Cardano fiyat analizi: Yükseliş momentumu, ADA’yı 0,938 dolara kurtarmaya yardımcı oluyor. İzlenecek düzeltme?

Cardano fiyat analizi: Yükseliş momentumu, ADA’yı 0,938 dolara kurtarmaya yardımcı oluyor.  İzlenecek düzeltme?

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~4 m


TL; DR Dağılımı

  • Cardano fiyat analizi yükseliş gösteriyor.
  • ADA/USD için direnç 0,976 dolarda mevcut.
  • ADA için 0,901 ABD doları destek mevcuttur.

Cardano fiyat analizi, dün düzeltmeden sonra fiyatın toparlandığını gösterdiği için yükseliş gösteriyor. Piyasa bugün bir yükseliş eğilimi izliyor, ancak fiyat 0,949$’a ulaştığında, satış baskısı geri döndü ve şu anda fiyat seviyelerini yeniden bastırıyor. Bununla birlikte, fiyat hala daha yeşil tarafta işlem görüyor ve şu anda 0,938 dolar seviyesinde. Destek 0,901 dolarda mevcut ve bu hala aşağı doğru, ancak ADA’nın bu destek seviyesine ulaşmadan önce toparlanmaya başlayacağını umuyoruz.

ADA/USD 1 günlük fiyat tablosu: Boğaların daha fazla desteğe ihtiyacı olduğu için ADA minimum toparlanma gösteriyor

Cardano fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, işlem seansının başında önemli kazanımlar elde ettikleri için güç dengesinin henüz yükseliş tarafına doğru olduğunu gösteriyor. Kripto çifti, yazı yazılırken 0,938 dolardan işlem görüyor, ancak madeni para son 24 saat için yalnızca yüzde 0,23 değerinde bir artış bildirdiği için kazançlar alt tarafta. Bununla birlikte, yüksek salınım yaptıktan sonra madeni para fiyatı düştüğü için satış baskısı da var. Düne göre yüzde 10 daha fazla olan işlem hacmi henüz yükselişte.

Geçen hafta, hafif düşüşte kalmasına rağmen fiyat trend çizgisi olarak kripto çifti için rahatlama sağladı, ancak madeni para geçen hafta değerinde yüzde 3.13’lük bir düşüş bildirdiği için kayıplar en aza indirildi.

ADA/USD 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Bollinger Bantlarının gösterdiği gibi, Cardano için volatilite yüksektir, Üst bant 1.206 dolarda en güçlü direnci temsil eder ve alt bant 0.826 dolarda ADA için en güçlü desteği temsil eder ve ortalama 1.016 dolardır. Fiyat, ortalama merkez çizgisi ile oynaklık göstergesinin alt sınırı arasında işlem görüyor. Göreceli güç endeksi (RSI), tarafsız bölgenin alt yarısında 42. endekste yatay bir eğri üzerinde işlem gördüğü için henüz herhangi bir eğilimi desteklemiyor, ancak eğri düzleştikçe, gösterge düşüş eğiliminin varlığına işaret ediyor. baskı yapmak.

Cardano fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

Cardano fiyat analizi için 4 saatlik fiyat grafiği, son dört saatte başlayan bir düzeltmeyi gösteriyor. Fiyat kırılması bugün yukarı yönlüydü, ancak son düzeltme, fiyatı son dört saat içinde 0,937$ seviyesine indirdi ve işlem seansının başında elde edilen kazançları neredeyse sıfırladı. Bununla birlikte, yükseliş hareketi günün başında da agresif olduğundan ve yükseliş tarafı hala piyasaya hakim olduğundan fiyat hala yeşilde işlem görüyor.

ADA/USD 4 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Bollinger Bantları ortalaması 0,933 ABD Doları, üst bant 0,974 ABD Doları, bu da ADA/USD çifti fiyatı için direnci ve alt bant 0,891 ABD Doları, temsili mevcut destek seviyesi. RSI da endeks 48’de tarafsız bölgenin merkez çizgisinin altına düşüyor ancak yine de kabul edilebilir bir seviyede; bununla birlikte, aşağı doğru dik eğri, satış baskısı devam ederse eğilimin düşüşe geçebileceği ihtimaline işaret ediyor.

Cardano fiyat analizi sonucu

Cardano fiyat analizi, kripto paranın bugün için henüz kısmi bir toparlanma gösterdiğini gösteriyor. Ancak şu anda düzeltmede ve satış baskısı devam ederse birkaç saat daha düşüş trendi izlemeye devam edebilir. Destek tutunamazsa, ADA 0,936 $ aralığının altında aşağı yönlü devam edebilir ve bu da trendi düşüş yönüne çevirecektir. Öte yandan, madalyonun toparlanmaya başlayacağını ve boğaların işlem seansının başında etkili bir geri dönüş yapması nedeniyle günün kalan saatlerinde devam edebileceğini tahmin ediyoruz.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.