Cardano fiyat analizi: ADA yüzde 42 kazanarak 0,582 dolara geri dönerken boğalar güçlü bir geri dönüş yapıyor

Cardano fiyat analizi: ADA yüzde 42 kazanarak 0,582 dolara geri dönerken boğalar güçlü bir geri dönüş yapıyor

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


ADA/USD fiyatı, Cardano fiyat analizine göre dün büyük bir kayıp yaşadıktan sonra toparlanma gösteriyor. Fiyat, son iki gün süren yoğun bir satışta 0,631 dolardan 0,471 dolara kadar düştü. Kripto çifti geçen hafta zaten kayıpta olduğundan ve en son düşüş trendi kripto paranın değerini daha da fazla bozduğundan, piyasa çöküşü beklenmedikti; ancak ADA/USD, 0,471 dolardan destek almayı başardığı için geri çekilmeden sağ çıktı ve fiyat bugün 0,582 dolara kadar yükseldi. ADA, 613 dolar seviyesinde bulunan bir sonraki dirence doğru yukarı doğru hareket ediyor.

ADA/USD 1 günlük fiyat tablosu: Boğalar sonraki 0,613 doları hedefliyor

Dünkü piyasa satışından sonra, Cardano fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, madeni paranın pozitif piyasa hissiyatını almaya devam etmesiyle ADA/USD’nin yazı yazılırken 0,582 $’a geri döndüğünü gösteriyor. ADA/USD, son 24 saatte yüzde 42,62 değerinde bir kazanç bildirdi ancak son yedi güne kıyasla hala yüzde 26,69 düştü. İşlem hacmi yüzde 5,87 artarak ADA’ya yüzde 1,53 pazar hakimiyeti sağladı. Fiyat bugün toparlanırken, piyasa değeri de yüzde 43,93 arttı.

Cardano fiyat analizi ADA yuzde 42 kazanarak 0582 dolara geri

ADA/USD 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Fiyat Volatilite göstergesinin merkezine doğru hareket ettiğinden ADA/USD paritesi için oynaklık oldukça yüksektir, Bollinger bantları ortalamanın 0,748$’da oluştuğu anlamına gelirken, Bollinger bantlarının 0,899$’daki üst sınırı ADA/USD için direnç olduğunu gösterir. 0,507 ABD doları olan alt sınır, ADA fiyat işlevi için destek önerir.

Fiyat, 0,652 $ seviyesinde bulunan hareketli ortalamanın (MA) altında işlem görüyor. Göreceli güç endeksi (RSI) de dün keskin bir düşüşten sonra iyileşme gösteriyor. RSI eğrisi tekrar yukarıya döndü ve nötr bölgenin alt yarısında 35 endeksinde işlem görüyor ve bu da piyasadaki satın alma faaliyetini gösteriyor.

Cardano fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

4 saatlik Cardano fiyat analizi, fiyatın aşırı düşük seviyelere düşmesinin ardından bugün boğaların ivme kazanmasıyla fiyatın iyi bir hızda toparlandığını ortaya koyuyor. Bollinger bantları alt limitinin 0,407 $ olarak belirttiği destek, fiyat fonksiyonuna bir yastık sağladı. Son birkaç saattir görülebileceği gibi, yükseliş momentumu yoğunlaşıyor, bu nedenle daha fazla iyileşme şansı da var.

1652441846 176 Cardano fiyat analizi ADA yuzde 42 kazanarak 0582 dolara geri

ADA/USD 4 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: TradingView

Bollinger bantlarının genişleme göstermesi ve fiyatın Bollinger bantlarının ortalama ortalama çizgisinin ve hareketli ortalamanın üzerinde işlem görmesi nedeniyle volatilite son birkaç gündür artıyor. RSI, düşük satış bölgesinde battıktan sonra toparlandığı için büyük bir gelişme gösteriyor; şimdi, 4 saatlik grafikte RSI’nin yukarı yönlü trend çizgisi, satın alma aktivitesinde bir artışa işaret eden 49 endeksine ulaştı.

Cardano fiyat analizi sonucu

Cardano fiyat analizi, piyasa duyarlılığının bugün çok olumlu olduğunu ve daha fazla yukarı yönlü fiyat hareketi için şansın olduğunu gösteriyor. Ancak tüccarlar, ADA’nın bugün herhangi bir zamanda daha yüksek seviyeleri açığa çıkarmadan önce düzeltmesini beklemelidir. Önümüzdeki saatlerde kripto para biriminin 0,500 doların üzerinde kalmasını bekliyoruz.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.