 🙂 hepimiz bunu duyduk

Her yıl yaptığı tweete geri dönelim. Check-in günü 15 Ağustos’ta Mike’ı arayacağız https://t.co/sax18Fe7XX

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) 15 Ağustos 2021


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.