Bloomberg Analisti: Bitcoin, Ethereum ve Solana Yıl Sonuna Kadar Yükseliş Trendini Sürdürecek – İşte Nedeni

Bloomberg Analisti: Bitcoin, Ethereum ve Solana Yıl Sonuna Kadar Yükseliş Trendini Sürdürecek – İşte Nedeni

Dailyhodl.com

7 saat

Okuma süresi: ~2 m


Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, mavi çipli kripto varlıklarının yıl sonuna kadar diğer emtialardan daha iyi performans göstereceğini söylüyor.

Scott Melker podcast’indeki yeni bir röportajda McGlone, önde gelen dijital varlıklar Bitcoin (BTC), en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve ETH rakibi Solana’nın (SOL) ABD borsası daha da düştüğünde yükseliş trendine devam edeceğini söyledi.

Hisse senedi piyasasında daha dramatik bir düzeltmenin Fed’i parasal sıkılaştırma konusundaki ayarını değiştirmeye zorlayacağını ve bunun ardından kripto para birimleri gibi riskli varlıklarda boğa koşularını tetikleyeceğini söylüyor.

“Şu anda kriptoları temelde gerileme dalgasında bir piyon olarak görüyorum. Fed, borsaya kadar çene çalmaya devam edecek – bu bir numaralı gösterge, ta ki [the stock market] yeterince düşüyor [it] Fed’i duraklatıyor…

İşte o zaman zaten neler olduğunu göreceğimizi düşünüyorum, hızlanın. Bitcoin, Ethereum ve diğerlerini bilmiyorum, belki Solana, performans trendlerini sürdürmek için ve şimdiden iyi bir iş çıkardılar.”

McGlone, yatırımcıların sözleşmenin sona erme anında resmi federal fon oranının nerede olacağına dair görüşlerini kaydeden Federal fon vadeli işlem oranının kripto piyasası için bir “alt gösterge” olarak hareket edebileceğine inandığını söyledi. Analist, yatırımcıların Fed fon vadeli işlemlerinde en üst düzeyde temkinliliğe ulaştıklarında, duyarlılıkta bir tersine dönüşün gerçekleşebileceğini söylüyor.

“Benim ana temam, Bitcoin ve kriptolar için iyi bir dip gösterge istiyorsanız, bu Fed fon vadeli işlemleri… piyasanın Fed’in bundan bir yıl sonra yapmasını beklediği şey bu. Şu anda, %3 veya daha fazla fiyatlandırılıyor ve gerçek oran %1.

Bu ileriye dönük beklenti dibe vurmaya başladığında, Bitcoin dibe vuracağını düşünüyorum.”

Bitcoin yazı yazarken, 24 saatlik en yüksek seviyesi olan 37.840 $’dan %2 artışla 38.558 $’dan el değiştiriyor, ETH ve SOL ise sırasıyla 2.810 $ ve 86.40 $’dan işlem görüyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.