Cardano Creator Eyes, Ridley Scott’ın ETH Filmindeki Karakterini Oynayacak Adaylar

Cardano Creator Eyes, Ridley Scott’ın ETH Filmindeki Karakterini Oynayacak Adaylar

u.bugün

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


Ethereum’un kuruluşunda da aktif rol alan Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, şu anda çekilmekte olan Ethereum hakkında filmde Hosk karakterine en uygun aktörün hangisi olduğunu düşünerek şakacı bir tweet yayınladı.

Bu, kriptoyla ilgili yakın zamanda planlanan veya çekilen ilk film değil. Ancak, sinemalara gerçekten ulaşan ilk kişi olabilir.

Nihayet filmi yaptıklarına göre. Charles Hoskinson karakterini kim oynamalı?

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) 22 Nisan 2022

Hollywood, Ethereum’un hikayesini çekiyor

Ünlü film yönetmeni Ridley Scott’ın (ikonik “Blade Runner” filmi “Alien” ve “Gladiator” filmini çeken) Ethereum zincirinin ilk günleri hakkında bir kitabın film uyarlamasını yaptığı “The Infinite Machine” hakkında haberler yayıldı. Bir kripto gazetecisi olan Camilla Russo tarafından.

Shyam Madiraju’nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmin yapımcılığını “Scott Free Productions” üstlenecek.

📽️Hepimiz #ethereum hakkında bir film yapacağız!

🎬#filmi kiminle yaptığımızı bilmek ister misin?

Hikaye✅= Sonsuz Makine

Prodüksiyon Şirketi✅= Scott Free#Director✅= Shyam Madiraju

Ayrıntılar @DEADLINE👀https://t.co/1Twxnphh6v#filmmaker #crypto #eth pic.twitter.com/g6vsckY1IP adresinde

— The Infinite Machine Filmi ve Koleksiyonu (@ETHMovie) 21 Nisan 2022

Vitalik Buterin ve birkaç yıl sonra kendi platformu Cardano’yu yaratmak için projeden ayrılan Charles Hoskinson da dahil olmak üzere ikinci en büyük blok zinciri platformunun diğer kurucu ortaklarını içerecek. Cardano şu anda en iyi 10 DLT platformu arasında yer alıyor ve yerel parası ADA, Ethereum tarafından birkaç yıl önce Ethereum 2.0 yükseltmesinin bir parçası olarak planlanan ve kademeli olarak test edilen PoS konsensüsü üzerinde çalışan en büyük para. yıl.

Haha güzel

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) 22 Nisan 2022

Kriptoyla ilgili diğer yeni Hollywood filmleri: Johnny Depp, McAfee ve Kurt Russell

Kısa bir süre için geniş çapta tartışılan son projeler arasında Kurt Russell’ın başrolde olduğu bir aksiyon filmi “Crypto” ve McAfee antivirüs şirketinin kurucusu kripto etkileyici John McAfee hakkında bir biyografik film olan “King of the Jungle” yer alıyor.

“Kripto baron” McAfee’yi oynama adayı birkaç kez değişti. Johnny Depp, McAfee tarafından reddedildi ve bir tweet’inde Morgan Freeman’ın en iyi seçim olacağını paylaştı.

Ancak, 23 Haziran 2021’de McAfee, yaklaşık sekiz yıldır vergi ödemelerini önlemek için ABD’ye sınır dışı edilmeyi beklediği bir İspanyol hapishanesinde ölü bulundu.

Resmi versiyon, McAfee’nin kendini asarak kendi hayatına son vermesidir. Ancak eşi Janice bundan şüphelenir ve soruşturma açılmasında ısrar eder. McAfee, ölümünden önce, hapishane hücresinde ölü bulunan hapsedilen ABD’li finansör Jeffrey Epstein’ın intiharını sık sık tartıştı.

McAfee, ölümünün bir tuzak olduğuna inanıyor ve burada aynı koşullarda ölü bulunursa bunun intihar olmayacağını belirtti.

McAfee Associates’in eski CEO’su, ABD hükümeti ve kolluk kuvvetlerine sık sık sert eleştiriler yağdıran ve vergilerin anayasaya aykırı olduğuna inanan ünlü bir liberterdi. Blockchain ve gizlilik madeni paralarının gayretli bir destekçisiydi ve Bitcoin’in taş devri teknolojisi olduğuna inanıyordu.

“Kripto” 2019’da çıktı ve IMDb’deki puanı 10 üzerinden 5.2.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.