‘Canlanma Planı’ Bitcoin, Ethereum ve Kripto Çöküşü Ortasında ‘Esasen Sıfır’ Luna Fiyatını %1.000 Artırdı

‘Canlanma Planı’ Bitcoin, Ethereum ve Kripto Çöküşü Ortasında ‘Esasen Sıfır’ Luna Fiyatını %1.000 Artırdı

www.forbes.com

3 saat

Okuma süresi: ~3 m


ay LUNA terraUSD’yi (UST) desteklemek için tasarlanmış çökmüş kripto para birimi. KDV ) stabilcoin, bu hafta sıfıra yakın düşmesine rağmen son 24 saatte daha da yükseldi – daha geniş bitcoin ve kripto para piyasasını sarsan dramatik bir çöküş.

AboneŞimdi Forbes’in CryptoAsset ve Blockchain Danışmanı ve uçucu bitcoin ve kripto pazarında başarılı bir şekilde gezinin

Geçen ay Luna başına 100$ gibi yüksek bir seviyede işlem gören luna fiyatı, bu hafta sıfıra yakın bir seviyeye düştü ve algoritmik stablecoin UST’nin, bitcoin fiyatını gönderen 1 trilyon dolarlık bir kripto çöküşü sırasında ABD dolarına olan sabitini tamamen kaybetmesine neden oldu. %20’nin üzerinde düşüş.

Şimdi, UST’nin CEO’su ve luna geliştiricisi Terraform Labs, Do Kwon, UST ve luna sahiplerine dağıtılan ağdaki mülkiyeti görebilecek bir canlanma planı hazırladı – tüccarlar bir iyileşme umuduyla luna fiyatının %1.000’in üzerine çıkmasına neden oldu. .

Piyasada bir adım önde olmak ve en son kripto haberlerini anlamak ister misiniz? Şimdi ücretsiz kaydolun KriptoKodeksiKripto yatırımcıları ve kripto meraklıları için günlük bir bülten

FORBES’TEN DAHA FAZLASIHala ‘Para Birimi Olarak Potansiyel’ Var-Elon Musk Büyük Bitcoin, Ethereum ve Kripto Fiyat Düşüşünden Sonra Sürpriz Dogecoin Sinyali Veriyortarafından Billy Bambrough

Kwon, bir Terra tartışma forumunda yayınlanan bir gönderide, “UST, Terra’nın geçen yılki büyüme hikayesinin merkezi anlatısı olsa da, Terra ekosistemi ve topluluğu korunmaya değerdir” diye yazdı ve Terra topluluğunun “zinciri yeniden oluşturması gerektiğini” ekledi. topluluğu ve geliştirici ekosistemini korumak için.”

Yeniden yapılandırma – terra blok zincirinin etkin bir şekilde yeniden başlatılması – çeşitli topluluk paydaşları arasında dağıtılacak 1 milyar jeton yaratacak, %40’ı UST’nin çıkarılmasından önce luna sahiplerine, %40’ı UST sahiplerine “oranlı olarak” gidecek. yeni ağ yükseltme zamanı,” %10 zincir durmadan önce Luna sahiplerine ve %10 “Gelecekteki gelişimi finanse etmek için Topluluk Havuzu”na.

Luna ve UST’yi destekleyen blok zinciri, “şiddetli” sonrasında “yönetim saldırılarını önlemek” için bu hafta birkaç kez kapatıldı. [luna] UST’yi desteklemekle görevlendirilen Terraform Labs ve Luna Foundation Guard, bu hafta birkaç milyar ay jetonu bastı ve geçen hafta 340 milyondan 6,5 trilyona çıkaran ay arzını dolar karşısında UST sabitini korumak için başarısız bir girişimde bulundu.

için şimdi kaydolun KriptoKodeksi—Kripto meraklısı için ücretsiz, günlük bir haber bülteni

FORBES’TEN DAHA FAZLASIKripto Fiyat Uyarısı: Fed, 10.000 Dolarlık Güçlü Bitcoin Kazası Uyarısını Tetikliyortarafından Billy Bambrough

luna, luna fiyatı, UST, bitcoin, bitcoin fiyatı, ethereum fiyatı, ethereum, Do Kwon, Terra, grafik

“Terra’nın büyümeye devam etmesi ve blok alanını yeniden değerli hale getirmesi için bir topluluğa ihtiyacı var – bunu yapmanın tek yolu, saldırı başlamadan önce jeton sahiplerinin, en sadık topluluk üyelerinin ve inşaatçıların, değer sağlamaya devam etmek için etrafta dolaşmalarını sağlamaktır.” Kwon, ekosistemin “mevcut haliyle” hayatta kalamayacağını da sözlerine ekledi.

Takip eden bir tweet dizisinde Kwon, luna ve UST’nin çöküşü konusunda “kalbi kırık” olduğunu ancak “topluluğun kendisi için en iyi yol etrafında fikir birliği oluşturacağından ve yeniden yükselmenin bir yolunu bulacağından” emin olduğunu söyledi.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.