Cardano Kurucusu Binance, Coinbase, Huobi ve Diğerlerini İçeren Terra (LUNA) Girişim Kapitalistlerini Kınadı

Cardano Kurucusu Binance, Coinbase, Huobi ve Diğerlerini İçeren Terra (LUNA) Girişim Kapitalistlerini Kınadı

thecryptobasic.com

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


Charles Hoskinson, Terra’nın Finansal Destekçilerinin “Kısmi Listesini” Kullanarak VC’nin Cardano (ADA) için Destek Eksikliğini Yineliyor ve Terra (Luna) Girişim Kapitalistlerini (VC’ler) kınıyor.

Hoskinson, bazı projeler risk sermayesi kapitalistlerinin diğerlerine göre katkılarından keyif alıyor gibi göründüğü için, kripto para birimi alanındaki kısmi VC ilişkisini bir kez daha kınadı.

Cardano’nun CEO’su ve kurucusu Charles Hoskinson, kripto para biriminin ihtişamlı günlerinden son zamanlarda düşmesine rağmen Terra’yı (LUNA) destekleyen Girişim Kapitalistlerinin (VC’ler) kısmi bir listesini paylaşmak için bugün Twitter sayfasına gitti.

Cardano patronu, birkaç kripto projesini diğerlerine tercih ediyor gibi görünen “VC’nin kripto para alanındaki ilişkisi” hakkında bir hikaye anlatmak için Terra destekçilerinin listelerini paylaştı.

VC’nin Destek Terra

Terra projesini destekleyen VC’lerden bazıları şunlardır: Binance, Coinbase Ventures, Galaxy Digital, Huobi Capital, Polychain, Pantera Capital, Huobi Capital ve Hashed. Bu kadar büyük yatırımcılar bile Terra’nın birkaç gün içinde 80$’dan 0.000058$’a %99 düşmesini engelleyemedi.

Liste ayrıca Mike Novogratz ve Michael Arrington gibi bireysel destekçilerin isimlerini de içeriyor.

Bu alandaki VC ilişkilerine bir örnek olarak. İşte Luna’nın tüm destekçilerinin kısmi bir listesi. Diğer madeni paralar için çok daha büyük listeler,” dedi Hoskinson, Terra projesini destekleyen VC’lerin adlarını içeren bir görüntü paylaşırken.

Bu alandaki VC ilişkilerine bir örnek olarak. İşte tüm Luna destekçilerinin kısmi bir listesi. Diğer paralar için çok daha büyük listeler pic.twitter.com/zaXEHYkGGC

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) 13 Mayıs 2022

Hoskinson, VC’lerin Cardano’ya Desteğini Eksik Etti

Gelişme, Hoskinson’ın belirttiğinden birkaç gün sonra geldi Cardano için sevgi ve destek eksikliği VC’lerden ve kripto medyasından proje.

Hoskinson, LUNA dövmeli kolunun bir resmini paylaştığında Novogratz’ın önceki tweetinden alıntı yaparak bunu Twitter’da duyurdu.

“VC’lerin ve kripto medyasının neden bazı Alt’ları sevdiğini ve Cardano’dan neden nefret ettiğini hep merak etmişimdir. Bir türlü anlayamıyorum…” Hoskinson, Novogratz’ın tweetinden alıntı yaparak söyledi.

VC’lerin ve kripto medyanın neden bazı alternatifleri sevdiğini ve Cardano’dan neden nefret ettiğini hep merak etmişimdir. Bir türlü çözemedim….. https://t.co/zAfHQYrAFN

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) 10 Mayıs 2022

Cardano Topluluk Desteğiyle Hala İyi İş Yapıyor

Hoskinson’a göre, Cardano’nun VC’ler tarafından finanse edilmemesine rağmen, insanlar yıllar içinde büyümesini ve gelişimini göz önünde bulundurduğunda proje kötü gitmiyor.

Yakın tarihli bir YouTube videosunda Hoskinson, Cardano topluluğunu alkışladı. projenin arkasında sağlam durmak VC’lerden aldığı desteğin olmamasına rağmen. Cardano’nun topluluk tarafından kontrol edilen ve katalizörler tarafından finanse edilen 700 milyon dolarlık merkezi olmayan rezervinin ADA için yeterli olduğuna inanıyor.

“İnsanların Cardano’nun risk sermayedarı (VC’ler) olmadığını söylediğini duyuyorum. kapitalist nedir? 700 milyon dolar, sizin, topluluğun kontrolündeki koşullarla sorumlu bir şekilde dağıtılmaya hazır ve her bir oylama turu gerçekleştiğinde daha fazla katılım görüyoruz, birçok harika projede daha fazla oylama görüyoruz” dedi. dedi Hoskinson.

Cardano’nun büyümesinin blok zinciri projesinin yerel kripto para birimi olan ADA’nın fiyatına yansımadığına inansa da, madeni paranın değerinin muazzam bir şekilde artmasının sadece bir zaman meselesi olduğunu söyledi.

Basın zamanında, ADA son 24 saatte yaklaşık %40 artışla 0,59 dolar civarında işlem görüyor. o esnada, LUNA’nın kazasının hikayesi kripto para meraklılarının kalbini delmeye devam etti.

Kripto para birimi geçen hafta kaydedilen 85 doların üzerindeyken bugün erken saatlerde 0,00000009 dolara düştü.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.