Cardano fiyat analizi: Ayılar, ADA yüzde 33 daha düştüğü için yükseliş getirisi şansına el koydu

Cardano fiyat analizi: Ayılar, ADA yüzde 33 daha düştüğü için yükseliş getirisi şansına el koydu

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


Cardano fiyat analizi, fiyat 0,418$’ı karşılamak üzere aşağı hareket ettiğinden fiyat seviyelerinde keskin bir düşüşe işaret ediyor. Düşüş momentumu sürekli olarak yoğunlaştığından, ilerleme düşüş yönünde olmuştur.

Analize göre, ayılar son birkaç haftadır lider durumda. Boğaların şansı sınırlı, genel olarak ayılar çabalarında başarılı oluyor. ADA için en yakın destek 0,406 dolarda bulunuyor ve bu, fiyat henüz desteği bulamadığında test edilecek gibi görünüyor.

ADA/USD 1 günlük fiyat tablosu: ADA boğaları 0,406 doları güvence altına alacak

Cardano fiyat analizi, fiyat seviyeleri her saat düştüğü için bir günlük fiyat grafiği için düşüş momentumunun güçlü olduğunu gösteriyor. Ayılar liderliğini oldukça verimli bir şekilde sürdürüyor; bugün, eğilim yine onların lehine olmuştur.

Düşüş trendi, fiyatın mevcut destek seviyesine kritik bir şekilde yakın olan 0,418 dolara düşmesine neden oldu ve kripto para son 24 saat içinde yüzde 33 daha değer kaybetti. Kripto para birimi geçen hafta için yüzde 55’lik bir kayıp gösterdiğinden haftalık rapor daha endişe verici. Ayrıca Hareketli Ortalama (MA) değeri 0,681 dolara düştü.

ADA/USD 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Bollinger bantları genişledikçe oynaklık da artıyor. Bollinger bantlarının üst değeri şu anda 1,01$ iken, alt değerleri 0,511$ seviyesinde yer alıyor ve fiyat alt bandın altında işlem görüyor. Düşen trend çizgisi hareket halindeyken, Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı da az alım bölgesinde 22. endekse düştü.

Cardano fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

Dört saatlik Cardano fiyat analizi raporu, ayılar sürekli olarak fiyat seviyelerini aşağı çektiği için alıcılar için olumsuz ilerliyor. Satış faaliyeti arttıkça fiyat tablosunda giderek daha fazla kırmızı şamdan görünüyor. Fiyat şu anda 0,418 dolar seviyesinde bulunuyor ve kripto para birimi için endişe verici bir durum yaratıyor. Hareketli ortalama, yazı yazarken 0,551 $ ‘da durduğundan nispeten daha yüksek bir konumda. Bollinger bantlarının ortalama değeri 0,610 dolarda görülebilir.

ADA/USD 4 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Oynaklık grafikte sürekli artıyor, bu nedenle üst Bollinger bandı şimdi 0,764 $’da ve alt Bollinger bandı 0,455 $’a düştü. RSI puanı da düşüş eğilimi nedeniyle düştü ve 15 endeksinde az alım bölgesinde oldukça düştü.

Cardano fiyat analizi sonucu

Verilen Cardano fiyat analizi, son birkaç gündür ciddi bir düşüş trendinin yaşandığını doğruluyor. Fiyat 0,418 dolara düştüğü için düşüş momentumu bugün hala iktidarda. Bu düzenli düşüş, kripto para biriminin genel değerine önemli ölçüde zarar verdi. 0.406 dolarlık destek de önümüzdeki saatlerde düşebilir.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.