Cardano fiyat çöküşü neden ADA’yı 1 dolara döndürecek?

Cardano fiyat çöküşü neden ADA’yı 1 dolara döndürecek?

www.fxstreet.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Cardano fiyatı Perşembe işlem seansı sırasında yaklaşık %23 düştü.
  • Muazzam gelen hacim, ADA için alt kısmın muhtemel olduğunu gösteriyor.
  • Çoklu zaman döngüleri, Cardano için yeni bir yükseliş trendi için fiyat hareketini tamamlıyor.

Cardano fiyat hareketi, tarihinin en düşüşlü hareketlerinden biri oldu. Aslında, Eylül 2021’den Mayıs 2022’ye kadar olan dokuz aylık dönem, Cardano’nun şimdiye kadar yaşadığı tartışmasız en yıkıcı fiyat hareketidir. Bununla birlikte, düşük bir seviye bulunmuş olabilir ve yakında boğa piyasasının yeniden başlaması muhtemeldir.

Cardano fiyatı, NY seansının sonlarında günlük kayıplarının neredeyse tamamını geri aldı

Cardano fiyatı, gün için yaklaşık %23’lük kaybının neredeyse tamamını takip etme yolunda ilerliyor. Günlük hacim (gösterilmemiştir) şimdiye kadar 2022’nin en yüksek üçüncü işlem hacmi ve Eylül 2021’de yapılan tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana üçüncü en yüksek işlem hacmidir. Hacim, 2022 Nisan ortasından bu yana günlük ortalamada istikrarlı bir şekilde artmaktadır. – ve hacim fiyattan önce geliyorsa, o zaman ADA sıçramaya ve sert bir şekilde sıçramaya hazırdır.

Cardano fiyatı için on beş ayın en düşük seviyelerine ulaşıldı ve ADA 2021 Şubatından bu yana ilk kez 0.30$ değer alanına itildi. Destek birincil olarak 0.40$ seviyesinde bulundu; burada %88.6 Fibonacci düzeltmesi ve 2021 Hacmindeki yüksek hacimli bir düğümün hemen üzerinde bulundu. profiller.

Cardano fiyat cokusu neden ADAyi 1 dolara dondurecek

ADA/USD Günlük Ichimoku Kinko Hyo Grafiği ve Gann’in Bir Menzil Karesi

Zaman döngüsü perspektifinden bakıldığında, Cardano fiyatının tersine dönmesinin ve yeni ve genişletilmiş bir yükseliş trendi başlatmasının birçok nedeni var.

  1. 13 Mayıs’ta Kumo Twistinci.
  2. Bir Aralığın mevcut Gann Karesinin %50 aralığı
  3. 240 günlük İç Yılın Ganny Döngüsü (piyasa yükseliş trendindeyse düşük olma eğilimindedir)
  4. 49 – 52 gün Gann ‘ölüm döngüsü’ (genellikle savrulma hareketlerini sonlandırır – ADA’nın bu hafta yaşadığı gibi).

Cardano fiyatının karşılaşacağı ilk direnç bölgesi, kritik 1,00 dolar değerindeki %50 Fibonacci düzeltmesidir. 1 dolarlık fiyat seviyesi muhtemelen 2022’nin geri kalanı için Cardano fiyatının yönünü belirleyecek.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.