Bitcoin Miner Bit Dijital Dosyaları 500 Milyon Dolara Kadar Özkaynak Arttıracak

Bitcoin Miner Bit Dijital Dosyaları 500 Milyon Dolara Kadar Özkaynak Arttıracak

www.coindesk.com

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


Bitcoin madencisi Bit Digital (BTBT), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) zaman zaman “piyasada” (ATM) teklifi olarak da bilinen 500 milyon dolara kadar hisse satışı için bir izahname sundu. .

  • Hisse senedi teklifleri, dosyalamaya göre adi hisseler, imtiyazlı hisseler (dönüştürülebilir imtiyazlı hisseler dahil), garantiler ve bunların herhangi bir kombinasyonundan oluşan birimleri içerebilir.
  • Şirket, gelirlerin sermaye harcamaları, yeni madencilik ekipmanı satın alma, diğer potansiyel satın almalar ve genel işletme sermayesi dahil olmak üzere genel kurumsal amaçlar için kullanılacağını söyledi.
  • Bit Digital adi hisseler satarsa ​​HC Wainwright sigortacı olarak hareket edecek ve yaklaşık 181,8 milyon hisse satmayı teklif edecek, bu da 500 milyon $ değerindeki hisselerin tamamının satılması durumunda tedavüldeki hisselerde kabaca %241’lik bir artış anlamına geliyor.
  • Bununla birlikte, izahname bir “raf” kaydıdır, yani kayıtlı olan tüm menkul kıymetleri hemen satma niyeti yoktur.
  • Bit Digital, Kuzey Amerika’daki tüm bitcoin madencilik teçhizatlarını geçen yıl Çin’in sektöre yönelik kapsamlı yasağının ortasında Çin’den taşıdı. Makinelerinin neredeyse %40’ı 16 Mart itibarıyla Kuzey Amerika’da çevrimiçi hale geldi.
  • Şirket dosyalamada, ABD’de kurulmayı bekleyen madencilerin geri kalanının Compute North tarafından işletilen tesislere ve/veya Digihost ve Blockfusion tarafından 2022’de New York’ta işletilecek yeni tesislere kurulması bekleniyor. .
  • Bit Digital’in teklifi, en büyük bitcoin madencilerinden biri olan Riot Blockchain’in (RIOT) bir ATM teklifinde 500 milyon dolara kadar hisse satmak için benzer bir prospektüs sunmasından kısa bir süre sonra geldi. Bir başka madenci olan Mawson Infrastructure da bu ay hisse senedi tekliflerinde 500 milyon dolara kadar yükseltmek istediğini açıkladı.
  • Bit Digital’in hisseleri saatler sonra değişmedi, ancak bu yıl bitcoin’in %13’lük düşüşüne kıyasla yaklaşık %58 düştü.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.